Jump to content

Moto Zajednica

MOTO DEDA MRAZEVI 2023.

Recommended Posts

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Cak ako nisu mogli motorom zbog kvara ili nemanja isli su kolima... jedne godine sam isao smartom, u moto odelima i deda mraz odelima, okicen auto skro, ko nece nadje razlog a ko hoce nadje nacin!!! Uzdravlje bajkeri 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 33 minuta, Atorn je napisao:

@Rade koenig  ako ti dobri moj, poznajući mene, vidiš u mom postu išta zlonamerno, onda stvarno ode sve u tandariju. 

Ja ne vidim nista ruzni ni u mojim postovima. Isto koliko nema u tvom! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 2 minuta, Rade koenig je napisao:

Ja ne vidim nista ruzni ni u mojim postovima. Isto koliko nema u tvom! 

Осим оног пишања :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1510 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT
Pre sat vremena, Rade koenig je napisao:

Druga stvar pisam se ja na bajkere koji dolaze na ovakav skup samo zbog voznje i da bi bili vidjeni

Sumnjam da bilo ko jedva ceka da se vozi i bude vidjen na 2-3 stepena po kisi i snegu, da nije te dece verovatno taj dan niko ne bi seo na motor tako da je sva dalja prica suvisna

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Meni je ovo prva sezona, kisu ne volim ni autom kad se vozim a tek mi na motoru nije prijatno, ako pada kisa nece ici od grada al cu sačekati negde npr u zelezniku pa se priključiti cisto da malo budem u koloni a inace sam na dva km od doma. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 25 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Sumnjam da bilo ko jedva ceka da se vozi i bude vidjen na 2-3 stepena po kisi i snegu, da nije te dece verovatno taj dan niko ne bi seo na motor tako da je sva dalja prica suvisna

Sta pricas sad ti? Citas ti? Lepo pise za one koji dolaze samo ako se potrefi lepo vreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 11 minuta, RankoBg87 je napisao:

Meni je ovo prva sezona, kisu ne volim ni autom kad se vozim a tek mi na motoru nije prijatno, ako pada kisa nece ici od grada al cu sačekati negde npr u zelezniku pa se priključiti cisto da malo budem u koloni a inace sam na dva km od doma. 

Lepo sam napisao ko nece nadje razlog ko hoce nadje nacin. Svaka cast! Nasao si nacin! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1510 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Druze, gomila ljudi sa ovog foruma a i sire da prilog, ili kupi odelo a ni ne pojavi se na dedamrazijadi i ne hvale se da su humanisti.

 

Ne znam sta pokusavas da kazes ali mi ovo tvoje pisanje lici na to da ti zelis da privatizujes/prisvojis dedamrazijadu za sebe zato sto si najveci humanista

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 2 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Druze, gomila ljudi sa ovog foruma a i sire da prilog, ili kupi odelo a ni ne pojavi se na dedamrazijadi i ne hvale se da su humanisti.

 

Ne znam sta pokusavas da kazes ali mi ovo tvoje pisanje lici na to da ti zelis da privatizujes/prisvojis dedamrazijadu za sebe zato sto si najveci humanista

Ahahahahahahahahahah smesan si ko crtani film. Sivisan je dalji razgovor. Ocigledno si se nasao prozvan pozeru 😜 privatizujem dedamrazijadu ahahahahaha hit si 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Sta se ovde desilo? 

 Pa svi mi dajemo priloge jer zelimo da ulepsamo nekome bar jedan dan a vozimo se iz raznih razloga.

    Lepo je biti deo tolike akcije i voziti u tolikoj koloni, 

   Lepo je imati neku fotku sa takvog desavanja

   Lepo je sresti poznate ljude i upoznati nove

   Lepo je videti srecu i uzbudjenje te dece i mladih ljudi u Sremcici...

    Kao sto rece @Sharky - Alex mnogo ljudi je dalo prilog a nece doci iz raznih razloga

  Neki ce doci a nece voziti do Sremcice a neki ce se priklnuciti kasnine ili doci pravo u Sremcicu.

  Nista u svemu ovome nema lose niti bilo kome sta zameriti. Vazno da se na bilo koji nacin ukljucimo u akciju i u sto vecem broju, opet, iz vise razloga

  Prvi- da se zaista ulepsa dan toj deci

  Drugi- da se skrene paznja na moto zajednicu da smo i mi ljudi a ne divljaci koji samo jurcaju i ginu po ulicama

  

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Ja bih naglasio problem ''razvučenog odela Deda Mraza''...dakle nakon oblačenja (pogotovo se tiče nas gabaritnijih) odelo se nekako razroćka, proširi i na kraju pocepa po ''određenim mestima'' pa na sredini ili kraju cele priče/događaja kolege izgledaju kao striptizete nakon noćne smene koja je sjajno prošla! To je posebno izraženo kod onih koji vole da fotkaju pa često čučnu ne bi li uhvatili bolji kadar nekog dvotočkaša...

Tako da apelujem na organizatore za malo razumevanja za nas ''krupnije'' u pogledu veličina i kvaliteta odela 😂😂😂

 

I nema potrebe za prepiranjem...stvar je dobra i jedinstvena obzirom na naš narodni/genetski stav da se sve što je tradicija prekine ili uruši namerno. 

 

Uživajte ljudi...ako možete pružite užitak drugima, ako ne i to je legitimno sve dok drugog ne ugrožavate.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 681 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Зато ја носим панцир траку која помаже у тим случајевима Иначе, ове године на оделу пише 2ИксЕл али сигуран сам да је опет исто, кинеско, универзалне величине (читај: мало за нас од 2м и 135кг). Али, натегне се, као и сваке године... Видимо се на зборном месту била киша снег ил' нешто треће!

П.С. Невероватно како неки људи покушавају да све упропасте па и овај догађај...

Сент фром мај Шајоми...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre sat vremena, mick je napisao:

Ja bih naglasio problem ''razvučenog odela Deda Mraza''...dakle nakon oblačenja (pogotovo se tiče nas gabaritnijih) odelo se nekako razroćka, proširi i na kraju pocepa po ''određenim mestima'' pa na sredini ili kraju cele priče/događaja kolege izgledaju kao striptizete nakon noćne smene koja je sjajno prošla! To je posebno izraženo kod onih koji vole da fotkaju pa često čučnu ne bi li uhvatili bolji kadar nekog dvotočkaša...

Tako da apelujem na organizatore za malo razumevanja za nas ''krupnije'' u pogledu veličina i kvaliteta odela 😂😂😂

😄😄😄 covek izneo konkretan problem, svaka cast. 

  Ja nesto ne volim da fotkam pa ne cucim i tako mi "odredjeno mesto" ostane zasticeno i pokriveno

 :lol2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1091 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Odelo je svakako simbolični poklon.

Uplatite pomoć i nemojte da ga preuzmete.

Ostaće odela organizaciji za sledeću godinu, kupiće manje novih, biće više novca za decu.

Ja planiram da svakako potražim neko kvalitetnije.

Ajde što izgleda bolje, nego će zapravo i moći da se koristi više puta.

Svaki put se mislim koliko tih odela se baci posle svake akcije i koje đubre ostavljamo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 57 minuta, Skittles je napisao:

Odelo je svakako simbolični poklon.

Uplatite pomoć i nemojte da ga preuzmete.

Ostaće odela organizaciji za sledeću godinu, kupiće manje novih, biće više novca za decu.

Ja planiram da svakako potražim neko kvalitetnije.

Ajde što izgleda bolje, nego će zapravo i moći da se koristi više puta.

Svaki put se mislim koliko tih odela se baci posle svake akcije i koje đubre ostavljamo.

Eh kakvo neiskustvo...dakle mi koji svoja odela dovedemo do konca :D u glavnom recikliramo tako što u narednoj godini isto koristimo za kozmetička ulepšavanja naših atova u smislu pranja briskanja ili korišćenja delova tokom recimo čišćenja lanaca i td. Mada i ovi sa kardanima nađu primenu :) 

 

Iskreno ne znam šta bi trebalo da se desi da nešto što mogu ponovo da iskoristim bacim u smeće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2841 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ranije kad sam podizao odelo u nekoj od radnji stalno sam bio pod utiskom da se "očekuje" da se baci pogled po radnji kao da se vidi šta ima novo. Malo se popriča ovo ono ......i pet šest 'iljadarki ode na jug. Ekšn...uuuu vidi ovo ono🤣🤣.....prešli smo na e-banking...zajebi. Uplatiš donejšn.... po odelo kod Kineza ...Ciao ragazzi:P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Društvo, nema potrebe za prepucavanjem. Svi smo na istom zadatku, a to je da usrećimo decu u domu u Sremčici, decu ispred Skupštine i da na ovaj način pokažemo svima da smo humani i kulturni deo našeg društva. I da izmamimo osmeh svakom prolazniku koji nas vidi. :)

 

Što se donacije i odela tiče, ne treba da komplikujemo. Imamo dovoljno odela na lokacijama za distribuciju, odvojite nešto vremena da svratite do tih prodavnica i da ostavite donaciju+preuzmete svoje odelo. Tako ćete rešiti sebi odelo na vreme i moći ćete da ga obučete pred polazak (najlakše se oblači tako što prvo uvučete jaknu i pantalone u DDMZ odelo, pa onda sve zajedno obučete na sebe), umesto da se jurimo ispred Skupštine i tek tada da se oblačite. :neznam:

 

Dakle, da se podsetimo, na sledećim lokacijama možete ostaviti donaciju i preuzeti odelo:

 

AUTO SKOLA  VIR - ZONA

Jurija Gagarina 235

Novi Beograd

011-718-25-24

 

DUCATI SRBIJA - Burnout

Bul.Arsenija Čarnojevića 95

Novi Beograd

tel. 062774045

 

MOTO LAND
Poenkareova 20
Tel. 011 2182 555

 

GARAGE MOTO SHOP

Strumička 2a

063 377 491

 

Takođe, sutra je žurka, na kojoj ćete takođe moći da ostavite donaciju i preuzmete odelo!

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja