Jump to content

Moto Zajednica

Triumph dobio novog uvoznika za Srbiju

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ljubitelji Triumpha, imam dobre vesti - stigao je novi uvoznik za Triumph. Doduše, uvoznik nije nov, jer je do sad radio Polaris i Indian, a sad su ozbiljno uzeli da rade i Triumph. Bio sam do salona, ima dosta motora na staznju. David i Nikola su mi rekli da imaju i solidnu zalihu rezervnih delova, a i ako se nešto nema, povuku brzo iz centrale u Budimpešti. Ukoliko sve bude okej, postaće i regionalni zastupnik za naše okruženje što samo govori da su ozbiljno ušli u ovaj posao. 

 

BJBIKERS.COM

Stvari po pitanju Triumpha će očigledno krenuti na bolje u Srbiji i regionu, jer je Triumph dobio novog uvoznika za Srbiju!

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 5 minuta, BaneVuk58 je napisao:

Nadam se i stručna servisna mreža....to je najveća boljka na srpskom tržištu

Popričali smo i na tu temu, radiće na tome da naprave dobru servisnu mrežu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Samo da dodam da je novi uvoznik aktuelan od pocetka ove godine. To sam saznao na ovogodisnjem sajmu motocikala u Bg i to mi je pomoglo da se odlucim za kupovinu novog Triumph motocikla (TS660) odmah nakon sajma.

 

Od pocetka sve sam dogovarao sa Davidom, od kupovine, sevisa, nabavke opreme itd. Ovih dana treba da se cujemo da izvrse jednu manju intervenciju po Triumphovom opozivu za zamenu creva do MAP senzora.

 

Stekao sam utisak da se radi o veoma profesionalnoj ekipi ljudi sa velikim iskustvom, ali za Triumphom ipak krecu od pocetka. To je zahtevalo otvaranje novog prodajnog salona u Bg (po Davidovim recima i namestaj u salonu su morali da kupe po Triumphovim zahtevima), pa zatim uspostavljanje servisa za Triumph motocikle, jer je firma imala servis za Polaris i Indian u NS (u fazi su prebacivanja svega u BG).

 

Nisam imao potrebu za nekim vecim servisnim intervencijama, pa ne bih nesto vise o tome moga reci. Nadam se da ce servisna usluga rasti kako bude rastao broj motocikala i potreba za servisiranjem. Slozicu se da je to mozda trenutno najslabija tacka.

 

Treba pomenuti da su osnovne cene novih motocikala na nivou onih drugim evropskim zemljama. Ono sto mi se nije dopalo cena dodatne opreme i rezervnih delova koja je 30% skuplja u odnosu na npr. Nemacku (cene sa zvanicnog sajta). Za to postoji razlog (neke uvozne dazbine, i slicno, nisam zapamtio), ostalo je da verujem ljudima iz Triumpha da oni ne zele da deru ljude na delove i opremu, jednostavno tu rade sa minimalnom zaradom, ali tako je kako je. :neznam:

Videh da trenutno imaju neke akcije, u vidu dobijanja seta kofera uz kupovinu nekih modela sa lagera.

 

Ja sam od originalne dodatne opreme porucio samo nosac centralnog kofera i USB uticnicu i to je stiglo veoma brzo (10 tak dana). Verujem da mogu da poruce bilo koji Triumph deo po fabrickoj oznaci i da isti moze biti isporucen u nekom razumnom roku. Plan im je da dosta neke dodatne opreme bude dostupno u salonu za kupovinu.

 

Bitno je da u Srbiji imamo ovlascenog uvoznika i servisera, verujem da Triumph to zasluzuje i nadam se da ce iz godine u godinu usluga biti sve bolja i bolja. :takoje:

 

 

Promenio član cikamike
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3134 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 15 minuta, DraganNS je napisao:

Ja, Milanče, samo vidim Tigriće na sajtu, u Adventure sekciji:

WWW.TRIUMPHMOTORCYCLES.CO.UK

Customise your motorcycle with Triumph premium accessories and send your personalised bike to your...

:neznam:

Ima, ima jedan... GT ali vredan! Na kraju dole... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Ja sam u septembru nakon Demo vikenda koji su organizovali i kada sam se dvoumio oko kupovine Boneville T120 imao prilike da razgovaram sa Davidom. Stekao sam utisak da se radi o izuzetno prijatnoj i ljubaznoj osobi. S obzirom da je jedan od razloga za zamenu motocikla bio i nezadovoljstvo servisnom podrškom za Royal Enfield, raspitao sam za cene servisa i rokova isporuke rezervnih delova. Kao što je kolega Jovan napisao, imaju solidan lager, a uz to, isporuke rezervnih delova su dva puta mesečno tako da bi period čekanja u najgorem slučaju bio 15 dana, što je sasvim ok. Cena redovnog servisa za T120 iznosi oko 120-130 EUR. Poređenja radi, za Interceptor je 150 EUR, s tim da sam ja poslednji servis platio 200. Kada se uzme u obzir da je servisni interval 16.000km ili jednom godišnje, nasuprot 5.000km i dva puta godišnje za Interceptor, dolazimo do zaključka da je održavanje za T120 jeftinije nego za Interceptor. :/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F

Četiri meseca kasnije na sajtu piše i dalje da je u izradi.

Izvinjavam se, ali meni to deluje jako neozbiljno i nikako ne uliva poverenje... 🙄

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Rekose da ce se pojaviti na glavnoj stranici kao opcija (mocice da se izabere zemlja Srbija pod Evropom).

 

Naravno, sve to ide sporo, sajt im se izradjuje... Mozda jeste malo cudno sto im treba toliko vremena, ali i nije mala stvar. 

 

Sigurno domen ne bi dodelili bilo kome:

 

https://triumphmotorcycles.rs/

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja