Jump to content

Moto Zajednica

Voge SR 4 MAX/QJ 350 Fortress

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Benelli TRK502x

Sve lepo dok nemas potrebu da nabavis deo za isti :)

 

Nije mi jasno zasto su dva modela iz naslova ista tema, kad nemaju veze bas jedan sa drugim ako ja to dobro kapiram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

To jeste rizik, nema šta. Kad sam iskrivio felnu na Kymcu, što ne spada pod garanciju, hteo sam novu, okrenuo tel. i naručio, i bila je kod mene kući za 9 dana. A cena podnošljiva. Kako li bi to izgledalo kod novih kineza, pitanje glasi :stabre:

 

Promenio član boza_kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5776 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT
pre 28 minuta, sasa_f1 je napisao:

Nije mi jasno zasto su dva modela iz naslova ista tema, kad nemaju veze bas jedan sa drugim ako ja to dobro kapiram.

Jbm li ga, pocelo se u temi dosta porediti sa SR Max-om pa je neko zamolio da se preimenuje tema... Sad bi bilo malo i bezveze otvarati novu za QJ-a jer bi se izgubio kontekst dosta postova...? :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
SCOOTERNET-GR.TRANSLATE.GOOG

Ποιότητα, επιδόσεις και προσωπικότητα, με καλή τιμή * Κυβισμός: 349 cc * Ιπποδύναμη: 33,2 ίπποι, στις 7.500 rpm * Τελική: 147 km/h (πραγματική) * Βάρος: 213 kg (γεμάτο) *...

 

@Vujke1 vidi koliko mesta za kolena ima, ixaxa :) I ima i karticu za daljinsko paljenje\otvaranje, kao i klasičan ključ. Na sve su mislili!

 

image.thumb.jpeg.443abb9c690b3ef55d1ff0be2bab64ff.jpeg

 

Za sad kao manu vidim što je korman prebizu telu :(

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ma to su grčke litre, one su manje :) Šta znam, pitanje kako su merili, možda je board tako pokazao, možda što su ga gazili do 150 nerazrađenog... ali ako toliko troši, to mu dođe za 1,5l više od mog sadašnjeg skutera. To mi se već ne sviđa <_<

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
pre 36 minuta, boza_kg je napisao:

Ma to su grčke litre, one su manje :)

Da kao prokuvana flaša za benzin'91.

 

Ne troši to 4.8l potpisujem,ukoliko je velika većina tog motora,prenosa i elektronike ostala blizu tehnologije na osnovu koje je kopirana(bmw).Meni ne prelazi 4 i ne troši ni kap ulja bukvalno.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Ipak je jaka  cena 6000 e.Malo se doda i pazari Honda FORZA 350 ,cena oko 6550/6850 e.

Za razliku od 10 % procenata se kupuje HONDA i nema greške.Realno QJ 350 Fort ne bi trebalo da ide preko 5500 e .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Nekome će Honda uvek biti prvi izbor, šta god da je alternativa, tu nema pomoći. Da Fort nosi Honda etiketu, a Forza QJM, opet bi Honda bila bolja... Ali, ako je išta dobro kod ovih novih kineza, to je što povećavaju konkurenciju. To bi trebalo da poveća pritisak i na Hondu, Yamahu, BMW..., da i oni onda moraju da nude kvalitetniju robu, po boljim cenama, a da na kraju kupac profitira.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2485 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
10 hours ago, zokss said:

Ipak je jaka  cena 6000 e.Malo se doda i pazari Honda FORZA 350 ,cena oko 6550/6850 e.

Za razliku od 10 % procenata se kupuje HONDA i nema greške.Realno QJ 350 Fort ne bi trebalo da ide preko 5500 e .

... Odeš probaš Zontes e350, ostaviš predrasude na vratima, ne čitaš natpis i ne gledaš značku, gledaš sve ostalo. SVE ostalo. Plastike, kočnice, materijale, auspuh, ručice, retrovizore, SEDIŠTE, agregat koji ih pojede sve i onda shvatiš da svet ne stoji i ne gricka nokte, i da je ista ta Honda dozvolila drugima cenom i izradom drugima jako puno prostora da ih stignu (i prestignu). A cena Zontesa je daleko od Honde. 

Ne šalim se, zanemari cenu, zanemari značku, idi probaj motor - ni meni nije bilo jasno kako. U stvari znam, nije normalno da skuter košta 7-8 hiljada evra. Nije. Do skoro smo za ispod 7 kupovali versyse i vstrome, i nije sve inflacija, malo je više pohlepa. 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

BMW C400 GT recimo je skinuo cenu modelu za 1.500€ za godinu dana! Jel mislite da je to zato što su dobri i fini ljudi? E pa, moraće i Honda, kad ih udari po prodaji, samo da se sete.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 782 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Honda je samo podigla, ne pitajte kako znam :lol2:

 

Edit: Ovaj sivi gore mi se jako sviđa, ali moram da priznam da još uvek nemam mooda da kupim ovako nešto, pre svega egzotično. 

Promenio član QmBGD
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Jedna lepa vest, odnosno, bar za mene jeste:) Na facebook strani QJ Motor Srbija, odnosno firme iz Novog Sada koja uvozi i prodaje Kymco skutere i QJ Motore, metnuli su i najavu za Fortress 350!

WWW.FACEBOOK.COM

QJ Motor Srbija, Novi Sad. Gefällt 386 Mal · 38 Personen sprechen darüber. Motorradhändler

Izgleda da to znači da će ipak prodavati i QJ Motor skutere. Pametno. To me raduje, u njih imam više poverenja kao distributera. Još ako mi naprave neki dobar dil staro za novo, eto meni veselja :) Kontaktiraću ih, pa ću podeliti informacije kako ih budem dobio.

 

403748918_314135244897168_42256174139219

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
Pre 1 sat, boza_kg je napisao:

Jedna lepa vest, odnosno, bar za mene jeste:) Na facebook strani QJ Motor Srbija, odnosno firme iz Novog Sada koja uvozi i prodaje Kymco skutere i QJ Motore, metnuli su i najavu za Fortress 350!

WWW.FACEBOOK.COM

QJ Motor Srbija, Novi Sad. Gefällt 386 Mal · 38 Personen sprechen darüber. Motorradhändler

Izgleda da to znači da će ipak prodavati i QJ Motor skutere. Pametno. To me raduje, u njih imam više poverenja kao distributera. Još ako mi naprave neki dobar dil staro za novo, eto meni veselja :) Kontaktiraću ih, pa ću podeliti informacije kako ih budem dobio.

 

403748918_314135244897168_42256174139219

Boga mi,sve ti se "crta"da postane tvoj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

A apropo "staro za novo" mislim da ćeš mnogo bolje proći ako oglasiš motor na PA.Nije on mnogo novca u ukupnom iznosu,u toj kategoriji je gde će se brzo prodati.

Promenio član Džim Džarmuš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

A videću šta mi budu rekli. @BaneNS je recimo odlično prošao sa zamenom. Ako bude dobra ponuda, to mi je lakše nego prodaja. Ja nit volim da se time bakćem, a Šumadija ipak nije BG, pa ni ne ide to tako ni brzo ni lako. Takva su mi bar ranija iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 89 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X max 250, SW 400...?

Ne mora da znači, doći će kupac i iz Beograda kad zna o čemu se radi. Prvi vlasnik, mažen i pažen. Felna gratis, malosi...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3137 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Prvi svoj skuter koji sam prodao, nakon x njih zaluđivača koji su zvali bzvz, javio se čovek iz BG i samo rekao, vidim iz oglasa da je to sve OK, kupljeno ako ga doteraš u Beograd. Nije ga ni pogledao prvo uživo, ali sve bilo po dogovoru :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja