Jump to content

Moto Zajednica

Od koga kupiti polovan motor

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Imas ovde na forumu dosta ljudi koji rade sa motorima, procesljaj malo i naci ces sigurno. Dobio si broj od Gordana, Ernesto radi sa motorima i da ne nabrajam sada... Srecno sa kupovinom.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Od neke nemacke bake koja nije presla 40km/h, ukupno je presao 8700km, a godiste je 95-to!!  Samo takav i ne mozes da pogresis ;D ;D !!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Najbolje je da kupis direktno od vlasnika, u zemlji ili u italiji, moze i neka druga zemlja. To ti je najsigurnija kombinacija, jer znas koliko motor kosta.(i u ovom slucaju mozes da se prevaris) Ako kupis od neke firma u zemlji onda placas i njihov interes, koji ume da bude ohohho! Ako ti ponude motor ko0ji je jeftiniji nego sto mozes da nadjes na site-u, onda znaj da je krs!

Probaj u firmi mmbike! Momak mi deluje ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

zbog ovog zadnjeg sto si napisao srecno zato i trazim pomoc svestan sam da ima mnogo prevaranata

Sto se toga tice znam da gordan sigurno nije prevarant, naprotiv. Znam mnogo pozitivnih iskustava od ljud koji su kupili od njega motor. Samo jos da ima masinu koja tebe zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Backa Topola

posto spominjete uvoznika koji prodaje motore iz backe topole..mogu samo da kazem da sam nedavno bio i dobro paze na njih drze ih u garazi jedan pored drugog,neki su pokriveni ciradom..ali onaj stariji covek sto mi je bio pokazivao te motore i neke delove,bas nesto nije pricljiv,moras mu bukvalno vaditi reci iz usta..eto za neke koji planiraju tamo da uzmu motor.inace radi njih 3 tako da mozda vas ne zahvati ovaj cica  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Zar ti nijie lakse da kazes koji motor te interesuje, tako ce ljudima biti lakse da ti prepruce prodavca. Ovako se oseca dosta ironije u tvojim komentarima, kao da te neko debelo prevario pa sad trazis zrtvu da mu se svetis. Tako meni izgledaju tvoji postovi. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Jednostavno nikome ne verujem sto mislim da je normalno kada kupujes polovno vozilo kod nas.Vidim da te interesuje sta trazim.Evo ovako Suzuki GSX-R K1-K2 750 ako neko ima neka posalje slike.Sto se tice boje samo plavo-beli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

odes i lupis,pogledas i vidis,sto vise biras vise srljas u propast,ako nikom neverujes idi u radnju lepo pa kupi,nisu svi trgovci motorima prevaranti,i oni koji kupe motor iz uvoza,doteraju ga,operu,eventualno urade servis i puste u daljnu proveru,tako da ni oni neznaju neko stanje......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja