Jump to content

Moto Zajednica

QJ MOTOR

Recommended Posts

  • Drug član, 2015 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 4 minuta, Miša Bgd je napisao:

Da, i meni je Dejan iz Autoprometa rekao da oni moraju da ugrade zbog garancije. Ajde ko prvi sazna za cenu ugradnje nek javi.

A gde ih je ona uzela, AliExpres ili? Ako ima neku sliku, da ti pošalje da vidimo kakvi su.

Kolegi na SVT-u je ugradnja bila jedan radni sat ili tako nešto...3800 dinara.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: QJ SRT 550X

Znaci oko 100 evra sa ugradnjom. Samo da Bane dodje do neke slike da ih vidimo, pa ako je dobra priča da rešavamo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2015 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

AP će ugraditi šta doneseš...makar sa tim ne zatežu sa cenama. Ja ću takođe ugraditi i maglenke i Denali sirenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
On 15. 4. 2024. at 12:45, BaneNS je napisao:

Nemam pojma za BL... Ja sam komplet platio 4.000 dinara, svih pet komada. Poslaću ti broj u poruci pa mu piši na viber. Sigurno neka pošta nosi. 

 

Pre 3 sati, mick je napisao:

AP će ugraditi šta doneseš...makar sa tim ne zatežu sa cenama. Ja ću takođe ugraditi i maglenke i Denali sirenu.

Mozes li poslati link za maglenke i sirenu, ja hocu isto da stavim? 

Takodje da li je neko uspeo da se konektuje na carbit navigaciju, meni radi mirror link i google map ali njihova direktna navigacija je dosta bolja. U Autoprometu su mi rekli pre neki dan kada sam radio prvi servis da ne znaju.... 

Screenshot_20240412_133719.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2015 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@igor1992 što se aplikacije tiče tu im je papazjanija. Moj motor recimo ni nema opciju povezivanja dok ostali imaju...opet skuter QJ Fort350 ima komplet 12 meseci pretplatu na Carbit i ima sve funkcije otključane. Mislim da AP nije ni ukapirao kakve opcije može da dobije uz motor koji uvozi...realno pitanje je da li su znali za sve to. Zato sad ne znaju jer je legitimno da svi dobijemo isto...plaćeno je isto.

 

Maglenke...možeš uzimati koje hoćeš, bitna stvar je da moraš uz maglenke uzeti i instalaciju tamo gde ja uzimam mislim da nemaju instalaciju.... Dakle komplet mora da ide jer QJ motori nemaju izvedene dodatne instalacije za dodatna svetla kao što je to imao TRK. Što se sirene tiče...trenutno se jedino sva tri modela prodaju u BO. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
pre 15 minuta, BaneNS je napisao:

Ja nisam... A kako si namestio mirror link?

Otvorim carbit, skeniram kod i izaberem u aplikaciji mirror link.. Mora biti wifi upaljen ali da se ne konektuje na neku mrezu vec samo da bude upaljen i naravno mobilni internet. Za sada meni tako radi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2015 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
pre 10 minuta, mick je napisao:

@igor1992 što se aplikacije tiče tu im je papazjanija. Moj motor recimo ni nema opciju povezivanja dok ostali imaju...opet skuter QJ Fort350 ima komplet 12 meseci pretplatu na Carbit i ima sve funkcije otključane. Mislim da AP nije ni ukapirao kakve opcije može da dobije uz motor koji uvozi...realno pitanje je da li su znali za sve to. Zato sad ne znaju jer je legitimno da svi dobijemo isto...plaćeno je isto.

 

Maglenke...možeš uzimati koje hoćeš, bitna stvar je da moraš uz maglenke uzeti i instalaciju tamo gde ja uzimam mislim da nemaju instalaciju.... Dakle komplet mora da ide jer QJ motori nemaju izvedene dodatne instalacije za dodatna svetla kao što je to imao TRK. Što se sirene tiče...trenutno se jedino sva tri modela prodaju u BO. 

Ove je neki lik stavio na svt 650, u APu su mu ugradili. 

Screenshot_20240502_231512.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJMOTOR SRT 700

U Novom Sadu je ovlašćeni servis Yamaha Plattner... Videćemo kakva će biti cena servisa i ugradnje maglenki. 

Meni Carbit ne prepoznaje motor. Vidi i klimu i TV, čak i jedinicu za grejanje, ali motor ne vidi u listi. 

Da nema neka druga aplikacija koja bi mogla da proradi? Ima li šta tog tipa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2015 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 17 minuta, BaneNS je napisao:

U Novom Sadu je ovlašćeni servis Yamaha Plattner... Videćemo kakva će biti cena servisa i ugradnje maglenki. 

Meni Carbit ne prepoznaje motor. Vidi i klimu i TV, čak i jedinicu za grejanje, ali motor ne vidi u listi. 

Da nema neka druga aplikacija koja bi mogla da proradi? Ima li šta tog tipa. 

Molim te javi cenu iz Platnera…a ako nemaš wifi modul u motoru ne mozes da se konektuješ na app. Tu opciju imaju motori koji su sad ušli u zemlju. Ovi koji su bili ranije nemaju taj hardver…ja bih rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJMOTOR SRT 700

Ja i kada povežem telefon sa motorom ne vidim kada me neko zove. I tokom poziva ništa se ne prikazuje na ekranu. 

Koja je poenta onda tog povezivanja kada ne radi ta varijanta, a ne radi ni carbit. Koji su moj stavljali taj bluetooth...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: QJ SRT 550X
Pre 10 sati, igor1992 je napisao:

Ove je neki lik stavio na svt 650, u APu su mu ugradili. 

Screenshot_20240502_231512.jpg

I kakvi su mu utisci, je li zadovoljan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2015 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 34 minuta, Miša Bgd je napisao:

I kakvi su mu utisci, je li zadovoljan?

heh pa pitajte čoveka...eno ga u SVT temi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja