Jump to content

Moto Zajednica

Doček Gabora Sagmajstera i Bože Ristića

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo predloga za jednu akciju,

dočekati naše takmičare kad se vrate sa relija Pairz - Dakar.

Pretpostavljam da bi našim takmičarima bilo jako drago ako bi ih dočekalo mnogo kolega na motorima,

pokazali bi kolika je snaga naše asocijacije, a što je najvažnije promovisali bi motociklizam u Srbiji.

Ovo je samo ideja, što znači da su svi predlozoi mogući.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Red bi bio, samo treba sacekati da se reli zavrsi, i videti kad ce se vratiti i da li ce se vratiti u isto vreme .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja sam skroz za! :) Jedino je malo truba sto necemo moci motorima da ih docekamo, ali nema veze...

 

Zna li neko kad se vracaju u Bg, tj. u Srbiju?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

A što ne bi išli motorima, temperatura će celog januara biti oko 00C, a možemo još jednom malo da se smrznemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ok je temperatura, samo da asfalt bude suv... ;)

 

 

 

Preteche me u photo finisu-u...

Sa ozbiljnom medijskom podrskom, posto je pitanje da li ce domaci mediji uopste znati, kako su neobavesteni nsihta me ne bi chudilo. Ali ako ih mi pozovemo, i napravimo to na primer u saradnji sa skupstinom grada (treba saznati kad dolaze i na vreme rezervisati termin)

 

Mikulanac je veza sa Bozzom, pa moze da nam pomogne oko datuma povratka...

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ok je temperatura, samo da asfalt bude suv... ;)

 

 

 

Preteche me u photo finisu-u...

Sa ozbiljnom medijskom podrskom, posto je pitanje da li ce domaci mediji uopste znati, kako su neobavesteni nsihta me ne bi chudilo. Ali ako ih mi pozovemo, i napravimo to na primer u saradnji sa skupstinom grada (treba saznati kad dolaze i na vreme rezervisati termin)

 

Mikulanac je veza sa Bozzom, pa moze da nam pomogne oko datuma povratka...

 

;)

 

 

 

Sobzirom da si, Grenmline, dobar, pouzdan i covek od akcije, dali si spreman da preuzmes organizaciju doceka i medija, na sebe? Mislim, a i vecina ljudstva ovde, da bi ti bio pravi covek za to posto si nekeko najbolje upucen u sve. Naravno, ako je potrebna ikakva pomoc, spremni smo da pomognemo iz sve snage.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova

Koliko ja znam dolaze odvojeno (tako su i otisli - Boza iz Bgda, licno sam ga pratio a Saki iz Subotice za Budimpestu).

Mislim da mi je Boza rekao da se vraca 20. ili 21. januara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

   Ja mislim da treba da ih docekamo na aerodromu kako dolikuje jer na docek ispred skupstine treba jako dobra mediska podrska a mi koji ovde pratimo rezultate vidomo i sami da losije nismo mogli proci sa ovim komentarima na eurosportu i RTSu . Sem toga bojim se da se nepogubimo po gradu .

    Kako god zlatna vecina odluci ja sam za .

 

    Ranije sam napisao da bi bilo lepo da im kupimo po par preumatika da imaju za sledeci rely i da voze za nas . Ako neko ima za dajte da organizujemo skupljanje para .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Podrzavam skup na aerodromu. Tu ih nemozemo omasiti. Mikulanac, azuriraj informacije ko kad stize i gde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

   Ja mislim da treba da ih docekamo na aerodromu kako dolikuje jer na docek ispred skupstine treba jako dobra mediska podrska a mi koji ovde pratimo rezultate vidomo i sami da losije nismo mogli proci sa ovim komentarima na eurosportu i RTSu . Sem toga bojim se da se nepogubimo po gradu .

    Kako god zlatna vecina odluci ja sam za .

 

    Ranije sam napisao da bi bilo lepo da im kupimo po par preumatika da imaju za sledeci rely i da voze za nas . Ako neko ima za dajte da organizujemo skupljanje para .

Izvini,ali nisi razumeo,ja sam mislio na organizovan docek,kao asocijacija motociklista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Daki, ne sekiraj se za medije. Vuja, Gremlin, Shejtan i Direktor su nas PR tim i uspesno su funkcionisali tokom Deda Mraz akcije... ;)

 

Steta ce biti ako ne dolaze zajedno na aerodrom, ali to je sto je. Mozemo videti da se organizuje docek i u Subotici, imamo puno ljudi u Vojvodini koji bi mogli da odu kolima ili kako god, da docekaju Gabora.

 

Sto se tice pomoci, tek smo se formirali kao pravno telo (Asocijacija Motociklista Srbije). Uzeli smo sebi za zadatak da pomazemo svim motociklistima, a pogotovo onima koji se odlucuju na poduhvate poput ovog. To sve znaci da cemo ubuduce apsolutno sve nase ljude podrzati koliko god smo u mogucnosti... Da bi se to desilo, morali smo i da se pravno legalizujemo itd.

 

Dakle, sve ce biti kako treba, ne sekirajte se. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ocekujem odgovor od Mikulanca oko vremena povratka, od cega direktno zavisi i gde, shta, i kako. Tako da molim da budemo strpljivi, mashinerija se pokrenula i radi, tako da nema razloga za zurbu jer dok ne budeno imali sve kockice ne mzoemo da ih slozimo.

 

Ja sam za predlog da bude ispred skupstine grada, to je ipak landmark Beograda i sve slicne manifestacije se prave tamo. A i medijski je mnogo  bolje.

 

Shto se tiche Aerodroma, ceo aerodrom ( i okolina istog) je posebno bezbednosno i AT tretiran kao pogranicna zona, tako da ne verujem da bi lako dobili dozvolu za tako neshto.

 

Toliko za sada,

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, ja se jedino bojim da ne bude malo ljudi, sta je nas, nekoliko desetina koji ozbiljno prate Bozu i Sakija. Plasim se da ne ispadne preskromno, neprijatno i za njih i za nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

   Ja mislim da treba da ih docekamo na aerodromu kako dolikuje jer na docek ispred skupstine treba jako dobra mediska podrska a mi koji ovde pratimo rezultate vidomo i sami da losije nismo mogli proci sa ovim komentarima na eurosportu i RTSu . Sem toga bojim se da se nepogubimo po gradu .

    Kako god zlatna vecina odluci ja sam za .

 

    Ranije sam napisao da bi bilo lepo da im kupimo po par preumatika da imaju za sledeci rely i da voze za nas . Ako neko ima za dajte da organizujemo skupljanje para .

Izvini,ali nisi razumeo,ja sam mislio na organizovan docek,kao asocijacija motociklista

 

  Moze skupstina ali tamo ako dodje malo ljudi na velikom prostoru je malo glupo izgledace prazno , zato sam napisao na aerodromu . E sad ako bi imali vecu medisku podrsku bilo bi lepo jer ondabi doslo i vise ljudi . Ali ovi na RTSU su malo neozbiljni za tako nesto . Porad toga sam napisao i da kupimo po par preumatika jel ce onda izgledati kao da ih se neko bar setio posto ovaj sport je u velikoj dubiozi nigde na netu nemogu da nadjem konacne rezultate motokrosa u srbiji za 2008 . Mada neznam mozda ni kod arene nije lose .

  MIslim opet kako hocete to jest imamo mi jos vremena bolje polako a lepo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja