Jump to content

Moto Zajednica

AliExpress

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 393 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

Aluminijumska štipaljka za gas(tempomat) - zna da napravi problem kad treba naglo oduzeti gas:)

Takođe "tempomat", oslonac za zglob-par puta mi je napravio problem u gradskoj vožnji, na otvorenom putu pomaže

Usb punjač sa prekidačem i silikonskim poklopcem-radi:takoje:

Prekidač sa led osvetljenjem koji će ići za maglenke-radi. Koliko dugo, videću kad krene upotreba. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 804 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

RSD 848.68  25%OFF | LED Turn Signals Indicator Motorcycle Flasher Built Relay Arrow Motorcycle Turn Signals Light Motorcycle Light For Honda Yamaha

Da li je neko kupovao ove zmigavce? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E
pre 24 minuta, Zarkela je napisao:

RSD 848.68  25%OFF | LED Turn Signals Indicator Motorcycle Flasher Built Relay Arrow Motorcycle Turn Signals Light Motorcycle Light For Honda Yamaha

Da li je neko kupovao ove zmigavce? 

Kupi ti pa prenesi iskustva :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

Ovi trcuci migavci retko kad istrce kako valja jer im bas treba precizan period dovedenog napona - jedino da se stavi neki programabilni relej…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 804 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Pise da im ne treba dodatni relej. Video sam da ih ljudi prodaju i na kupujem prodajem za 20 tak evrica. Na you tube su solidne ocene dobili. Zato me i interesuje. Ja bih na mom motoru stavio neke lepe, al mi sve zao da skidam oridjidji fabricke, kupio i adaptere za suzuki da ne moram nista da secem ima na aliju, stiglo sve potaman. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

Naslonis ga na aku i vidis koliko mu tacno treba vremena da protrci i onda vidis koliko dugo tvoj relej daje signal na trenutnim migavcima i uporedis. 
 

Meni na jednom od prethodnih motora stigao 3/5 segmenata da protrci na releju za obicne led migavce koji nije imao podesavanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6929 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
On 11/30/2022 at 12:29 PM, VLAD81 said:

Aluminijumska štipaljka za gas(tempomat) - zna da napravi problem kad treba naglo oduzeti gas:)

Takođe "tempomat", oslonac za zglob-par puta mi je napravio problem u gradskoj vožnji, na otvorenom putu pomaže

Usb punjač sa prekidačem i silikonskim poklopcem-radi:takoje:

Prekidač sa led osvetljenjem koji će ići za maglenke-radi. Koliko dugo, videću kad krene upotreba. 

 

Ja sam taj tempomat skršio namerno rukom posle 500m. 

 

Migavci su lepi ali koliko sam video kod par kolega u koloni nisu baš uočljivi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

Ja imam neki osećaj da će kinezi da prave ovako jeftine i nekvalitetne stvari samo dok ne osvoje tržište na svim frontovima i cela evropa odustane od pravljenja toga

 

Jedan lik mi pričao kako je pravio nešto, ne znam ni ja šta nisam ga slušao jer mi je glava bila iznad lemilice, i prodavao proizvod za valjda 200e, i da su kinezi iskopirali to sranje koje je već on iskopirao, i prodavali ga za 10e, onda su svi batalili to, i kinez digne cenu na 100e

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Pa već se sve proizvodi u Kini. Nemoguće je premestiti bilo koji značajniji deo proizvodnje negde drugde. Recimo Apple bi propao ako bi na nekom drugom mestu morao da nađe 200.000 radnika da proizvode samo telefone.
Jedino se automobili u značajnije broju sklapaju širom sveta i to samo zato što je jeftiniji transport komponenti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 804 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Kada sam video ovo temu, ponadao sam se da ce biti malo rasprave oko postarine i ponajvise o proizvodima, iskustvu. Izgleda ili ljudi slabo porucuju ili niko ne zeli da otkrije kvalitet odredjenog proizvoda zajedno sa utiscima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E
pre 19 minuta, Zarkela je napisao:

Kada sam video ovo temu, ponadao sam se da ce biti malo rasprave oko postarine i ponajvise o proizvodima, iskustvu. Izgleda ili ljudi slabo porucuju ili niko ne zeli da otkrije kvalitet odredjenog proizvoda zajedno sa utiscima. 

Isto, ljudi naručuju al se niko ne hvali kineskim delovima:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

e4f3f24b3bbe61efccb96e98510286a0.jpg
Evo danas stigao, možda najbitniji deo dodatne opreme.
Naručen oko 10og novembra, danas stigao bez ikakvih tracking informacija. Samo su pozvali iz pošte i rekli da je stiglo.
Tracking broj nije bio od nikakve koristi

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
Kada sam video ovo temu, ponadao sam se da ce biti malo rasprave oko postarine i ponajvise o proizvodima, iskustvu. Izgleda ili ljudi slabo porucuju ili niko ne zeli da otkrije kvalitet odredjenog proizvoda zajedno sa utiscima. 
Ovde je gledanje u tuđ tanjir najomiljeniji sport i onda se određeni naučnici nađu pozvanim da komentarišu ko je šta i zašto kupio i gomila nebuloza se pojavi za 5 minuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 804 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

RSD 1,381.41  51%OFF | LMoDri Motorcycle Hand Guard Handguard Shield Windproof Motorbike Motocross Universal Protector Modification Protective Gear

Kupio sam ove zastite ruku za Bandita, ali su dosta velike pa ih jos necu stavljati. Na nekom enduro tipa TransAlp bi cucnele vrhunski. Uz minimalne prepravke moze na svaki motor da se postave. Kvalitet na dodir zadovoljavajuci. 

RSD 129.08  40%OFF | Summer Motorcycle Scooter Electric Bicycle Breathable 3D Mesh Seat Cover Cushion M/L/XL/XXL Size elasticity Heat resistant

Sa ovom mrezom sam prezadovoljan, leti ne da hladi j00ca, cim dodje jesen skida se sa sedista. 

Da ne bude da sve hvalim, stabilizator kormana, nosac za navigaciju aluminijumski je tesko sr@nje, pod vibracijom se odvrce i realno ni za bicikli nije

Promenio član Zarkela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E
pre 13 minuta, Zarkela je napisao:

RSD 129.08  40%OFF | Summer Motorcycle Scooter Electric Bicycle Breathable 3D Mesh Seat Cover Cushion M/L/XL/XXL Size elasticity Heat resistant

Sa ovom mrezom sam prezadovoljan, leti ne da hladi j00ca, cim dodje jesen skida se sa sedista. 

Da ne bude da sve hvalim, stabilizator kormana, nosac za navigaciju aluminijumski je tesko sr@nje, pod vibracijom se odvrce i realno ni za bicikli nije

Kako izgleda mreža na motoru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

Ove prišivke za jakne/prsluke kod kineza 300 dinara

 

Imaju i super prišivke za krvnu grupu, države itd..

 

Screenshot_20221201-214050_Gallery.thumb.jpg.500041351b1e9f17bd8c8f61cb2897a0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

 

Korisno za zastitu odredjenih stvari, pogotovo od trenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 695 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Uzeo sam ko zna koliko stvari sa alija. Kostale su od 10 centi do 350 dolara. 99% stvari je stiglo. Onih 1% su mi refundirali. Nemam trunku nepoverenja da nesto porucim od njih.

 

Prva stvar je bio vizir za motor, pre 8 godina. Stigao, lepo, tj. sigurno upakovan. Sve rupe se poklapale. Samo je finalna obrada bila malo grublja, prvenstveno oko rupa, ali im nisam uzeo za zlo jer je to islo ispod srafa i gumene podloske.

 

Uzeo usb sa 2 izlaza koji meri jos i napon aku i spoljasnju temperaturu. Ovaj senzor za temperaturu mi suvise seta sa pokazivanjem, narocito u gradskim uslovima. Na otvorenom je stabilniji u prikazu. USB mi brzo puni telefon kao da ga punim na kucnom punjacu.

 

Plasticne stitnike ruku sam postavio. Slicna stvar kao i sa vizirom. Fali mu malo zavrsne obrade, ali radi svoj posao. Kopija nekog Givija ili Puiga pa lepo izgleda, a kosta par puta manje. Ne kaci mi nigde za vizir, ali sam ih inicijalno namestio trunku nize pa mi je nosac stitnika zagrebao malo po plastici koja ide oko rezervoara.

 

Uzeo sam i zadnji blatobran. Radi svoj posao kao sto bi i neko zvucnije ime radilo, samo za 3 puta manje para.

 

Metalni stitnik hladnjaka uzet. Nadam se da ce raditi svoj posao zastite, a u medjuvremenu je tu radi estetike.

 

Namontirana je i sirena koja nije bas kao sa reklame, ali ipak znacajno glasnije bije i tera ljude da se okrenu. U odnosu na fabricku je pun pogodak.

 

Nabavio sam i merac pritiska i temperature u gumama. To se postavlja umesto kapice ventila i salje signal do malog displeja koji se postavi na korman. Radili su dobro dok jednom prilikom nisam odvrnuo i doduvao gume. Od tada mi jedan pokazuje konstantan pritisak od 3.5 bari. Pretpostavljam da je neka iglica u njemu "zabagovala".

 

Kupio sam i nosac za telefon, onaj kao torbica sto izgleda, a ima namestanje na zglob pa moze da se rotira, krivi... Bice da mu je to slaba tacka jer je prilikom jednog truckanja u duzini od par stotina metara popustio i pukao. Samo sam na srecu uspeo u voznji da uhvatim telefon. U njegovu odbranu bih rekao da ga je slomilo nekih 400gr jer su u tom trenutku bili u njemu telefon i powerbank. :) Jbg, nisam imao USB punjac tada na motoru.

 

Bilo je par puta otvaranja "dispute" i svaki put je bio resen u moju korist. Bilo je mnogo vise dobrih kupovina od kupovina nekih losih, nekvalitetnih stvari. Kupovao sam gluposti sitnice, kupovao i korisne sitnice, kupovao ortacima telefone, ogrlice za dresuru pasa, komunikaciju za kacige, prikljucke za OBD za motor, protokomer za ocevog Passat-a, onu sipku sto dize zadnji tocak radi podmazivanja lanca... I pre 4 dana sam porucio komande za volan na kolima (moje se izlizale), prosirenje copave za motor i jos neku sitnicu u vidu one patkice...

 

Ja zadovoljan njima.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 804 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Mene su zainteresovali meraci pritiska u gumama. Al toliko vec stvari imam na motoru da vise ne smem da ga ostavim parkiranog nasamo. Ce neki radoznali da strpne ono sto mu odgovara :ph34r: pa sam iz tog razloga odustao od digitalnog meraca pritiska. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
Pre 10 sati, Tošbo je napisao:

Je l neko naručivao vizir sa Alija?

 

On 2.12.2022. at 9:45, grafigo je napisao:

Prva stvar je bio vizir za motor. Stigao, lepo, tj. sigurno upakovan. Sve rupe se poklapale. Samo je finalna obrada bila malo grublja, prvenstveno oko rupa, ali im nisam uzeo za zlo jer je to islo ispod srafa i gumene podloske.

Знам да има више десетина људи којима је стизало, некима и по више комада, сваки је, неким чудом, у једном комаду стигао до нас. Чак и када су стварно путовали из Кине. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

Mislio sam na vizir za kacigu, nisam se dobro izrazio, mislim da li se dobro vidi, da li se lako grebe i to sve, da nije mutno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Колико коштају, па се исплати ризиковати?

 

Визири за кациге у радњама су заиста прихватљивих цена, а у случају "Не дај Боже" ситуација могу много некога да оштете, направе инвалидом... 

 

П. С. За 2-3 године ми је свега пар комада прошло кроз руке. Једино ако су паковали у кутије па да се не провали по облику. 

Promenio član Zuba87

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja