Jump to content

Moto Zajednica

Motociklista udario u automobil i poginuo na licu mesta!

Recommended Posts

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ali ti naslovi... Te reči, stravično, zakucao... Ja ne znam... Ajde molim vas da više ne kačimo više linkove sajtova koji ovo rade, da ne pomažemo njihove odvraštine.

Baš iz poštovanja prema ljudima koji su nastradali. 

Kolegi nek je laka crna zemlja. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 L7

Moj drugar je bio na licu mesta kad se to dogodilo i pomagali su vozacu motora dok im nije bukvalno umro na rukama. Kaze astra je izletela iz sporedne ulice i motor je naisao, nikakve sanse nije imao da izbegne.

Promenio član Zeksius

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Naslov je baš u duhu motociklističkog foruma "zakucao se". Ekser se zakucava, vozilo može da da udari u prepreku pri velikoj brzini, najbliži pojam "zakucati". Mislim da ne moramo da kopiramo naslove iz blica. 

 

@Branko dugogodišnji ste član i verujem da vam se omakao naslov, ne osuđujem, samo bi se mogao prepraviti u prikladniji, naročito kad ne znamo tačno kako se udes dogodio.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 20 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Naslov je baš u duhu motociklističkog foruma "zakucao se". Ekser se zakucava, vozilo može da da udari u prepreku pri velikoj brzini, najbliži pojam "zakucati". Mislim da ne moramo da kopiramo naslove iz blica. 

 

@Branko dugogodišnji ste član i verujem da vam se omakao naslov, ne osuđujem, samo bi se mogao prepraviti u prikladniji, naročito kad ne znamo tačno kako se udes dogodio.

 

Ne znam cemu sluzi ovakva primjedba i nedolicno prozivanje mene, posto je naslov takav kakav je u vijestima o udesu? Znaci kritike na adresu autora teksta u listu Alo koji je objavio takav naslov. :kafa:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Tačno da je autor objavio takav test u novinama, ali je autor teme napisao naslov teme. Cenim pošto smo svi ovde na dva točka, da se naslov mogao prilagoditi temi. Nisam mislio ništa loše sa komentarom, više sam komentar pisao u smislu pozitivne kritike, za ubuduće.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@Jovan Ristic

Administrator ili BJB Novinar imaju pravo, ako im se nesto ne svidja u bilo kojoj Temi da to promjene ili obrisu, pa ako mislite da je naslov Teme nedolican radite kako mislite da je dolicno, posto ja nisam sujetna osoba.

Promenio član Branko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 645 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 36 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Tačno da je autor objavio takav test u novinama, ali je autor teme napisao naslov teme. Cenim pošto smo svi ovde na dva točka, da se naslov mogao prilagoditi temi. Nisam mislio ništa loše sa komentarom, više sam komentar pisao u smislu pozitivne kritike, za ubuduće.

PP coveku, promeni se naslov... Neka je kolegi laka crna zemlja...Saucesce porodici.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 5 minuta, Bole37 je napisao:

PP coveku, promeni se naslov... Neka je kolegi laka crna zemlja...Saucesce porodici.

U pravu si, nisam trebao javno. Izvinjavam se i kolegi @Branko

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Evo ja cu javno. Smatram da bar mi ovde mozemo da naslove ovakih tema napisemo dolicno.

@Branko, nemoj mi zameriti, ali ono sto odvaja BjB od Blica/Alo/informer/Telegraf... Je bas to da se postujemo medjusobno. 

Stradali kolega nije zasluzio ovakav naziv teme. Moze to suptilnije. Ne pravi razliku u epilogu ali pravi u postovanju nastradalom tj. njegovim bliznjima ako dodju ovde da procitaju sta smo pisali.

Kolegi neka je laka crna zemlja a porodici najiskrenije saucesce.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja