Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

Ko zna... :D Inace, pandur iz komisije je ujutru bio u auto skoli, neko mu bio cukno auto od pozadi, bio sav nervozan, mozda je i dobro sto je odlozeno.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Hvala svima. Inače zakon i polaganja furaju navodno do 10.04.2010 po starom tj za sve koji su uplatili i odvozali prvi čas za kategoriju koju su uplatili. Mada moj dobar drug instruktor kaže da će se to verovatno produžiti do 1.1.2011. E sada kome je verovati, sobzirom da ni agenciju za saobraćaj nisu napravili koja bi to trebalo da kontroliše ima da se načekamo da krenu tačkice i ostale zajebancije. Jedino će da plaćamo i da se pridržavamo novog zakona  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Nisam odavno pratio ovu temu pa ne znam da li je već bila slika. Sada sam slučajno naleteo na njiu i deluje mi veoma ozbiljan motor.

Hyosung

post-2771-12879062497837_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Oko 2000e je jeftiniji od Suzuki SV-a koji bi bio najdirektniji konkurent.

 

Ne znam koliko ocekujete da bude jeftinije jer za razliku od kineza koji su skromnih kubikaza i starije tehnologije, ovo je ipak motor moderne konstrukcije, a to ipak kosta, tako da mislim da cena jeste primerena u odnosu na popularnije proizvodjace, a da i nije toliko preskup koliko se nekima cini govori podatak da su u Amerikama razlika u ceni nesto ispod 1000$.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Mozda je Suzuki skuplji za 2k evra ali je i kvalitetniji ;) Mada ovaj novi uvoznik je smanjio cene sto je naravno veoma pozitivna stvar! :) I deluju ozbiljnije od proslog uvoznika. Stari uvoznik je imao prilicno naduvane cene za ove motocikle, videcemo kako ce se ovo odvijati :) Motocikli nisu uopste losi, lepi su i dobro uradjeni.  :) Eh da mi je onaj SM ili R od 650 ccm  ;D A moze i golac :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

po meni prevelika cena od 5500eura za naked varijantu , a u toj klasi ako se tako moze reci er6n je 5800e a ima 20ks vishe ako se ne varam i da ne nabrajam ... a o modernoj konstrukciji nisam bash siguran kad iz 650ccm izvuku 50-60 KS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja