Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Moje za divno cudo drze jos uvek... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Jesam u prednju cim sam kupio motor... Ima od tada 2 godine... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ljudi, uzimam danas L tablicu... ;D Polazem  29.12...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Sedeo na njemu kad je bio sajam u ns. samo sto ga je prodavala neka firma iz kragujevca! prodavao se pod imenom crused ili tako nesto. imam sliku negde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Uzeo L... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Da se pohvalim  ;D. U cetvrtak sam polozio voznju za E kategoriju. Sada posedujem sve kategorije osim D mada mi ona ne treba tako da necu ni da polazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

Evo da se javim i ovde... Ovako, nadignu me ujutru u 8 sati da idem u auto-skolu da platim ponovnu voznju. Odem tamo, platim i kazu mi da sacekam instruktora pa da idemo da ja to jos malo provezbam. Cekam ga ja pola sata, sat vremena, sat i po vremena... A u autoskoli guzvaaaa... I ja udjem unutra, proguram se, i pitam ih da li ja mogu da odem kuci, pa oni kada budu isli na poligon da svrate po mene (posto im je usput). Kazu moze. Odem ja kuci, i za jedno otprilike 2 sata dolaze oni po mene, odemo na poligon, vezbamo, uvezbamo i gradsku voznju ponovo, pa opet poligon, i tako jedno 2-2 i po sata... Od komisije ni traga ni glasa. Na kraju dodje vlasnik auto skole, sav nervozan, telefonira, psuje nesto, a mi se smrzavamo i cekamo da pocnemo. Na kraju, dodje covek do nas i kaze nam da komisija ne moze da dodje, i da se polaganje odlaze. Kad? pa verovatno sledece nedelje, ponedeljak-utorak... Nemam reci... eto, cisto da javim...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja