Jump to content

Moto Zajednica

12. MOTO GP 05-07. Monster Energy British Grand Prix - Silverstone

Recommended Posts

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
pre 3 minuta, Vaske4s je napisao:

U pravu si, pokidao ovim 7. mestom...

 

Ne znam šta se dešava sa Suzukijevim motorom, u jednom trenutku je imao celu sekundu nad Banjajom i onda kao da se ugasio, da li su gume ili šta je, baš čudno, a dešava se iz trke u trku i njemu i Miru, uvek su tu oko 6-8. mesta, a u treninzima neretko budu i prvi ili drugi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

I Miler i Banjaja su izjavili da su znali 100% da će takvom vožnjom u ranoj fazi trke Rins uništiti gume, to se i desilo. 8)

Gume, gume i gume...

 

Markez je tek nadrljao kad se vrati, ima da pada i pada. Svi su strašno napredovali, gume su se mnogo promenile a on kasnili li kasni...

Promenio član srbac
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Meni se sve čini da posle odlaska suzukija, honda čeka povratak MM pa ako bude ko pre ostaće ako ne 2024 izaći će i oni iz motoGP ija. Klavijaturu može da vozi samo Quartararo, i njih čeka ista sudbina ko hondu. I honda i yamaha vrte svoje komercijalne mašine od 750 (nc750) i 700 (mt700) kubika u raznim varijacijama, tako da je svrha prototipova upitna jer zbog eko normi koje diktira EU ne razvijaju ništa za prodaju. 8 ducatija je sad na gridu, sledece godine 4 aprilije, 4 KTM a, to će biti više evropsko prvenstvo. BMW da ubaci jedan fabrički i jedan satelit, to je još 4 mašine, englezi da ulete sa trijumfom il nortonom ili moto guci, beneli i eto dorne u vlasništvu ducatija il bolje da kažem audija. I gudbaj japanski proizvodjači. Uživajmo još malo dok je ovako kako je, bojim se da nećemo još dugo imati japanske proizvodjače u motogp-ju.
To je samo moje mišljenje, al sve mi se čini da se ide u tom pravcu.
P.S.trke se svode na blokiraj ducati na startu i imaš čemu da se nadaš.
Da ljubitelji klavijatura i honde ne skoče i kažu da ima i mt09 i mt010 a i afrika je tu, nek pogledaju game svih japanskih proizvodjača iz 80ih i 90ih godina i raznovrsnost mašina, kubikaža, namena.



  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Prije mislim da će preći na sintetička goriva, nego na struju. Struja je dobra, da pokažu kako su voljni da prate trendove.

 

Pa šta i ako budu samo Jevropljani ?

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja