Jump to content

Moto Zajednica

Dolomiti, Julijski Alpi, Jadran - Grande fantastico giro

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 356 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400

Bravo ,bravo ,bravo za putopis !!

Iako poznata moto ruta uvek je lepo cuti iz drugog ugla..ugla vozaca i naratora koji na svoj nacin opisuje dogadjaj..

Pises jednim veoma vrcavim stilom koji sve ovo cini jos zanimljivijim dozivljajem..

Bravo i za kolegu skuterasa koji je pokazao da se moze i sa manjom kubikazom krstariti sa vecim zverima..

 

Bravo i sretno na drumu i jos mnogo km ti zelim ..

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
11 hours ago, dl minak said:

Vozio sam pre par god jako slicnu turu.Takodje spavali u Senju kada smo krenuli na DOLE,stim da smo produzili do Dubrovnika i Trebinja.Jako lepo napisano i bas si mi vratio secanja na tu divnu turu.Zelim ti jos puno ovakvih,i jos duzih voznji.

Hvala kolega. Zaista lepi predeli, a vi ste to jos dodatno obogatili voznjom do Trebinja. Tesko u skorije vreme, ali cemo se vratiti sigurno, sa nadam se vise dana i vise kilometara na raspolaganju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
6 hours ago, petar_lord said:

Bravo i za kolegu skuterasa koji je pokazao da se moze i sa manjom kubikazom krstariti sa vecim zverima..

Hvala kolega. A Sloba i njegov skuter junacki gaze kilometre. Ovo nam je treca duza tura, manje nisam ni racunao i svuda su bili sastavni deo ekipe i ravnopravni clanovi i to zasluzeno. On dobro vozi, a skuter ispunjava sve uslove za normalnu voznju. Ujedno on nam je i teretno i servisno vozilo, jer neverovatno sta sve stane u te skutere, o udobnosti i zastiti od vetra da ne pricam. Tako da nije bitno cime se ide, vec sa kim se ide.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 221 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT

Extraaa, šta više reći.

"Malo" ste me (sa slikama Planice) vratili u mladost. Kranjska gora i okolina - oktobar 1985. ekskurzija...

Planiram i nadam se da u nekoj od narednih sezona obiđem te krajeve uključujući i Dolomite...

Drago mi je zbog Vas i još jednom ste dokazali (ove reči koristim često u poslednje vreme), DA ŽELJA I SRCE pobeđuju i novčanik i kilometražu i uslove puta i vrstu motocikla...

Svaka čast momci i srećno i bezbedno još puuunooo kilometara želim!!!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@Tumbe hvala kolega. Pratio sam vaša putovanja i znam da vam je u poslednje vreme baza u Istri, tako da vam i ovi krajevi nisu daleko i toplo ih preporučujem. U kombinaciji jedno sa drugim, dobija se savršen spoj :takoje:.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Bravo kolega, retko koji putopis pročitam u celosti ali ovaj jesam. Interesantna destinacija, i verovatno san svakog od nas.Dolomite overiti je jedan lep korak u ovom nasem hobiju. Bas mi zao što nisi imao vremena malo dalje da se pruzis pa da voziš preko Gardene, Canazei, Bolzano pa na Stelvio. I njega da čekiras pa nek ide zivot.
I kako bre bio u Senju a nisi išao do Starigrada pa zbog toga se ide dole, nemoj više to da ti se ponovi. Šalim se malo, nek si živ i zdrav i bravo još jednom.

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
On 4/5/2023 at 9:17 PM, Nole Bg said:

I kako bre bio u Senju a nisi išao do Starigrada pa zbog toga se ide dole, nemoj više to da ti se ponoviemoji28.png.

Razumem i nije mi teško :). Platio sam danak lošoj proceni i jedva se dogegah do kuće. A treba nešto ostaviti i za drugi put i na planinama i pored mora;). Hvala na lepim rečima.

 

@darko dav hvala kolega. Drago mi je da ti se svidelo, znajući šta si sve proputovao.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja