Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

I treba da dođu, nego šta!  :)

 

Radilo se ali se ovde nije pisalo. Lisac je bio u Bgd-u pa smo pričali a čuo sam se i sa MZ-om telefonom.

 

Treba nam tačno brojno stanje kako bi planirali nabavku. Kako vreme ide izgleda da su sve manje šanse da ćemo naplatiti Peđin motor pa bi mogli da krenemo sa prikupljanjem para da bi u Kisaču pokupovali prasiće.

 

Za sada kako stoje stvari treba nam tri praseta između 20 i 25 kg, zaklano i očišćeno sa tom težinom. To bi trebalo da bude oko 30 kg žive vage po komadu.

 

Floyde, da li možemo da koristimo račun koji smo koristili za prišivke? Treba da su pare tu kod vas da ne uzimamo prasad ''na obraz'' bilo koga kad za tim nema potrebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Razmislite o kupovini ranije.Sad je post i cena stoke je niza u Maju ocekujte poskupljenje.

Sto se tice racuna,dajte neku cifru pa da pocnemo sa uplatama,bolje je ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Razmislite o kupovini ranije.Sad je post i cena stoke je niza u Maju ocekujte poskupljenje.

 

Ozbiljno sam ovo shvatio ali nemam rešenje. Gde ćemo sa tri praseta do skupa, živa ili mrtva svejedno. Da li neko zna kolike su cene, koliko ove naše potrebe za krmcima u parama izađu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Cena varira od mesta do mesta tako da bi trebalo dobiti informaciju sa mesta nabavke.

Moj predlog je da se uzmu prasici,a to znaci manje zivotinje recimo da ne prelaze 20-23 kg.

Manji komadi daju bolji kvalitet,vise mesa i lakse ih je ispeci a i iseci.

I neka bude po principu bolje jedno vise nego jedno manje, da se ne brukamo.

Dajte racun na videlo i cifru,okvirno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Cena varira od mesta do mesta tako da bi trebalo dobiti informaciju sa mesta nabavke.

Moj predlog je da se uzmu prasici,a to znaci manje zivotinje recimo da ne prelaze 20-23 kg.

Manji komadi daju bolji kvalitet,vise mesa i lakse ih je ispeci a i iseci.

I neka bude po principu bolje jedno vise nego jedno manje, da se ne brukamo.

Dajte racun na videlo i cifru,okvirno

 

U koliko je moguce sada napraviti takvu specifikaciju...bilo bi dobro,podrzavam predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Moj predlog:

Posto se ne moze predvideti ni uz madjiju koliko ce ljudi biti, mozda je bolji predlog da zbog hendlovanja sa lovom, padne dogovor sa lokalnom prodavnicom mesnatih proizvoda ili nekog koljaca da se po dolasku izorganizuj ekupovina mesa na KG ili mrtve zivotinje. Ko je bio na proslom skupu, zna da nije bas najlaksa varijanta skupljanje para za mesinu i pice....sta mislite o ovom predlogu???? :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ - Zverinjak, vec smo ja i Vuja razmatrali ovu ideju. Ima u Kisacu privatnih mesara. pa ce mo naci nekog da se dogovorimo, da ima spremne prasice - ako nam potreba jos koje, a ako ne treba - da ima covek hladnjacu , pa ce otici redovnim putem. Takodje mi je bitno da ima i spremnog rostiljskog mesa - ako bude jos zatrebalo. ( obicno u tim manjim mestima ljudi imaju mesare u svojim kucama, pa nije problem i ako im se dodje i van radnog vremena ).  Meni licno je najbitnije da svo meso bude veterinarski pregledano i ispravno  ! Al to cu jedan dan da odem do Kisaca, pa sa Jankom da nadjemo mesaru i da napravimo  neki dogovor .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

narode nemojte  da se mucite  u kisacu ima svega  trenutna cenaje 2oo din ,kg  prasetine to je cene zive vage  pa ako  zverka ima 25  kg mi placamo 25  da ne duzim nacicemo tu a ima i dobar mesar sa kojim mozemo napraviti neki dogovor za nesto ako usfali mislim meso ima kod njega i cevapa i kobaja itd.samo trbamo znati koliko nas ide  ja licno imam 3 usta.. pozdrav janko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdravajlmo sve  n a ovom forumu ovde demro.st al sada pisem u ime kluba MC.KISACH CROWS ako treba neka pmooc u vezi moto skupa u kisacu mi smo se dogovorili ako treab nesto da se pomogne racanujte na nasu podrzku  i pomoc kloko je u nasoj moci,Janko ce preneti nama sve  potrebne informacije i  molbe..pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Najlepše hvala! :)

 

Dogovorili smo se oko detalja i Lale će se javiti Janku da obavimo to što je ostalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdrav  narode sta je nesto smo cutlivi ovih dana pa 22 maj dolazi polako cekam vas janko  moj sin mi uzeo mog mzjca pa sad vodimo rat pomagajte salim se i on hoce u ove vode deki onaj crveni mz-honda jel prodat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Janko, nista ne brini, sve je pod kontrolom. Na vreme cemo se ti i ja cuti i videti ( doci cu ja u Kisac ), pa cemo dogovoriti detalje .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Pozdrav  narode sta je nesto smo cutlivi ovih dana pa 22 maj dolazi polako cekam vas janko  moj sin mi uzeo mog mzjca pa sad vodimo rat pomagajte salim se i on hoce u ove vode deki onaj crveni mz-honda jel prodat...

 

Koji crveni,sada je metalik plavo-crni,nije jos,ubise me sa zamenama za,opele,lade,mecke,kojekakva sranja,UZIMAJ,imas od mene posebne pogodnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Pozdrav  narode sta je nesto smo cutlivi ovih dana pa 22 maj dolazi polako cekam vas janko  moj sin mi uzeo mog mzjca pa sad vodimo rat pomagajte salim se i on hoce u ove vode deki onaj crveni mz-honda jel prodat...

 

Koji crveni,sada je metalik plavo-crni,nije jos,ubise me sa zamenama za,opele,lade,mecke,kojekakva sranja,UZIMAJ,imas od mene posebne pogodnosti.

verovatno je Janko mislio na moj mz... samo sto sad ne izgleda ovako kao na slici br 1, nego kao na slici 2

post-1656-12879071294434_thumb.jpg

post-1656-12879071295059_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Koji god,moze da bira.  ;)  :D  :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ljudi, hoćemo li da skupljamo pare?

 

Datum se bliži, treba da se aktiviramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Moj dolazak sada jos neizvesniji. Pored svih obaveza i ekonomske krize, tih dana mi rodjeni brat putuje na drugi kontinent. Da ne opterecujem vise temu, javicu se kada definitivno saznam svoj status, ako bude kasno, svoje ucesce cu dati na licu mesta, pa ce se od tih para eventualno kupiti pice, jos hrane ili sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Nesto mi palo na pamet ( a nije zabolelo ) .  Sta mislite o Paintbalu  na nasem skupu.  Teren u Kisacu kod Carde je pogodan za to, a imam coveka koji poseduje svu potrebnu opremu ( zastitne maske, uniforme, puske, kuglice i sve sto ide ), a povoljan je sa cenama.  Ako bi bilo zainteresovanih, da vidim dal je slobodan taj vikend, pa da se malo dodatno zabavimo ?

 

  Vlasnik paintbala je ujedno i clan ovog foruma .

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=14593.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja