Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

A ja im upravo odgovorio na chatu!  :) Sta ti je organizacija...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Izvinite što upadam i ja sam isto video i ako mogu da pomognem u prevodu tu sam,ja sam im poslao mail da pitaju sve što ih interesuje naravno ako se i vi slažete ili nemate nekog iz vašeg društva.

 

Pozdrav Arpad

 

Ako, ako, treba da nas je što više. Peter je prevodio pisma i ostao zadužen za komunikaciju sa Mađarima.

 

Za sve koji su se uključili kasnije: komuniciramo sa gostima na njihovim jezicima. Nije uobičajeno u današnje vreme kada je Engleski u ovolikoj upotrebi ali stvarno nema smisla govoriti Engleski kada to nije ni naš ni njihov jezik.

 

Može nam se tako. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Kasno sam primetio poruke Madjara na cetu taj dan. Vec ste se izorganizovali pa nisam hteo da smetam. Naravno za svaku dalju komunikaciju sam na raspolaganju. Hvala za ispomoc!  ;)

 

Inace, posle dogovora sa Vujom sam poslao jos jedno pismo MZ klubu iz Madjarske sa ponovnim pozivom i sa jos nekim detaljima. Do sada se nisu javili, pa sam se registrovao na njihov forum. Cekam da mi stigne mejl sa potvrdjenom registracijom i tako cemo imati direkten kontakt sa njima. Mogao sam se setiti i ranije.  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Loznica,Srbija
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Elem, danas dobih odgovor na mail od gosn Jožefa (vrlo lepo parla Ingliš  ;) ) - u suštini za sada postoje samo dvojica zainteresovanih sa foruma http://mzclubhungary.com/ koji bi došli na skup. Kao problem navode novac, vreme i kako kaže ''predrasude o srpskim huliganima''.On se nada da će uspeti da ubedi još ljudi da mu se pridruže. Kako god, on predlaže da BJB forumaši  (u što većem broju) posete neki njihov skup kako bi se predrasude ''razbile''.

Preveo i sažeo: miloshenda  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Kako vidim, taj Jozef ocigledno prati utakmice naseg fudbalskog prvenstva.  " Huligani " , pa jos na MZ skupu - to je jednostavno nespojivo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Mnogo sto-sta je nespojivo, ali to je slika koja nas prati ne samo kod komsija nego skoro svuda u Svetu... :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Čekam da se Peteru odobri registracija na njihovom Forumu pa da brže i sveobuhvatnije razgovaramo.

 

Među nama nema huligana, skup je prijavljen, policija obaveštena mada to do sada nismo radili jer nema potrebe. Na Skupu su svi NAŠI, i Mađari su NAŠI, bez razlike...

 

Odlazak kod njih je dobra ideja i sasvim sigurno će se stvari razvijati u tom pravcu.

 

Neke neprijatnosti mi ne padaju na pamet jer ne vidim ko bi ih izazvao, ovo je na kraju krajeva nekomercijalni skup prijatelja a sa huliganima nemamo nikakve ni kontakte ni odnose.

 

Ako pogledamo šta nam se sve dešavalo zadnjih decenija uopšte nije čudno što je neko sa strane mogao da stekne takav utisak. Mediji, propaganda, rat, diktatura...

 

Ovo je jedna druga Srbija. Srbija otvorenog srca. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Reche Vujo, naturi slemce i zagrize noz..Uzjaha prikolicu i kroz zube promrlja..Gurnite me braco..bem ti kumulator :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

PItanje za vuju.POzdrav Zivotinjke su bezecovane cekaju svoj sudni dan a to ce biti u petak pre podne  trenutno imaju po 23-24 kg svaka a tri komada su nase znaci  kad ih ocistimo imacemo oko 50 kg mesa cisto za nase  stomacice. dal smo za to da jedno odnesem u petak uvece u pecenjaru da imamo za subotu ujutro a ostala dva cemo mi peci .pozdrav pripremio sam i brosure o kisacu da svaki gost dobije jednu da zna gde je bio. izvinjavam se ako sam nesto uradio na svoju ruku al nije namerno.,samo zelim da bude na nivou.Janko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma super si ti Janko, sve je na nivou.  :)

 

Prasiće ćemo da pečemo sami a ako se kojim slučajem pojavi glad ( a pojaviće se  ;D ) bacićemo brzinski roštilj sa kobasicama. To je onako sportski, zanimacija, dok ne dođe pečenje koje je obično gotovo kada zađe sunce, da se ne teretimo po velikoj vrućini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Treba da odredimo mesto okupljanja radi vožnje do Kisača. Treba da napravimo i spisak da bi znali koga sve čekamo. Zbog pristupa dopadljiva mi je lokacija parkinga Sava Centra ali ako neko ima bolji predlog ja ću mu se obradovati.

 

1. Vuja

2. Svakak

3.

4.

5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Joj bre Vujo 5 tema moram da pratim..pored ovih par hiljadica ostalih..

Pisi me tamo..Malo je rano, ali ajde sto se mora nije tesko :)

A tebi za pristup bi mozda bolji bio Surcin.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Arena je zgodnija kao parking.Nema veze što mi je blizu,ni Sava centar nije na kraj sveta.Ali Arena ima lepši prilaz, a i izlaz od Sava centra.Pa odlučite.

I ja sam na spisketu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ništa nemam protiv Arene, mislio sam da se ovde lakše isključuje sa auto puta (prvi silazak sa Gazele) ali ako postoji jednostavnija fora što da ne. Dogovorite se, meni je sve OK.

 

1. Vuja

2. Svakak

3. Vlajko

4. Kingbg

5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

U koje vreme je okupljanje za Kisac i da li je neko razmisljao i o svracanju do Sabca?

 

Iz Beograda za Kisač se kreće u 9.00. Do tada treba da se okupimo svi koji smo iz Beograda i bliže okoline. Tačna lokacija i spisak utvrdiće se u temi ''dogovori, planovi, predlozi...''

 

Kasno video, i dalje stoji pitanje za Sabac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja sam razmisljao da dodjem na valjevo Sabac kisac ali necu pre 8 iz Kraljeva mada mi ni Dukijev polazak u petak ne izgleda los . razmislicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

Ja izlazim iz nocne u subotu oko 09h. tako da cu sve spakovati u napred i pravo na put ali bih pokusao da iskombinujem sve ako je moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja