Jump to content

Moto Zajednica

Je li nekome poznat motor? Tema - informisanje pre kupovine.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Postovanje kolege, moj kum je zainteresovan za motor iz Kg, da li neko zna nesto o njemu?

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha XV750 Bobber REG., 1993. godište, Chopper / Cruiser, vozilo prešlo 29850 km, Kragujevac. Cena 3.500 € -...

Mozda @Yanco ili @N.F.S.

Hvala za svaki info i ne zamjerite na tagovanju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8418 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Iskren da budem nisam ga na putu vidjao, vise je Janko u toj prici.

Raspitacu se, javim sta saznam :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Motor sam video kod Goraša (ko je iz KG, zna o kome pričam) i za njega sam mu poručio žmigavce, pošto se on slabo razume u kupovinu sa neta. Kaže da mu je sredjivao mašinu (ne sećam se tačno šta) dok je preradu radila neka radionica za preradu iz Srbije. Neka proveri dal ima originalne delove, bez toga nema redistracije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Hvala Janko, kum se cuo sa vlasnikom, covjek kaze da se samo zamjeni sjediste i prolazi tehnicki. Meni sumljivo, idem za par dana na registraciju mog motocikla pa cu pitati direkt na tehnickom kako stoje stvari. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Fz8, 2011. godište, Touring, vozilo prešlo 31885 km, Niš. Cena 5.499 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Fazer FZ8SA, 2012. godište, Touring, vozilo prešlo 14930 km, Jagodina. Cena 5.790 € - Motori -...

 

Колега @Vitez Koja се интересује за нову машину па га занимају ова два Фазера.

Ако ко има било какве информације о моторима много би му значиле.

Хвала унапред.:takoje:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki 636 R, 2006. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 40230 km, Čurug. Cena 3.600 € - Motori - Polovni Automobili

 

Naleteh na ovo, da li je nekome poznat motorin?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd
On 6/14/2022 at 8:39 AM, Marko05 said:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Fz8, 2011. godište, Touring, vozilo prešlo 31885 km, Niš. Cena 5.499 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Fazer FZ8SA, 2012. godište, Touring, vozilo prešlo 14930 km, Jagodina. Cena 5.790 € - Motori -...

 

Колега @Vitez Koja се интересује за нову машину па га занимају ова два Фазера.

Ако ко има било какве информације о моторима много би му значиле.

Хвала унапред.:takoje:

Ovaj beli u Nišu je bio moj motor sa kog sam pao, ima tamo u temi Bahati mamlazi. Vraćena je kilometraža sa 83.000, sa toliko sam ga ja havarisanog prodao. Bio je polupan skroz napred (farovi, plastike, iskrivljen nosač), i vile su povukle, bile su upredene. Bio je oguljen i top, i slajder iskrivljen. Mislim da je ram ostao čitav. U principu, zakrpljen i ofarban motor sa vraćenom kilometražom.

Promenio član Jupiter
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
pre 8 minuta, Jupiter je napisao:

Ovaj beli u Nišu je bio moj motor sa kog sam pao, ima tamo u temi Bahati mamlazi. Vraćena je kilometraža sa 83.000, sa toliko sam ga ja havarisanog prodao. Bio je polupan skroz napred (farovi, plastike, iskrivljen nosač), i vile su povukle, bile su upredene. Bio je oguljen i top, i slajder iskrivljen. Mislim da je ram ostao čitav. U principu, zakrpljen i ofarban motor sa vraćenom kilometražom.

Au bre jel realno? Mislim znam da jeste ali opet... Ovako laički, svaka čast na krpljenju doduše.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 322 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
6 minutes ago, Gordak985 said:

Au bre jel realno? Mislim znam da jeste ali opet... Ovako laički, svaka čast na krpljenju doduše.

Jebeš to što je reinkarniran iz mrtvih nego uz njega ide prva pomoć i prsluk :lud:. Kao i svi oglasi top stanje, sve servisirano i zamenjeno eto koliko malopre... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ogroman razlog više da neko neiskusan poput mene odmah po kupovini kod majstora na proveru vitalnih sklopova ..

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 2 sati, Gordak985 je napisao:

Ogroman razlog više da neko neiskusan poput mene odmah PRE kupovinE kod majstora na proveru vitalnih sklopova ..

 

Ili jos bolja varijanta, da onaj ko je neiskusan, ne ide u kupovinu sa jos 2 drugara, gde vas 3 jedva cekate motor, nego da se povede majstor/poznavalac, pa da vas odvrati od kupovine loseg motora/automobila/broda/aviona...

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
Ili jos bolja varijanta, da onaj ko je neiskusan, ne ide u kupovinu sa jos 2 drugara, gde vas 3 jedva cekate motor, nego da se povede majstor/poznavalac, pa da vas odvrati od kupovine loseg motora/automobila/broda/aviona...
Smisleno i slažem se generalno, sem što ja sa svojih 37 godina nemam nikoga ko poznaje motore više od mene, a to znanje počinje i završava se sa Tomos A35. I verujem da je daleko od toga da sam jedinstven slučaj. Verovatno imam i više iskustva i znanja od većine početnika. I prvo sam položio pa kupio motor, što je iznenađujuće. I opet nemam pojma. Al' šta ćeš.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Zato postoji forum, zamolis nekog iz tvoje blizine, makar mu platio sate, klopu i pice, izadje jeftinije nego da se kupi los primerak, pa da npr. samo za 3 diska treba da se izdvoji 400-500 eura.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Apsoštrumfno tačno. Zato je ova tema toliko dobrodošla da me iznenađuje da ne postoji od ranije.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda cbf 600, 2005. godište, Touring, vozilo prešlo 85000...

 

Drugari, primetio sam da je malo duže na oglasu. Zna li neko nešto više da mi kaže ?

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Znaš kako ja ovo vidim... Prosečan kupac, ili možda velika većina, neće ni da pogleda ovaj motor zbog kilometraže. 

 

Moje friško iskustvo, prodavao sam motor sa 80+ hiljada u odličnom stanju, za xy eura. Prodavao, i prodavao... Onda sam ga izlupao i prodao takvog preprodavcu koji ga je sredio, a između ostalog mu vratio i kilometražu na 30 hiljada. Prodao ga je čim ga je uradio za iste pare, ili čak koju stotinu više od sume za koju sam ja bio spreman da ga dam. Tako da, sam zaključi...

 

Skoro sam video u oglasu motor koji je bio u mom vlasništvu pre više od 5 godina, i njega sam tada izlupao i sredio, eno sada piše "nov, kupljen od prvog vlasnika". A promenio ih je ko zna koliko (7+ sigurno, da mogu ja da ih nabrojim) i farban najmanje 5 puta. Bilo je više slojeva kada sam ga ja radio, a znam i za jedno farbanje posle mene. Tako da, sam zaključi... 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne znam ništa konkretno o Hondi gore...ali ima toliko očiglednih mana da nije vredna gledanja.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kada kupujem auto, nikada ne gledam u cajger, koliko je prešao...znate i zašto. Isto, kada sam kupio Liberty, bilo je nekih 70.000 na satu (što je lepa km za 125 cm3), dok su ostali na oglasu bili od 18 do 25 hkm...tako da, to me ne plaši toliko, koliko pravo celokupno stanje.

O.K., hvala ekipa !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Da li zna neko nešto o ovom motoru, možda drugar ode da ga pogleda ako je sve ok! Hvala

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Bandit, 2002. godište, Naked, vozilo prešlo 67000 km, Subotica. Cena 2.400 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja