Jump to content

Moto Zajednica

Je li nekome poznat motor? Tema - informisanje pre kupovine.

Recommended Posts

  • Integrisan, 8473 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Tigar malo zamara po gradu, tacije njegova menjacka kutija! Bas ne voli saltovanja ispod 3000 obrtaja a ja ga vozim i u 2000 :D 

Ako budes zeleo da probas javi se, dam ti moju macku, malo sam je ulenjio prenosom  ali opet poskakuje na dodavanju gasa. Polozaj da se raspametis...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Hvala Nešo, deluje mi udobniji od kawe, a i centralni štender na kawu ne može ni kao opcija, a na trijumfu je standard. Videću, ni sam još ne znam gde sam i šta sam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Drugar je pre par nedelja kupio cbf 1000 2006. i iskreno, malo sam se razočarao u taj motor, navrteo sam ga fino i ide lepo, ali me iz nekog razloga "ne radi", čak bih radije, koliko god to neverovatno zvuči, ostao na banditu 600. Valjda je toliko ugladjen motor, da ni ne osećaš koliko brzo ideš, sve radi nekako sterilno, bez ikakve drame. Inače, kočnice su mu zaista za svaku pohvalu, za 2006. godište ujeda kako staje.

Promenio član milomir22
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6840 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kad kreneš na duže ture više prija dosadan motor. Svaka senzacija donekle prija, posle smara.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Verujem, ali ne bih širio toliko sferu interesovanja. Svakako, hvala na ponudi.

 

 

1. Kawasaki z1000sx lime green

2. Suzuki gsxf 1250 (boja još nije definisana)

3. Triuph Tiger 1050 (ubacio sam i njega, jbg deluje udobno i povozno), ali ću ispoštovati red.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@milomir22 Ja boju skoro pa ni ne gledam, srećan sam kada nađem očuvan kršten primerak, glupo mi da ga ne kupim samo zbog boje, sreća pa su uglavnom sve fabričke boje na motorima ok, najveći je problem kada neko po svom ćefu farba motor, a ukusa ima svakakvih, kakve sam sve kreature video, prosto za ne poverovat da je to neko platio i hteo baš tako da bude...

 

Glasam za Suzuki 1250 pošto imam malog Bandita 650, jako lepo se vozi motor, i verujem da isto važi i za 1250 samo je on još bolji, sa skoro duplo više obrtnog momenta na tri puta manjim obrtajima, mogu zamisliti kako izuva.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 377 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD
Pre 5 sati, Alekre je napisao:

Svaka senzacija donekle prija, posle smara.

Zašto ja ovo ne povezujem sa motorima...😜

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
On 3/28/2024 at 9:41 PM, milomir22 said:

Da ne zna slučajno neko iz Novog Sada ili okoline ovaj motor?

Futog mi nije toliko blizu, ali ako je dobar otišao bih da ga pogledam....

 

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki z 1000 sx, 2012. godište, Touring, vozilo prešlo 38400 km, Futog. Cena 6.400 € - Motori - Polovni Automobili

 

Ovo je jako blizu meni,mogu u ponedeljak da ga kontaktiram pa da odem da pogledam.Samo napisi sta da gledam,nisam neko strucnjak preterani :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Hvala puno @Patriota, odoh danas sa drugarom kolima da ga pogledam, dobio sam info juče da je motor kao nov od dečka iz Novog Sada koji poznaje vlasnika, a u nekoj zajedničkoj smo moto grupi na Viberu. Hvala na ponudi svakako!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Bio danas da pogledam kawu, po meni ono nije stanje na koje bih pristao, 6000 evra nije mala svota i za mene onaj motor nije ni blizu stanja za tu cifru. Sad, možda sam to samo ja, prodavac je korektan čovek spreman na dogovor.

 

 

Svratio sam u Šajkaš da pogledam belog tigra 1050, diskovi su mu novi, on bi mogao da ide za 4000 evra po priči prodavca, ali nećka se podobro na paljenju, curi mu antifriz na jednoj šelni i i a gume iz 2016. kao i ožuljane bočne plastike sa obe strane.

 

 

Potraga se nastavlja.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Јбг, појам "као нов" није у свачијем оку исти.

Исцимаш се толико а оно шоња.

Само су Нешови мотори "нови".:takoje:

Promenio član Marko05
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Jbg, šta da se radi, mora tako, juče sam prešao preko 450 km u yarisu 1.0 iz 2001, ali to je moj hir.

 

Nešo, popodne ću verovatno biti u Beloševcu, svrati da vidimo Tigra, juče drugar seo na onog belog i oduševio se položajem, biće i on kod mene, a hoće da predje na nešto udobnije od cbf-a. Inače, ceo koncept mi je jako praktičan, visoko sedenje i guvernala, a 3 klipa nisu dosadna kao 2.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8473 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Dolazim u Kg oko 17-18h, javljam se!

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
10 hours ago, milomir22 said:

Bio danas da pogledam kawu, po meni ono nije stanje na koje bih pristao, 6000 evra nije mala svota i za mene onaj motor nije ni blizu stanja za tu cifru

Sta je recimo falilo ovom motoru, bas me zanima... Na slikama izgleda bas pristojno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Diskovi su dobrano izrisovani, Plastike su na više mesta ožuljane, ima i par napslina, leva dekla agregata fino zagrebana, prašinari na vilama se rascvetali, rep je jako nespretno odradjen da bi se nakačio kofer, skinut je originalni nosač tablice i migavaca i stavljen neki improvizovani koji jako ružno izgleda sa sve žicama koje vire. Sam nosač kofera je pravljen, nije fabrika, a prodavac nema originalni nosač tablice, jbg meni one žice od migavaca baš bodu oči, a ni nosač kofera ne bih mogao da gledam.

 

Dalje, menjač je grublji i lošije se šalta nego npr onaj koji sam terao u Bavaništu, sad jbg to može biti i zbog zategnutosti lanca, ali avaj.

 

Far ima ogrebotinu, staklo obrtaljke isto veliku ogrebotinu, ručica kvačila, aftermarket, slomljena pa zavarena, guma šaltalice se rascvetala, gume su dot 2019 na nekih 35%, znači pri kraju. Lanac i lančanici isto su pri kraju, po meni.

 

Šta je dobro, agregat je suv, ne dimi, čuje mu se blago lanac bregaste na abgasu, ali generalno mi deluje da je jako zdrav. Kočione pločice na prednjim diskovima su ok, zadnje nisam ni gledao. Lepo koči, lepo se vozi.

 

Realnost je da sam mnogo lakše kupovao motore dok sam bio klinac i dok nisam znao šta treba da gledam, sad se baš teško odlučujem, jbg, možda bolje da se strpim još koju godinu pa novo iz salona, jer sam pogledao gomilu polovnih motora i nisam uspeo da nadjem neki očuvan koji bi opravdao cenu.

Promenio član milomir22
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

To je to... cista razlika slika i uzivo... Najgora prica kod nas je to sto kad pozoves coveka, on prica kako motor nema ni tackicu, bez ulaganja, fabricko stanje bla bla bla... A uzivo ti dodje da ga prebijes... 😅

 

I ne, mislim da to nema veze s tim da je svakom stanje relativan pojam, vec da nasi ljudi nisu realni.

 

Mog KTMa sam kupio na 3 slike iz CH, pisalo u oglasu jedna ogrebotina - tako je i bilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1605 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

U protekla 3 meseca sam pogledao preko 50 polovnih motora, od svih tih motora, moj kriterijum su ispunila 2, honda 800 iz tehnodroma i jedan versys 650 iz Niša. Taj iz Niša se prodao posle 2 sata od našeg gledanja, gledali smo ga za druga koji se nećkao i propustio fenomenalnu priliku, po meni. Posle je uzeo cbf 1000 2006. u mnogo lošijem stanju.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda VFR 800 X Crossrunner, 2013. godište, Touring, vozilo prešlo 41584 km, Beograd. Cena 6.750 € - Motori - Polovni Automobili

 

Gledao sam ovu hondu, jedina mana i njoj su ispucali prašinari na vilama, rascvetali se u krug. Ostalo je bilo skroz ok, koliko se sećam. Ostali motori su im bili poprilično izrabljeni.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Изгледа најпаметније дати кеш за учешће и узети ново.

Или као @Paljevina у Швици узети нешто али и тамо има свега и свачега.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8473 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Svaka cast za broj pogledanih! Nikada (NIKADA) nisam gledao vise od dva kom i to samo ako su kod istog prodavca.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750
Pre 3 sati, N.F.S. je napisao:

Svaka cast za broj pogledanih! Nikada (NIKADA) nisam gledao vise od dva kom i to samo ako su kod istog prodavca.

Znaci ista bolest kao i kod mene. Odem neobavezno pogledati motor i kupim ga nakon 10 minuta 😄

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja