Jump to content

Moto Zajednica

Cena goriva u 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.......

Recommended Posts

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Dizel 12, do 198, benzin miruje na 176. Do 1. Aprila. A nešto očekujem da će se tad ozbiljno našaliti s nama.

Promenio član Gordak985
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova

Doci ce na 500 din litar kako su poceli zamisli das 5000 din da se provozas hahah ali tuzno, kad bi i bilo tako a nadamo se da ipak nije moguce cutao bi ovaj narod...

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1620 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Benzin 95 drži 176 din/litar već podugo. Skakaće cena sve dok se ne uspostavi balans sa ovim naštampanim evrima, dolarima, dinarima i slično. Inflacija gruva, štamparije rade.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 4 sati, sasa ns 1 je napisao:

koristi bicikl

Ja sam poceo intenzivno da ga koristim. Cak se razmisljam da prodam jedan auto da ostanem na jednom i na motoru,jer sam shvatio da dosta toga po lokalu mogu bajsom. Razmisljam da stavim ono sediste za klinca pozadi pa da i njega dovodim iz vrtica biciklim,a realno mi je bas blizu samo sto imam uzbrdicu. Jebo im ja pas mater vise sa gorivom:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

A u četvrtak uveče mi nešto nije dalo mira, rekoh ajde da odem do pumpe i sipam za 3-4000 dizel u Astru, treba da idem na put, a i mimo toga, bolje da ode na gorivo nego na nekakve gluposti... kad ono sutradan 198 RSD.

 

My spidey senses were tingling :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Evo pola sata prelazim autokomandu autobusom, pomislio sam nešto se desilo, jok more, samo beogradska gužva četvrtkom u 11:30. Pošto gledam YouTube i čitam ponešto za to vreme, mrzi me da brojim ali više od 10 puta sam po 30ak sekundi posmatrao saobraćaj. Ni jedan automobil nisam uočio sa više od jedne osobe unutra. Nerelevantna informacija za statističku analizu ali ono, eto, šta znam.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1642 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 1 sat, Gordak985 je napisao:

Evo pola sata prelazim autokomandu autobusom, pomislio sam nešto se desilo, jok more, samo beogradska gužva četvrtkom u 11:30. Pošto gledam YouTube i čitam ponešto za to vreme, mrzi me da brojim ali više od 10 puta sam po 30ak sekundi posmatrao saobraćaj. Ni jedan automobil nisam uočio sa više od jedne osobe unutra. Nerelevantna informacija za statističku analizu ali ono, eto, šta znam.
 

 

'Ajd to u po' bela radnog dana - iznenadio bih se da nema gužve.

Nego, ja juče u 5 ujutro vozim ćerku, idu na ekskurziju, i ne mogu da se načudim koliko ima saobraćaja.

Nije bap tako davno bilo da u 5 ujutro pogledaš napolje, i nema nigde nikog, a juče, nije gužva, OK, ali ni na jednom semaforu nismo bili sami, sve po nekoliko automobila.

Pa neki autobusi, pa i tramvaj sretnem...

Izgleda da je bukvalno postalo nemoguće u bilo koje doba dana da grad bude baš ono pust, k'o nekad, i ne samo kad je pomračenje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1615 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT
Pre 2 sati, Gordak985 je napisao:

Ni jedan automobil nisam uočio sa više od jedne osobe unutra.

Zamisli tu igranku da svaki dan vozis negde nekoga ko nema auto, ili da stanes na autobusku i pokupis nekoga, gledali bi te kao budalu ili manijaka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1265 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 2 sati, Gordak985 je napisao:

Evo pola sata prelazim autokomandu autobusom, pomislio sam nešto se desilo, jok more, samo beogradska gužva četvrtkom u 11:30. Pošto gledam YouTube i čitam ponešto za to vreme, mrzi me da brojim ali više od 10 puta sam po 30ak sekundi posmatrao saobraćaj. Ni jedan automobil nisam uočio sa više od jedne osobe unutra. Nerelevantna informacija za statističku analizu ali ono, eto, šta znam.

To se zove standard, narod se vozi i uziva i u toku i van radnog vremena jer mu se moze.

 

Ima se moze se, ceo svet nam zavidi :tras2:

 

pre 3 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Zamisli tu igranku da svaki dan vozis negde nekoga ko nema auto, ili da stanes na autobusku i pokupis nekoga, gledali bi te kao budalu ili manijaka

Pre 15ak godina radio u firmi koja je malo udaljena od bus stajalista, nekih 15ak minuta hoda. Krenem kuci a ono sacekusa na nas koji smo kolima. Povezem par puta a onda ih otkacim sve. Znaci, pale cigare cim udju, ovaj napred pomera sediste, hoce njih xy da udje nazad a ja ne ne, samo jedan napred i jedan nazad.

Kad je kisa to blatnjavo sediste do pola naslona pozadi ....

 

Od tada se pravim lud kad vidim nekoga, samo kazem da tetki nosim lek.

 

Bolje da se oni ljute i ogovaraju mene nego da ja pizdim.

 

Secam se jedna koleginica dala otkaz, sve je pozurivali ajde vamo ajde tamo, idi ovim putem tu je krace ....

 

Ali isto tako nisam ni ja trazio nikada da me neko poveze dok sam bio pesak, sipka trans je uvek na raspolaganju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1265 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Ma jok, odma tu iza ćoska da mogu da me isprate pogledom.

 

Sad imam drugu taktiku, samo im kazem sramota da vas vidi neko da se vozite u Y ;)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 330 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Naleteh na ovaj sajt dok sam gledao nesto po netu. Ne znam da li ga je neko od pocetka postavljao. Deluje mi da je tacan bar po cenama za pumpe gde ja sipam.

 

OMV dizel na steroidima 214 din :stabre:

 

https://benzinko.com/

Promenio član Tarmi636
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2016 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 3 sati, Alekre je napisao:

Zgrozim se svaki put kad moram do ili kroz Beograd. 

Razumem te, meni je tako svaki dan...

Bele Vode (Čukarica) - Severni bulevar (Bogoslovija). Ujutru svi dokazuju čiji je veći (trkaju se), popodne svi nervozni, gledaš da te neko ne oduva...

Fali mi jedan telepronter za posao !

:)

Promenio član Blaza
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja