Jump to content

Moto Zajednica

Cena goriva u 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.......

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4696 postova

Stigle su nove cene goriva, tako da će od danas od 15 časova, na pumpama u Srbiji litar evro dizela koštati 194 dinara, a litar benzina evropremijum BMB biće 182 dinara.

Nove cene goriva biće na snazi do sledećeg petka 6. septembra.

U odnosu na prošlu nedelju dizel je jeftiniji za dinar, dok je benzin jeftiniji za dva dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2152 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Šta kažu za gorivo u Bosni, Makedoniji, da nije palo ispod 100 dinara ?

😄

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 404 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -

Danas čitav dan na banjalučkom NES radiju se u vijestima vrti kako je gorivo pojeftinilo u Srbiji, sa svim detaljima. Doduše, na kraju kažu i kako je pojeftinilo gorivo u Hrvatskoj.

E sad, zašto je vijest dana da je gorivo u Srbiji jeftinije za oko 1 fening? Za šta li se  lobira?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1795 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 12 sati, admiki je napisao:

Danas čitav dan na banjalučkom NES radiju se u vijestima vrti kako je gorivo pojeftinilo u Srbiji, sa svim detaljima. Doduše, na kraju kažu i kako je pojeftinilo gorivo u Hrvatskoj.

E sad, zašto je vijest dana da je gorivo u Srbiji jeftinije za oko 1 fening? Za šta li se  lobira?

 

I pogotovo kad je kod njih ovako

IMG-61958f713d143e9c2b83b4c23c403443-V.thumb.jpg.86cfb543e170e430d48d1e58286fbab5.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4696 postova

Stigle su nove cene goriva, tako da će od danas od 15 časova, na pumpama u Srbiji litar evro dizela koštati 194 dinara, a litar benzina evropremijum BMB biće 179 dinara.

Nove cene goriva biće na snazi do sledećeg petka 13. septembra.

U odnosu na prošlu nedelju cena dizela je ostala ista, dok je cena benzina pala za tri dinara, prenosi Blic.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: u potrazi

I dalje nisu ovo u srb realne cene. Nafta je znacajnije pojeftinila. Tamo u besecarinskoj zoni Livigno mislim da sam video poslednji put da je bilo 1.45e i to pre ovg poslednjeg pada cena

Promenio član kick88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

U dolasku u Grčku pre 10 dana nisam ni gledao cenu kod punjenja goriva u MK, evro dizel, posle pogledam račun 1L je 69MKD što je oko 133RSD. Na Sithoniji gde je gorivo uvek daleko skuplje nego na kontinentalnom delu litar diesela 1.49€, jeftinije nego kod nas. U Grčkoj benzin dosta skuplji od diesela, bar za 30 centi

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 513 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R, Integra 750

Kad smo se vracali sa godisnjeg, na autoputu negdje oko Ogulina nasuo pun nank dizela za 1,39€ po litri. Pazite u HR na autoputu da idete na one dvije lijeve pumpe jer samo na njima ima "obicni" dizel koji toliko kosta. Na ostalim pumpama je "premium" dizel koji bude po 1,86 ili tako nesto.
Sinoc se vracam od prijatelja koji zivi nekih 120km od mene tu u DE i upali mi se rezerva na autoputu. Stanem na prvu benzinsku, samo da naspem 50€ jer znam da je gorivo znacajno skuplje na autoputu i opet sam se iznenadio: 1,94€ po litri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja