Jump to content

Moto Zajednica

K: Auto do 1,5K€ i 100KS

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Hvala @Markone88 ,ovu temu sam onomad otvorio za ortakovog juniora, a oni pazarili korsu 1.0 istog dana. :takoje:

 

Do sad je već dva puta bila kod mehaničara, a bome jednom i kod limara. :oda2: Junior je stigao i jednu krivinu da ispravi, prikočio kasno, proklizao po rizli, i udario u drvo. Srećom nije brzo vozio pa je ostao nepovređen, a šteta na korsi lagano sanirana.

 

Ali ponudi je ovde u temi slobodno kad dođe vreme, uvek se nađe neko od kolega kome treba nešto što odgovara opisu iz naslova, zato sam i je i ostavio otvorenom. :takoje:

Promenio član RaS
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Evo ako nekoga bude zanimalo

 

Alfa 147 2003g 1.6benz

Presla oko 200k

Ocuvana solidno i spolja i iznutra

Registrovana dugo

Gume sve 4 dobre

Sredjen zadnji trap pre par meseci

Akumulator dobar

Troškari ulje, nije strašno

 

Mi smo je bili kupili od mog školskog driga, njegova sestra vozila 9godina. Sad je kod nas vec godinu dana, nikakav problem nismo imali. Uzeli smo je za ćaleta da premosti do kupovine nekog ozbiljnijeg auta, i sad je uzeo Mercedes R320, pa ovo ide dalje :)

 

Početna cena je 1500e, stim što kupcu sa foruma skidam cenu za sve mane koje nadjemo na kolima prilikom gledanja. Jer nije moj auto, pa ne znam sve o njemu :)

 

IBB.CO

Image 20210313-182156 in Markone88's images album

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /
On 25.12.2021. at 18:13, milomir22 je napisao:

Ajde sad, posle bitke svi generali, ali te male trocilindraše NIKAKO ne uzimati sem 100% proverene kojima se zna celokupna istorija. Drugar nagrabusio sa fabijom 1.2 3 klipa, radio veći zahvat na motoru, ceh 800 evra

Vozio skodu praktik 3 godine, 1.2 sa tri klipa, MPI. Crkla na 220-230.000, radili motor, ceh bio tako oko 1000e.

Presao posle sa njom jos nekih 100.000, nije bilo kvarova oko motora, al zato potrosnja.. 10l, plin-benzin, uzbrdo-nizbrdo, grad, magistrala, kako god okrenes 10l.

To me nije mnogo potresalo jer nisam placao gorivo, pa nisam pipkao gas ko da prstom hocu da pipnem govno :)

Al opet, 10l za kotaricu sa 3 cilindra...

 

 

@Bojan82gledaj i malog dizela.

To ti pricam jer kod nas po kraju moze da se nadje nafta za 120-130din.

 

Inace, ako ti je interesantno, ima neki rodjak Punta 1.3Mjet (model koji je napred sa farovima od novijeg, a pozadi kao stari, ne znam kako to ide), stoji mu u garazi bez veze, prodao bi ga, al je polupan. Ispravio krivinu, udario u neku brezinu i okrenuo ga na bok, dovukli ga kuci, cale mu uzeo kljuceve reko mu "nisi ti za volan" (jer ga je pre toga jednom vec slupao na nekoj raskrsnici, pa sredio) i to tako stoji vec dve godine. U medjuvremenu se ovaj mali zaposli i preseli u grad, ima dobru platu i neinteresuje ga da ovo sredjuje. Tako da kapiram da bi to prodali ispod svake cene :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ne interesuje me auto koji se prevrtao i stoji od tad dve godine. 

Bolje ne imati ništa nego kanturinu. 

Ja sam digao ruke, za te pare auto nema. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1464 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Jedino što su mnogi po oglasima takvi. Tog punta će uzeti neki preprodavac, srediće ga tako da prosečan kupac vizuelno nema šanse da provali da je auto imao havariju - i ode on kao ništa. Još će neko i prezadovoljan biti kakav je auto našao :)
Ja sam svojevremeno prodao havarisan Golf 2 dizel za nekih 600 - 700 evra. Solidno je bio zgužvan. Bio sam ubeđen da ga uzimaju za delove ili zbog papira, da iskoriste za nekog stranca. Kad meni kaže čovek - ma kakvi, sve se ovo ispravlja i ide na prodaju. Mislio sam da me zeza dok mi nije poslao sliku sređenog auta :)

Promenio član antir3ality

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Stavi na PA benzinac, BG, vlasnik, do 109KS, 4/5 vrata. Onda od tih izbaci sve gde im se ne gadja lajsna, razmak far-šasija, razmaci linija i vidno olupane. Stavi cenu od 1000-2000e.Izbaci punto i Fiat Campagnola vozila, tog tipa i stanja.Enterijer kad vidiš da fale unutra samo žgoljave svinje izbaciš. 

Šta ostane:)

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1882 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Haha, sad sam proverio, prodat je. Znam da je to mator auto, možda i bačene pare, ali kao prvi, da se naučiš, pa i ako ga negde zvekneš (pu, pu), boli te uvo, Inos otkupljuje sve vrste vozila. Ovaj što sam pominjao je bio u izvornom stanju, bez korozije, totalno ispravan, a smešne pare...

Evo ima van Bgd, malo skuplji

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Preko tri i po miliona oglasa, na jednom mestu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Bojan82 said:

Ne interesuje me auto koji se prevrtao i stoji od tad dve godine. 

Bolje ne imati ništa nego kanturinu. 

Ja sam digao ruke, za te pare auto nema. 

Ja ti nudim ok autic za te pare. Na forum nikad ne bih nudio nista sto je djubre.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ok,Miki problem je kod mene.

Nece da se cima niko sa mnom do Subotice,a i savetuju me protiv dizela,nemam pojma zasto al takav savet sam dobio.

Evo obrt,drugar prodaje ovakav i mogu ga uzeti na par dana da probam,oteram kod majstora,isproveravam i odlucim.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Megane 1.4..B...., 2003. godište, Limuzina, Benzin 1390 cm3, vozilo prešlo 171094 km, Vrčin. Putnička vozila - Polovni Automobili

Nije ovaj nego isti takav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Jesu lepe,gledao sam ,priznajem.Samo kad otvorim oglase za Alfa 147

opusti kuca,duva vetar neki,prepadnem se i stisnem X gore desno i opet su svi tu,vrzmaju se,vreme krene da tece

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2353 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Što ne odeš da pogledas neki od Clia 2002-3 godište tu u Beogradu? Na slikama na PA izgledaju korektno,blizu ti je, klima, benzin 1.2...

Traze 1000-1200,1300 evra... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Jesu lepe,gledao sam ,priznajem.Samo kad otvorim oglase za Alfa 147
opusti kuca,duva vetar neki,prepadnem se i stisnem X gore desno i opet su svi tu,vrzmaju se,vreme krene da tece
Izašao na Fiat Lancia forumu lep 206 sw 1.4 hdi. U Beogradu je. Da ti kopiram post pa da okreneš da vidiš,možda ti se ipak svidi?
Znam da si rekao ne dizel ali ja ne bi bežao od 1.4 hdi ako je kršten auto.
@ProMaster možda može da savet po pitanju 1.4hdi...


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока


  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1567 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre sat vremena, stari roker je napisao:

Što ne odeš da pogledas neki od Clia 2002-3 godište tu u Beogradu? Na slikama na PA izgledaju korektno,blizu ti je, klima, benzin 1.2...

Traze 1000-1200,1300 evra... 

 

Pristojnog Clia tog godišta neće naći ispod 1,500e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Gledao sam te, pa kad vidim na slikama da su nakrivo ne ide mi se ni da gledam dalje. A ionako su većim delom na ovlašćenje. Ima dva al su 1500+.Veruj mi, sve smo pregledali, neke i zvali, ima 2 komada za koje bi možda vredelo ići lično ostalo ne. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Na kraju ces da kupis nesto sto nisi ni uzimao u obzir, tako to ide... Ja gledao klia, kupio korolu, kolega gledao korsu benzin kupio pezoa dizel, ja gledao transalpa kupio teneru...

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ma pogledaćemo tog Megana posle nove, kod majstora je sad osinjak. 

Ako ne valja skupiću do 2500 pa nazad na oglase.

Debilana to sa probnom, ograniče te toliko pa posle dve godine mora menjaš auto

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja