Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 925 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre sat vremena, maxx je napisao:

Jedino su ostavili kocnice kao na 650ci :D Vuku iste jos od gen 1

 

Hvala @Jovan Ristic sto mi je skrenuo paznju na ovo ;)

Значи да су добре, чим их још увијек држе :D

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Euro norme guše performanse, ne znam zašto si očekivao neko ludilo. Ima sasvim dovoljno snage i veliki obrtni moment, zvuk će biti odličan pošto je 270 radilica, biće mali potrošač i pouzdana mašina. Ako hoćeš performanse tu je ktm, ali pouzdanost je jako upitna.
Pa ono, računao sam da se napredovalo malo više za 30 godina u moto svetu.
U automobilskoj industriji su euro norme još strožije pa izvlače toliko više snage iz malih kubikaža.
Auto industrija je svemir za moto industriju, bukvalno!
Stvarno sam očekivao više u tehnološkom smislu, ne samo više cene.
I ne samo od Suzukija, svi su u istom fazonu, što manje dati za više love.
Krljaj im kozmetiku, led rasvetu i TFT ekrane, blutut.
Rokaj plastiku i dva cilindra a cene minimum iznad 10000e...
Nemam pojma... Možda je do mene...



Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Баш гледао нови клип који је ставио Лоло Коше (Lolo Cochet) и негде на пола неки тип који припрема Стромиће за оне који стварно хоће да их возе као ендуро, да оправдамо део форума у коме се налази овај модел.

Продаје и целокупне китове за адаптацију (цена око 3000 еврића), али пре свега интересантни радови и лепа презентација.

 

WWW.TRAIL-DECOUVERTE-CONCEPT.COM

Trail Découverte Concept Préparateur moto Trail Si vous aimez les V-Strom et l'off road alors vous êtes au bon endroit ! Grégory LOAËC est le boss de Trail Découverte Concept. Il est ...

 

Suzuki-V-Storm-1050-RALLY-21.jpg

 

2021-11-22-Greg-Loaec-Suzuki-V-Strom-650

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Eto, pa da se i ja ubacim u ovo, mada nemam više stroma.

Ovo izdanje mene ni malo ne interesuje, i ja sam očekivao, da če bit ovo bolje izdanje pa eto, kako za koga, za mene nije korak unapred nego stvar stoji gdje jeste, znači kao da smo kod motoro u status quo ili stand bay varianti.

Ali nije ni čudno, kad sam oni dan nanjušio, zašto suzuki napušta moto GP, jer nije bilo toliko interesovanja za njihove bajke uprkos, da su bili prvaci, pa su kao udlučili, da više novaca, znanja i snage ubace u avtomobile u razvoj električni avtomobila, pa i tu za mene idu u pogrešnu starnu, jer ova jebena evropa i budale u Bruselu kao da ne znaju šta rade , pa oču imati do neznam koje godine, da se evropom voza samo kola na struju, nači ko "elektični orgazam". Pa budale misle samo jednosmerno i ne znaju šta sve ovo znači.

Sve ide momci u smeru, da če kola voziti bogatalije a mi siromaši kao na bukvu stara kola, pa ako oču tako neka.

Zato je suzuki i ovo učinio, samo da izbaci nešto kao novo , pa ajde ko zapali taj zapali a mi idemu u drugo smeru, nama nije bitbna zarada više u motore, sasvim u drugo svrhu.

 

Na žalost je tako, a ima i drugih motora jebat ga, kad opet kupujem videču šta i kako.

 

To jeste samo moje mišljenje a vi momci nemojte me zaboravit, ako i nemam motora, još uvijek sam vaš - Srbija rulls :jee1: jebeš evropu!!!

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 382 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 51 minuta, Nordkapp je napisao:

Eto, pa da se i ja ubacim u ovo, mada nemam više stroma.

Ovo izdanje mene ni malo ne interesuje, i ja sam očekivao, da če bit ovo bolje izdanje pa eto, kako za koga, za mene nije korak unapred nego stvar stoji gdje jeste, znači kao da smo kod motoro u status quo ili stand bay varianti.

Ali nije ni čudno, kad sam oni dan nanjušio, zašto suzuki napušta moto GP, jer nije bilo toliko interesovanja za njihove bajke uprkos, da su bili prvaci, pa su kao udlučili, da više novaca, znanja i snage ubace u avtomobile u razvoj električni avtomobila, pa i tu za mene idu u pogrešnu starnu, jer ova jebena evropa i budale u Bruselu kao da ne znaju šta rade , pa oču imati do neznam koje godine, da se evropom voza samo kola na struju, nači ko "elektični orgazam". Pa budale misle samo jednosmerno i ne znaju šta sve ovo znači.

Sve ide momci u smeru, da če kola voziti bogatalije a mi siromaši kao na bukvu stara kola, pa ako oču tako neka.

Zato je suzuki i ovo učinio, samo da izbaci nešto kao novo , pa ajde ko zapali taj zapali a mi idemu u drugo smeru, nama nije bitbna zarada više u motore, sasvim u drugo svrhu.

 

Na žalost je tako, a ima i drugih motora jebat ga, kad opet kupujem videču šta i kako.

 

To jeste samo moje mišljenje a vi momci nemojte me zaboravit, ako i nemam motora, još uvijek sam vaš - Srbija rulls :jee1: jebeš evropu!!!

Bice motora ne brini da li suzuki ili neki drugi bitno je da smo zivi i zdravi. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 925 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 10 sati, saxi je napisao:

Kakav autogol, izgled fuj i bljak, kao da im je plan da ne prodaju nijedan.

Према доступним информацијама са сајма у Милану, интересовање је изузетно велико. 

 

Биће да ће она наша, свака роба има купца, бити примјењена и овдје у великом броју. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4728 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Stigoh sa sajma. Suzuki je razočaranje sajma. Novi V-Strom 800DE izgleda  kao da je sklapan od delova koji su im ostali na stanju. One kočnice koje je SV koristio na 1. generaciji 1998. godine. Hmmm, šta ćemo sa oklopima? Znam! Imamo preostalih od 1050, a mogli smo i šasiju ukombinovati. Jedino je agregat nov i malo elektronike.


Sreća pa su ostavili i pravi V-Strom 650 u ponudi.

 

GSX-8S izgleda onako baš jeftino, jedino mi se sviđaju kočnice.

 

Ali ajde, to je prvi utisak. Nadam se da ću imati prilike da ih testiram pa da onda kažem koju reč više o njima.

Vlasnicima V-Stroma 650 imam da poručim: čuvajte ih, iće im cena gore...

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Joco, napusti sam temu, nemoj mi da te izbacujemo...


Šala
Hvala za utiske, nadam se da ćeš imati prilike ovaj put da dobiješ od uvoznika na test jer ovaj nemam nameru da ga kupim i ustupim.
Prvi utisak mi je da je Suzuki napustio i motogp i motocikle generalno, vreme će pokazati.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina
Pre 3 sati, nafetS je napisao:

Joco, napusti sam temu, nemoj mi da te izbacujemo...


Šala
Hvala za utiske, nadam se da ćeš imati prilike ovaj put da dobiješ od uvoznika na test jer ovaj nemam nameru da ga kupim i ustupim.
Prvi utisak mi je da je Suzuki napustio i motogp i motocikle generalno, vreme će pokazati.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

Šta sam vam ja gore u postu napisao. Oni se sad bacaju na 4 kola.

Pa i tamu če popušit karetinu, jer su i tamo malo nazad.

 

Kao , da samo lutajo tamo onamo, a ništa dobro i ozbiljno nije na vidiku.

 

Ni japanci više nisu ono što su bili.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4728 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 5 sati, nafetS je napisao:

Joco, napusti sam temu, nemoj mi da te izbacujemo...


Šala
Hvala za utiske, nadam se da ćeš imati prilike ovaj put da dobiješ od uvoznika na test jer ovaj nemam nameru da ga kupim i ustupim.
Prvi utisak mi je da je Suzuki napustio i motogp i motocikle generalno, vreme će pokazati.
 

Malo je reći da sam se razočarao. Reko sad će da podvuku crtu i da urade ozbiljan posao, kad ono...

 

IMG_4275.thumb.jpg.5ad148554252027eaf79bef71ef8e52f.jpg

 

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4728 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
On 8.11.2022. at 16:11, draki je napisao:

Значи да су добре, чим их још увијек држе :D

Toliko dobre da sam ih na SV-u odmah zamenio za četvoroklipne.

 

Inače, ako nekom treba za V-Strom, imamo adaptere za četvoroklipne Tokico kočione čeljusti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT
3 hours ago, Jovan Ristic said:

Malo je reći da sam se razočarao. Reko sad će da podvuku crtu i da urade ozbiljan posao, kad ono...

 

IMG_4275.thumb.jpg.5ad148554252027eaf79bef71ef8e52f.jpg

 

Ne znam. I meni deluje da su promasli sa ovom osamstotkom. Posle inicijalnog odusevljenja, pre svega zbog izgleda, vesanja i clearance-a usledio je sok kad sam video deklarisanu tezinu od 230kg. Ako ne gresim, prosla generacija hiljadarke je imala manje. Sa takvom težinom vise smisla mi ima 19/17 cola kombinacija sa tubeless felnama. Ovako, za ozbilniji off, motor je morao da ima bar 20kila manje.. Nzm, cini mi se da se necu rastajati od moje 650ke jos neko vreme. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1824 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900 124ccm
pre 25 minuta, Alekre je napisao:

Možda je jedan od onih motora koji izlgledaju bolje uživo nego na slikama.

 

A ove kočnice... Jbg. 

Pa 1050 je bas to… Za ovaj nisam bas siguran, uz cenu još od 10-12000, ima da bude zajeb mnogih lakovernih duša, koji se smeju CF Moto-u… 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 925 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 19 sati, Jovan Ristic je napisao:

Toliko dobre da sam ih na SV-u odmah zamenio za četvoroklipne.

 

Inače, ako nekom treba za V-Strom, imamo adaptere za četvoroklipne Tokico kočione čeljusti. 

А не знам брате ја за ових 50 и кусур хиљада на Строму нисам имао проблема са кочницама уопште. А било је разних ситуација и зато ми није јасно зашто људи куде. 

 

Можда мој начин вожње није исти као осталих а можда вучем навике из времена када сам возио чопере. 

 

Но добро, сто људи сто ћуди. 

 

Рекох супрузи јутрос да се не брине, новог Строма куповат нећу. Моја Суза иако 18 година стара љепше изгледа него ова нова. Да јој преко зиме урадим комплетан сервис па на љето да се иде до Хиландара на поклоничко путовање. 

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 496 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Bas zadnjih par dana razmisljam, sta se od aktuelnih modela moze uzeti kao zamena za stromica? Kao asfaltni motocikl tj za los asfalt. 800ka ide vise ka offu, pa otpada. Takodje svi slicni otpadaju iz razmisljanja (sa 21" prenjicom) zbog istog razloga.

Nisam siguran da ima alternativa

:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Pozdrav drugari, da malo odskocim od teme vezane za zadnjih par dana.
Kome trebaju stitnici za obuci neka se slobodno javia07a447e1613f85e193241545af27f20.jpg

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1578 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 5 sati, maxx je napisao:

Bas zadnjih par dana razmisljam, sta se od aktuelnih modela moze uzeti kao zamena za stromica? Kao asfaltni motocikl tj za los asfalt. 800ka ide vise ka offu, pa otpada. Takodje svi slicni otpadaju iz razmisljanja (sa 21" prenjicom) zbog istog razloga.

Nisam siguran da ima alternativa

:stabre:

Naravno da ima.....nije baš za svakoga ali sigurno odlična alternativa.

 

GUZZI-V85-TT-EVOCATIVE-E5-AMARILLA-COSTA

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 496 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Vidis, nije mi to palo na pamet :)

 

Alternativa je odlicna. Seo sam na izlozeni primerak u Stojanovu prosle godine i moram priznati prijatno me je iznenadio. Nisam ih pitao za probnu voznju hehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1578 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ako ti nije pao na pamet, verovatno i nije realna opcija, za tebe. Negde sam pročitao da su i ovaj Guzzi, a i njegov vozač, drugačiji od ostatka krda, istina...

Meni je u fokusu otkad je izašao, pre par godina. 

Vozio sam testni model, dali mi pre 2 godine, a bolje da nisu :D

Stojanov je imao travel verziju ali sa euro 4 motorom, on je izmedju ostalog imao i točkove koji nisu tubeles i još ponešto u odnosu na ove nove E5 modele, prodavali su ga baš dugo. Mislim da ga neće skorije uzimati za prodaju, haha.

Uglavnom, odličan je paket ali nije baš za svakoga. To ćeš videti ubrzo na probnoj vožnji  ako je bude.

U odnosu na stroma dosta više vibracija, lošija zaštita od vetra i menjač koji je klankav, agregat hladjen vazduhom koji traži obrtaje, ne voli da se guši.

Vozi se super, položaj vrhunski, koči odlično, udoban, specifičan zvuk, snage malo više nego strom i ima nešto što verovatno nijedan motor sa istoka neće imati. A to je taj šarm i izgled koji ne ostavlja ravnodušnim. U moru istih on je taj koji se izdvaja i koji je ''poseban''. Kad ga parkiraš negde , svestan si da u radijusu od 200 km verovatno niko nema isti takav motor :)  Napravili su odličan motor, po korektnoj ceni.

Loša strana je i kasnija prodaja, barem kod nas. Kad i ako dodje vreme za prodaju, računaj da ćeš izgubiti baš dosta. Strom je sigurica, prodaje se za 10-20 dana u sezoni, a guzzonja baš teško.

Ali to i nije pitanje za razmišljanje kod kupovine takvog motora, što bi rekli motora sa ''karakterom'' :D

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja