Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Stigle mi pre nedelju dana ona dodatna svetla U7 sa Alija, ova

 

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-Motorcycle-LED-Headlight-With-Switch-CREE-U7-125W-3000LM-Devil-Angel-Eye-Fog-DRL-Daytime/32651352154.html?spm=2114.01010208.3.1.6aRV6O&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_3_10057_10056_10065_10068_10055_10054_10069_10059_10058_418_10073_10017_10070_10060_10061_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_4&btsid=12aaea19-e5d1-424e-81ce-8e8609d270b0

 

U prethodnih 2 dana sam ih natenane povezao i montirao, evo 1 slike a detaljnije u mojoj temi

 

attachicon.gif20160923_175232.jpg

 

Mogu reći da sam prezadovoljan kako sijaju...bukvalno ubijaju preko kratkog svetla jače...Ok imaju ta 3 moda kratko, dugo, i strob ali sam ostavio tako pa ako baš bude nerviralo ima fora da se prepravi da budu samo duga...

Losa pozicija, u slucaju pada lomis bocne plastike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Tako da, jer onako kako su dali je za strogu horizontalu. Tako je i položaj dobar i zbog zaštite i zbog šireg postavljanja pa sa farom formira širu figuru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ja sam to rešio sa 2 komada prohrom lima...

Je li ove tvoje imaju ona 3 moda? Ako imaju, dešava li se da same promene mod pa moraš da navrtiš željeni?

 

Razmišljao sam da ih otvorim i eliminišem izbor moda, ali su zalepljene, pa ne bih da razvaljujem. Jedino ću ih dodatno izolovati od prodora vode.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja sam moje otvarao, jednostavno se ovije deo gde je socivo. kod mene ima gumica koja dihtuje. Ukolnio U2 sa ploce malim spic kljestima i nemam vise problema sa paljenjem i blicanjem kad njima padne na pamet.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Desi se ponekad da nije isti mod na levoj i desnoj ali dosta retko...ima snimak kako se uklanja ta pločica za modove,izgleda mi jednostavno ali neću uklanjati jer koristim ponekad i onaj mod sa 50% jačine...

Ne treba dodatna izolacija od vlage,presao skoro 15 000km i nisam imao nikakav problem oko toga...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Imam 3 moda...nisam ih otvarao da eliminisem te modove...

Desava mi se da ne budu u sinhronu, ne znam zasto kad su zajedno spojene? To me malo nervira i kanda ce zbog toga raditi srafciger i lemilica....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Evo fotki novog stroma 650 za 2017 godinu.Najveća promena definitivno u izgledu.Mehanika malo promenjena,dobio 2-3 ks,dobio je i tc.Ram,kočnice,ogibljenje ostalo isto.Ostaju i dalje u ponudi običan i xt verzija.

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/october/intermot-new-2017-suzuki-v-strom-650-unveiled/

 

 

 

DL650_XAL7_acc_YU1_Diagonal.jpg

 

DL650_A_XAL7_Action_17.jpg

 

DL650_A_XAL7_Action_1.jpg

 

DL650_AL7_YU1_Diagonal.jpg

DL650_A_XAL7_Meter_2.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Jel ovo na slikaka 650, izgleda kao 1000 sa prednje strane? Kada li ce biti kod nas u prodaji i koja  cena?

 

Sta mislite o sadasnjoj ponudi i cenama (650) na oglasima kod nas....2014god. se ceni skuplje nego nov, razumem da je uracuta  dodatna oprema (jos fali de se ukalkulise sipano gorivo  ;) )  ali razlike skoro da nema uzeo ga  GANC NOVOG iz salona i dokupio opremu za put ili sa oglasa star 2 godine?

Razlike nema ili je minimalna...ako bih birao, uzeo bih  naravno NOV.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Da,ovo na slikama je novi 650.Cenim da će biti oko 8k,8.5 k eura.U principu sem tc ne vidim ništa novo i vredno pomena.Viljuške i dalje ostale iste,kočnice takodje nažalost  :(

Auspuh,instrument tabla,točkovi,kljun ...sve vidjeno na 1000-ki...

Cene su takve jbg...ako možeš uzmi nov dok još ima na lageru bezkljunaša :D ...mislim da mu je cena sada realna u odnosu na pre 2-3 godine

 

I hiljadarka je dobila osveženje za 2017

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/october/intermot-suzuki-v-strom-1000-updated-for-2017/

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ponavlja se dizajn koji prolazi, tj. sada oba modela liče i teško će se na prvi pogled razlikovati, u ostalom kao i sa modelima do 2011. O ukusima se ne raspravlja, ali 1000 ima nešto u svom dizajnu koja neverovatno privlači tek kada se oči naviknu posle izvesnog vremena. Što se tiče tehnike, to je sve ostalo provereno dobro.Meni je lep  i možda u budućnosti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zdjelarm, 130 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: Honda Africa Crf 1000 adv

Ja volim motore sa jednim farom i zuti 650 mi je odlican, dosta mi je moderniji i trebalo bi da ima bolju prodaju ako bude konkurentan sa cenom za tu klasu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Pre sledeceg leta nece biti u prodaji kod nas...zvao Eurosumar i Atilu...predvidjaju cenu oko 8000-8500e za 650-cu.!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pa to je gotovo dzabe!

2008. Ja platio nov 650 6400€ I zato je bio najprodavaniji! A sad svake god sve skuplje!

Sada je nov oko 7000,mislim da je to realna cena gledajući cenu Versysa i Nc 750...svi su tu negde otprilike...

I ovaj što bude izašao dogodine će imati jaču cenu u početku pa će doći na svoje...tako je bilo i sa ovim sadašnjim što je izašao 2012,tada je koštao 8600 eura...

 

Meni stari lepši. Ne volim ove kiklope..

A pomrsiće mu konce novi tenere 700 kad izađe. I ne samo njemu... Samo da nastave cenovnu politiku kao sa mt-07..

Što više konkurencije to bolje za nas kupce.Voleo bih da se ovi iz Suzukija malo opamete i da počnu da slušaju kupce,a ne da 10 godina samo plastike menjaju.Samo je pitanje dal će Tenere 700 biti konkurent stromu po pitanju koncepcije motora.Ova stara 660 je bila drugačiji tip motora skroz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Čačak/Beograd
  • Motocikl: Strom 1000 L5

Pozdrav drustvo, ima li neko ideju gde u Srbiji moze da se kupi mirror extender? Ramena mi zaklanjaju 1/3 retrovizora kako god ga okrenuo. Mogu nesto da budzim, ali ako moze da prodje bez budzenja... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Pozdrav drustvo, ima li neko ideju gde u Srbiji moze da se kupi mirror extender? Ramena mi zaklanjaju 1/3 retrovizora kako god ga okrenuo. Mogu nesto da budzim, ali ako moze da prodje bez budzenja... :)

Universal M10 M8 CNC Aluminum 8mm 10mm Motorcycle Bike Mirror Mount Riser Extender Adapter

http://s.aliexpress.com/mI7vmQna

(from AliExpress Android)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Apen 5

Pozdrav ljudi,od skoro sam vlasnik V stroma 650 2007 god., imam jednu nedoumicu,pa ako je iko imao "problema" sa tim bilo bi super da podeli iskustva sa mnom. Naime, na motoru mi je sve ok za sada, naravno osim kocnica :D, jedina enigma su mi farovi. Sociva jesu velika ali zarulje na sijalicama jednostavno su slabe. Slabo sijaju,imaju zuckastu boju,nema tu jacinu kako mi se cini da bi trebalo. E sada,da li je jednostavna slaba instalacija,pa bi to trebalo prespajati direktno na akumulator preko releja ili je to jednostavno tako. Razmisljam se, logicno, i na ugradnju ksenona ali me plasi ta struja, da li je dovoljno jaka uopste da pokrene te potencijalne ksenone koje bih ugradjivao. Hvala na svakom savetu unapred ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja