Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO 800 MT

Recommended Posts

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Doći ću, i sigurno probati.

I dalje ga nisam otpisao

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk


Moooliimmm?! Šta upravo pročitah!?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6351 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ko kudi...taj kupuje :)..

Nego, sreća da ima neko da kupi novo...šta bi se po Srbiji (i drugoj sirotinji) vozilo da svi gledaju šta će biti posle...

Nije još ovde zrelo za mnoooogo što šta. Ni u glavi ni u džepu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Nisam ja kudio.

Samo sam rekao da bi bilo top da je -2000 evra...

Ali kako idu cene, hleb će biti 1 a litra mleka 2 evra

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Nisam ja kudio.

Samo sam rekao da bi bilo top da je -2000 evra...

Ali kako idu cene, hleb će biti 1 a litra mleka 2 evra

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk




Izgleda da Kinezi znaju nešto što mi ne znamo

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Kinezi znaju da ih naše mišljenje ne interesuje, to je sigurno. Tržište Srbije je toliko malo da ih neće boleti da ni jedan motor ne prodaju.

 

Siguran sam da imaju neki strategiju, istraživanje  i matematiku, ali naravno na njima bitnim tržištima na kojima očekuju i najveću prodaju. I mnogo manje kompanije rade raznorazna istraživanja i pre dizajniranja proizvoda, tako da verijem da kinezi znaju šta rade.

 

To što je nama skupo, to samo znači da nam je ekonomski tigar malo posustao :)

Promenio član lemy
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: GSR 600 K7

U pravu si neće boleti Kineze jer smo mi malo tržište al će itekako zaboleti uvoznika u Srbiji koji živi od procenta koji dobija prodajom istih. Međutim oni su kod nas na prvom mestu po prodaji kvadova tako da im motocikli nisu prioritet, videćemo dal će se nešto promeniti u budućnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 350 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

U Makedoniji 11.000 ali samo touring verzija u ponudi jel smo mi već u NATO i kod nas je Med i Mleko :(
Odlična oprema nema šta.

CFMOTO.MK

Новиот модел на CFMOTO 800 MT TOURING се стреми кон возачи со високи барања. Импресивен карактер, богата опрема и КТМ-гени

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ekipo, dogovorili smo se sa uvoznikom za CFMOTO da u ponedeljak pokupim 800MT na trodnevni test. Tako da računajte da će ne sledeće, već one tamo nedelje biti utisci sa testa. Do četvrtka bi trebalo da završim test, upravo je urađen prvi servis na motociklu, 2-3 dana da rešim tekst i saberem utiske i onda ću vam detaljno preneti sve.

 

Kao i do sada, u planu su vožnje po gradu, na otvorenom, na auto putu, u dnevnim, noćnim uslovima i nadam se da će me u ponedeljak uhvatiti i kiša. 

 

Ako imate nešto što biste voleli da probam ili da pitam uvoznika, slobodno ostavite komentar.

Promenio član Jovan Ristic
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 352 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Video motor, izgleda baš dobro i kvalitetno!!!
Ogroman je, pravi putni motor. Po meni nije za grad i guzve sa svim onim koferima. Sedište mi deluje baš udobno. Po meni, samo magistrala sa njim, i sto dalje...
Čekamo utiske
8ad5747434350cbe303f9ef4ce296ded.jpg

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Ekipo, dogovorili smo se sa uvoznikom za CFMOTO da u ponedeljak pokupim 800MT na trodnevni test. Tako da računajte da će ne sledeće, već one tamo nedelje biti utisci sa testa. Do četvrtka bi trebalo da završim test, upravo je urađen prvi servis na motociklu, 2-3 dana da rešim tekst i saberem utiske i onda ću vam detaljno preneti sve.
 
Kao i do sada, u planu su vožnje po gradu, na otvorenom, na auto putu, u dnevnim, noćnim uslovima i nadam se da će me u ponedeljak uhvatiti i kiša. 
 
Ako imate nešto što biste voleli da probam ili da pitam uvoznika, slobodno ostavite komentar.
Ako bi mogao da ga provozaš sa suvozačem, pa da izneseš utiske.
Generalno me zanima koliko je stvarno velik i prostran za vozača i suvozača, npr. poređenje prostora za sedenje (sedišta) sa Benelli-jem 502x.



Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 39 minuta, vidakn je napisao:

Ako bi mogao da ga provozaš sa suvozačem, pa da izneseš utiske.
Generalno me zanima koliko je stvarno velik i prostran za vozača i suvozača, npr. poređenje prostora za sedenje (sedišta) sa Benelli-jem 502x.



Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Probao sam 800MT i u odnosu na TRK 502X što se tiče gabarita su tu negde. Isti položaj sedenja, veličina motora je skoro pa ista. Na mojih 193cm visine noge na oba motora su komforno smeštene a što se tiče suvozača mislim da tu nema nikakvih problema...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Probao sam 800MT i u odnosu na TRK 502X što se tiče gabarita su tu negde. Isti položaj sedenja, veličina motora je skoro pa ista. Na mojih 193cm visine noge na oba motora su komforno smeštene a što se tiče suvozača mislim da tu nema nikakvih problema...
Pa super, deluje kao dobra priča ovaj 800mt, samo da li je opravdana tolika razlika u ceni.
Trk 502x izađe skoro 7000e, nije ni on jeftin...
Možda sačekati Trk 800...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, vidakn je napisao:

Pa super, deluje kao dobra priča ovaj 800mt, samo da li je opravdana tolika razlika u ceni.
Trk 502x izađe skoro 7000e, nije ni on jeftin...
Možda sačekati Trk 800...

Kreću cene na gore generalno...a TRK800 i 800MT ne znam kako porediti. CF ima više opreme, jači agregat koji je KTM brend...lepo se vozi, elastičan je motor. TRK 800 kad stigne sigurno ću ga probati pa ćemo videti. Koliko sam video TRK800 je stigao u Italiju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@Jovan Ristic molim te proveri da li su komplet otključali elektroniku. Na predstavljanju su naveli nekih desetak modova vožnje a bila su dva ili tri moda u trenutku probe. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Pre 7 sati, Jovan Ristic je napisao:

Ekipo, dogovorili smo se sa uvoznikom za CFMOTO da u ponedeljak pokupim 800MT na trodnevni test. Tako da računajte da će ne sledeće, već one tamo nedelje biti utisci sa testa. Do četvrtka bi trebalo da završim test, upravo je urađen prvi servis na motociklu, 2-3 dana da rešim tekst i saberem utiske i onda ću vam detaljno preneti sve.

 

Kao i do sada, u planu su vožnje po gradu, na otvorenom, na auto putu, u dnevnim, noćnim uslovima i nadam se da će me u ponedeljak uhvatiti i kiša. 

 

Ako imate nešto što biste voleli da probam ili da pitam uvoznika, slobodno ostavite komentar.

Ako imate uslova da izmerite kakva su ubrzanja, tipa 60 - 120, 80 - 140. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Honda VFR 1200 DCT Africa 1100 DCT BMW S1000RR M Yamaha Xmax 400 Yamaha Nmax 125
On 7.3.2022. at 15:02, ProMaster je napisao:

@mick - Jaojjj kao da si bio kod JEDNOG ČOVEKA na obuci iz discipline "izbegni suštinu" :P

 

Sve to sto si rekao, je ukratko ono sto sam ti napisao Beneli je pogođen tacno gde i kako treba, zato je tvoj izbor, kao i izbor mnogih drugih.

 

Moje mišljenje je da 800MT nije takav slučaj, pa da ce mozda da "sklizne".

 

Znas kako sam ja recimo razmisljao, posto smo se dohvatili price o kupovini novog sa stanovista prosecnog potrošača.

 

Vozim trenutno Tracer 2015. Sa skoro 80 000km, koji vredi oko 7000e. Meni kopovina motora od oko 10 000e novog ima smisla, jer godišnje predjem minimum 25-30000km, nekad i vise.  Do 10 000, mogu prodajom ovog da napregnem jos malo i uzmem novo, za preko bi morao da ulazim u kredite i sranja, sto trenutno ne zelim. Znog toga ja toliko žalim za cenom od oko 10k za touring varijantu.

Tracer 2015 godiste sa 80k na satu stvarno vredi 7 soma na nasem ludom trzistu? Ja prosto obozavam ovu zemlju...

Sto se tice tih novopecenih kineza i azijata, njihove motore bih licno vozio 4 godine, ako je 5 garancija... 

Promenio član 6.5 Creedmoor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 6 sati, ProMaster je napisao:

Ako imate uslova da izmerite kakva su ubrzanja, tipa 60 - 120, 80 - 140. 

 

Važi. Svakako ću meriti ubrzanja i snimiti za neke buduće snimke. Videću da izmerim preko GPS-a ili da bar približno ubeležim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Pre 6 sati, 6.5 Creedmoor je napisao:

Tracer 2015 godiste sa 80k na satu stvarno vredi 7 soma na nasem ludom trzistu? Ja prosto obozavam ovu zemlju...

Sto se tice tih novopecenih kineza i azijata, njihove motore bih licno vozio 4 godine, ako je 5 garancija... 

Vredi onoliko koliko je neko spreman da ga plati, mozda je to 5000, mozda je 8000, ja zapocnem prodaju sa cenom koliko se svi ostali vrte, pa gde zavrsim, ne tangira me to previse, onog trenutka kada resim da promenim motor.

 

Problem je sto bi trebalo da ga vratim na 23000km i da konkurišem modelima uveženim iz CH i IT, jer oni tamo ne voze, kupuju ih za slikanje. A mi ovde sirotinja,pa vozimo, šta ćemo..

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 8
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
Pre 7 sati, Jovan Ristic je napisao:

Važi. Svakako ću meriti ubrzanja i snimiti za neke buduće snimke. Videću da izmerim preko GPS-a ili da bar približno ubeležim.

Ako nemaš uređaje za merenje, ova aplikacija može da ti pomogne

PLAY.GOOGLE.COM

Драг рацер је алат за мерење убрзања вашег возила помоћу ГПС-а.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4634 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 13 sati, ProMaster je napisao:

@Jovan Ristic

 

Ako si zavrsio sa divljanjem daj neki info pre nego iskucas sve.. :)

Motor me oduševio. Jedini problem je što ono ne može da se vozi normalno. Jednostavno traži da se odvrće gas kroz krivine. Toliko ima stabilan prednji kraj da me oduševio, a pri tome sve neravnine upija. Sa oproštenjem, uterao mi CFMOTO iz prve, morao sam da se trudim da tražim zamerke, da ne bude da je bez zamerki.

 

U noćnoj vožnji me takođe kupio, napravi dan na putu. Bilo mi žao što sam vratio motor. Jedino mi žao što nisam imao baš puno vremena da vozim, pa sam napravio samo oko 670 km.

 

Ali realno, čim sam seo na motor, odmah smo bili na ti. Imao sam utisak da sam seo na motor koji ima oko 180 kg. Dobro izbalansiran. Sledeće nedelje će detaljan tekst.

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Eto...nisam jedini

Sad čekamo pljuckanja koja su standard ovde...

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1313 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 9 minuta, mick je napisao:

Eto...nisam jedini emoji4.png

Sad čekamo pljuckanja koja su standard ovde...

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 

Пу, пу, пу ...:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja