Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

To sa oruzjem je zajebano, imao sam "komplet" u motoru, teleskopska i peper sprej (ali ne ove igracke sto prodaju) bacio oba u kantu. Ne treba mi to, upotrebicu i sta onda, dokle ide eskalacija, cak i kad si u pravu. Valjda me drmnulo od kako sam postao calac, ne znam.

 

Prosle nedelje je lik na semaforu izasao iz kola sa metalnom cevkom od usisivaca ?!?! Zbog cega, jer sam mu skrenuo paznju da me isekao na Gazeli, da obrati paznju i da kad vidi da je pogresio je dovoljno da digne ruku i to je to, ali ne, voze ga ego i valunzi. Budalastina.

 

Edit: 

Usput, jesam li ja odlepio ili se ljudi vise pomeraju da prodjemo? Mozda jer pokusavam magarce da iskljucim iz glave pa vise primecujem zapravo normalnu vecinu, ali vec nekoliko dana pogotovo kad je guzva na autoputu i kolone mile, ali i po prometnijim ulicama. Pu, pu da ne ureknem. :D

Takodje, zapalo mi je za oko da u sve vecim guzvama koje su u gradu primecujem sve vise "kolega" koji prekrate ionako pretrpanim trotoarima.

Pomislim kao da nisam mnogo duze vozio, a ne nepune dve godine, mnogo nekih promena.

Promenio član Koprian
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Kad nam je drzava podarila :nevolju,likove sto svaku noc lansiraju vatromet,pucnjavu na sve strane,onda bahatost u saobracaju je samo logicni nastavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Pomeraju se u stranu, potvrdjujem.. Valjda su ljudi malo svesniji našeg prisustva i potreba. Pomera se to polako.

Prošle nedelje krenuo na put u popodnevno nedoba, koferi na motoru, treba mi više prostora pa ne mogu da se provlačim.. Ko god da me je video u retrovizoru je odmah tražio način da se malo pomeri a oni koji me nisu odmah primetili su to radili čim bih kratko svirnuo..

Sa svoje strane, pokušavam da dam doprinos podizanju svesti, nikad ne silujem situaciju, uvek zahvalim, a nekad čujem i otpozdrav iz kola.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 370 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Mislim da veci efekat ima ovako kulturno, smireno da mu skrenes paznju. Pokazao si mu da si gospodin a on sljam. Jos da si mu rekao nesto u smislu: da sam pao sigurno bih se povredio a ti bi dobio krivicnu prijavu, a to nije dobro ni za tebe ni za mene..., to bi bilo zakucavanje

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 738 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

@pilip88

Bio sam na prekretnici: mamu majčinu, i retrovizor mu sasuti u krilo, dodatno jer je iza mene bio brat @Niksha, mogli smo ga kao grisinu.

Al opet, udahnuo, glas razuma... šljam je šljam, ja neću na taj nivo.

Al žilet je falio da prevagnem na "onu" stranu.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser
13 hours ago, ske said:

Mislim da veci efekat ima ovako kulturno, smireno da mu skrenes paznju. Pokazao si mu da si gospodin a on sljam. Jos da si mu rekao nesto u smislu: da sam pao sigurno bih se povredio a ti bi dobio krivicnu prijavu, a to nije dobro ni za tebe ni za mene..., to bi bilo zakucavanje

Na fino ukazivanje na pocinjenu glupost mi je lik izasao sa metalnom cevkom od usisivaca prosle sedmice :D 

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3589 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 58 minuta, Koprian je napisao:

Na fino ukazivanje na pocinjenu glupost mi je lik izasao sa metalnom cevkom od usisivaca prosle sedmice :D 

 

To je tankozidna cevka i da te je njome mlatnuo samo je mogao da te naljuti.;)

  • Haha 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser
16 minutes ago, zika56 said:

To je tankozidna cevka i da te je njome mlatnuo samo je mogao da te naljuti.;)

ma koje naljuti, umro sam od smeha :D izasao covek da usisa oko semafora

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650
On 26.10.2022. at 19:06, Blaza je napisao:

Primetio i ja pomeranje vozila u stranu. Bilo mi čudno, a milo...

Ja sam zbog opšteg ludila u saobraćaju i u glavama ljudi istripovao da kad se pomere ustvari hoće da me navuku da krenem da se provlačim pa onda kad budem pored njih da se namerno vrate u mene iz fazona.  Mislim da se provlačim manje nego ranije.

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1630 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Vožnja u gradu je postala puna tenzije, ljudi su nervozni, nestrpljivi, svuda gužve, pretrpali smo se automobilima, danas 4-člana porodica ima 3-4 auta u kući. Potreban je jedan žešći reset ovoj planeti, a braća Rusi i NATO su na dobrom putu da je resetuju.

 

Ja malopre na semaforu, kilometarski red, ja polako obidjem kolonu i stanem izmedju 2 vozila, taman je bilo prostora, recimo izmedju 3. i 4. u redu. E sad, u tom 4. autu, citroen picasso, je bila žena (tehnički sam bio ispred nje, ali je pošto poto htela preko mene). Ja da sam je video na vreme, svakako bih joj ustupio mesto, ali joj valjda proradio bes jer sam izbegao kilometarsku kolonu, a ona je morala da čeka. Epilog, umalo me svesno i namerno nije udarila, dobio sam sirenu od pola sata i mlataranje rukama. Samo sam iskulirao, život je kratak za takve stvari. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1744 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Ja mislim da je cevka od usisivača odlična za te situacije.

Možeš lepo njom da izudaraš nekog, nije da ne boli i da ne ostavlja tragove, ali ne možeš da naneseš teške povrede da završiš u zatvoru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3589 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 20 minuta, zaludan je napisao:

Ja mislim da je cevka od usisivača odlična za te situacije.

Možeš lepo njom da izudaraš nekog, nije da ne boli i da ne ostavlja tragove, ali ne možeš da naneseš teške povrede da završiš u zatvoru :)

Stim, što posle upotrebe te cevke možeš ti da završi u bolnici (ukoliko suprotna strana ima ubedljivije sredstvo).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
pre 57 minuta, zaludan je napisao:

Ja mislim da je cevka od usisivača odlična za te situacije.

Možeš lepo njom da izudaraš nekog, nije da ne boli i da ne ostavlja tragove, ali ne možeš da naneseš teške povrede da završiš u zatvoru :)

Metar podzemnog kabla je odlicna "alatka" za grube radove. :rat1:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 285 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi
2 hours ago, milomir22 said:

Vožnja u gradu je postala puna tenzije, ljudi su nervozni, nestrpljivi, svuda gužve, pretrpali smo se automobilima, danas 4-člana porodica ima 3-4 auta u kući. Potreban je jedan žešći reset ovoj planeti, a braća Rusi i NATO su na dobrom putu da je resetuju.

 

Ja malopre na semaforu, kilometarski red, ja polako obidjem kolonu i stanem izmedju 2 vozila, taman je bilo prostora, recimo izmedju 3. i 4. u redu. E sad, u tom 4. autu, citroen picasso, je bila žena (tehnički sam bio ispred nje, ali je pošto poto htela preko mene). Ja da sam je video na vreme, svakako bih joj ustupio mesto, ali joj valjda proradio bes jer sam izbegao kilometarsku kolonu, a ona je morala da čeka. Epilog, umalo me svesno i namerno nije udarila, dobio sam sirenu od pola sata i mlataranje rukama. Samo sam iskulirao, život je kratak za takve stvari. 

Ženama kada besne na mene u saobraćaju, pošaljem poljubac i osmeh. E onda tek izgore;)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Svoje vremeno sam nosio montirac za gume ,lezao je pored vozackog sedista.Jednog dana zaustavi me pandur i pita sta ce mi to.Rece:Izadji otvori gepek,ubaci montirac u gepek.Kaze ima slovo i za to,ali ga mrzi da pise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja