Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 9 sati, Kalesin je napisao:

Jutros, Zemun, kod industrije obuće tj Vulco-a

Za ovo bi mu uzela dozvolu na 3god i da posle tri godine ponovo polaže vožnju, plus što bi morao da plati neku drakonsku kaznu. 
 

 

Munze konza!

 Vaistinu bahato

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 730 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
Pre 11 sati, Eol je napisao:

Potvrdjujem sve gore navedeno...kada smo na istoj voznji kolega @Pingvin37cak ode u drugu kafanu, da ne sedi sa nama barabama....:jee1::kafa:...

Vi bre ko da ste se upoznali na seansama odvikavanja od alkohola. 

;)

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Prazan grad u sred noći, svašta padne ljudima na pamet

WWW.B92.NET

Policija Starog grada identifikovala je osamnaestogodišnjeg vozača koji je 13. jula ove godine oko 4 časa vozio automobil u pešačkoj zoni u Knez Mihailovoj ulici, a snimak vožnje je objavljen na društvenim mrežama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 23 sati, Ji 4Tze je napisao:

Prazan grad u sred noći, svašta padne ljudima na pamet
 

WWW.B92.NET

Policija Starog grada identifikovala je osamnaestogodišnjeg vozača koji je 13. jula ove godine oko 4 časa vozio...

 Kada sam cuo za ovo mislio sam kakvu bih mu kaznu ja zveknuo... a onda se setim sebe u tim godinama.

   Sa 18 bio sam spreman na razne gluposti ali bitna razlika je u tome sto sam se ja plasio reakcije roditelja. Iako sam bio punoletan otac bi me ubio a keva bi me se odrekla. 

  Znaci pocinje odatle, sto govori da kaznu treba da popiju prvo njegovi roditelji a onda on. On i nije toliko kriv, tako je naucen.

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlaja, 271 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha xj6

I ja ko klinac normalno vozio kroz Knez.

Kako inace da stignes do Lotosa:)

Isto na Adi zaglavio se u pesku sa sluzbenim kamioncetom,ceo kafic mi pomagao da izadjem i nikome nije padalo na pamet da zove policiji. Kakve smo sada zene postali

Promenio član zlatkojov
  • Sviđa mi se 5
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

I ja sam negde sa 20 god malo provozao kroz knez cisto radi fore. Mada sam i tada bio svestan da je to seljacki pa sam manje vise samo napravio polukruzno u knezu da se ne izvlacim iz rikverca iz neke bocne ulice,tada je moglo da se parkira po bocnim ulicama.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova

Pa i ja sam kroz kneza vozio sto puta, ali motor, bez gaserske muzike, spustenih nogu i tempom da nikome ne poremetim kretanje. Do duse nije ni on s obzirom da nije bilo zive duse al da je ljakse jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Pa dobro, vozio sam i ja ali tada je bilo par ulica koje su presecale Knez i moglo je kolima preko Kneza ali ne i kroz Knez.

  Kao sto rekoh pravio sam gluposti ali kada sam bio siguran da mi ćale nece saznati. 

 Kao prvo vozio sam njegov auto (Moskvič, rezedo zeleni) cesto i bez njegovog znanja.

  Da su me apsili ne bi hteo ni da cuje za mene a ovaj nece da daje izjavu dok mu ne dodje advokat. 

 Ponislim samo da sam pre 35 - 40 god rekao policajcu da necu da pricam dok mi ne dodje advokat... uhh, sve bi mi preselo

Promenio član salem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6858 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
3 hours ago, salem said:

 Kada sam cuo za ovo mislio sam kakvu bih mu kaznu ja zveknuo... a onda se setim sebe u tim godinama.

   Sa 18 bio sam spreman na razne gluposti ali bitna razlika je u tome sto sam se ja plasio reakcije roditelja. Iako sam bio punoletan otac bi me ubio a keva bi me se odrekla. 

  Znaci pocinje odatle, sto govori da kaznu treba da popiju prvo njegovi roditelji a onda on. On i nije toliko kriv, tako je naucen.

Ja nisam smeo ni da pomislim da uzmem ćaletov auto. Veruj mi, bolje bi mi bilo da sam odem u policiju da se prijavim nego kući da se vratim. Kakve sam batine par puta dobio danas bi me socijalno oduzelo sigurno.

  • Haha 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1970 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Samo zbog muzike treba da bude kaznjen,a za voznju clanstvo u partiji i funkcija.

Promenio član cezarpa
  • Sviđa mi se 4
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
On 17.7.2022. at 12:49, Alekre je napisao:

Ja nisam smeo ni da pomislim da uzmem ćaletov auto. Veruj mi, bolje bi mi bilo da sam odem u policiju da se prijavim nego kući da se vratim. Kakve sam batine par puta dobio danas bi me socijalno oduzelo sigurno.

Burazer od ujaka i ja, u uzrastu 14-15 godina, ukrademo kljuceve od ujakove Lade Samare i izguramo je iz dvorista dok su matorci igrali remi(vikend rutina decenijama za nase dve porodice). Cim smo odmakli par kuca, kljuc u bravu i gas. Samo nas je bog dragi sacuvao kakva je to voznja bila. U nekom trenutku nas matorci provale, ujna se sakrije iza zive ograde dok smo Ladu uguravali nazad u dvoriste... Kako smo zatvorili kapiju, tako ona izlece sa drvenom klompom i krece mahnito da nas udara, na smenu, direktno i ciljano samo u glavu. Pamtimo i dan danas, posle evo 20 godina te batine. Ujna Zeljana, od toga dana zvana Tajson u retkim trenucima kada smo bili sigurni da nas ne cuje.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
On 4.7.2022. at 8:19, Mr_Wolf je napisao:

Iznenadio bi se.

 

U ove dve ulice (Evropska i Japanska) je večita borba bahatosti i retardiranosti i ne zna se ko pobeđuje, pogotovo kod ovih supermarketa i u drugom bloku kod Immo centra.

 

Šta više i za ovog sa BMW-om me ne bi čudilo da je samo retardiran pošto bukvalno ne dobija ništa kršenjem propisa.

Potvrđujem, a pritom na svakom koraku su ležeći policajci, što im uopšte izgleda ne predstavlja nikakvu prepreku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
On 17.7.2022. at 12:49, Alekre je napisao:

Ja nisam smeo ni da pomislim da uzmem ćaletov auto. Veruj mi, bolje bi mi bilo da sam odem u policiju da se prijavim nego kući da se vratim. Kakve sam batine par puta dobio danas bi me socijalno oduzelo sigurno.

Uh kad setim pokojne babe, hercegovka, do 80 god niko ruku nije mogao da joj obori, ubijala je nas unuke od batina,  a mene najvise. Imao sam 5,6 god, uzmem telefon pozovem 92 i plačnim glasom prijavim babu kako me bije svaki dan, policajci ili tada milicajci su se iskidali od smeha. Iskren da budem tek kasnije sam shvatio da je žena bila u pravu-izreka joj je bila bolje ti da plačeš nego ja da kukam.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 281 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

Posebna sorta bahatosti su kavezari koji špricaju tečnost za brisače ne razmišljajući da neko stoji iza... Momak danas upalio prskalicu, ova baca 2 metra iza auta kao fontana. Trubim, on ništa, 20 metara naniže hvata nas drugi semafor, priđem do prozora, on ne kapira šta je uradio. 20ak sekundi objašnjavanja da bi se nevoljno izvinio. Posle toga kod Troje na Konjarniku klasično oduzimanje prednosti, ja ka Slap pumpi, batica ka autobanu, trubim, on mi sve po spisku. Nisam imao vremena da jurim budalu, prva bandera je njegova sa takvim stavom. Razumem vrućina udarila u glavu, ali da je lakše nekome opsovati majku nego reći izvini je veća bahatost od svakog propusta u saobraćaju.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Tako me je lik okupao jednom, jedva sam skapirao šta je dok nisam osetio miris tečnosti za stakla. Mislim da kavezari ni ne razmišljaju da im tečnost prska preko krova, ne verujem da rade namerno, mada opet, ima debila koliko hoćeš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 756 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Vozim motor Kikinda Basaid, farmer je montirao tifon i zaliva macan i svoj auto a i ceo put  i to onako momacki, okupao me je na motoru. Jos on siri ruke sto ja prolazim magistralnim putem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 730 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Au bre al' ste kao od svile. Pa neće vam ništa biti od tečnosti za brisače. :) Šalim se. Mislim da 99% njih ne radi to namerno da bi eto poprskala motoristu. Duuva vetar, auto u pokretu, nosi na sve strane. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
Pre 10 sati, blackmore je napisao:

Tako me je lik okupao jednom, jedva sam skapirao šta je dok nisam osetio miris tečnosti za stakla. Mislim da kavezari ni ne razmišljaju da im tečnost prska preko krova, ne verujem da rade namerno, mada opet, ima debila koliko hoćeš...

Stara seljačka fora, iglicom ili nekim sličnim predmetom na starijim automobilima okrenu prskalice u desno, tako da kada uključi dugme za pranje prozora ustvari prska ljude na trotoaru

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
10 minutes ago, gixxer750/94 said:

Stara seljačka fora, iglicom ili nekim sličnim predmetom na starijim automobilima okrenu prskalice u desno, tako da kada uključi dugme za pranje prozora ustvari prska ljude na trotoaru

I vi ste to radili ko klinci:jee:

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja