Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • prisutan, 1012 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702
pre 19 minuta, SlobodanR1 je napisao:

@the_doctorMa više je onako bilo opaska. Primjetio sam to, iz čistog razloga jer mi to toliko smeta kod mog burazera. Bukvalno prvo telefon u ruku, pa volan i mjenjač, i cijelu vožnju ga drži u ruci, znači ne pušta kao dijete dudu. To mi toliko ide na živce, da zbog toga kad god mogu ja naiđem po njega a ne on po mene. Gledam sve više ljudi takođe sjeda u auto, pali, kreće i uzima telefon da kuca poruku..pa jbt jel se to nije moglo prije kretanja uraditi..Uglavnom, lična frustracija prenesena na forum, opušteno.. :D  

Gledao one dokumentarce o australijskim policajcima na motorima, koji samo lagano voze između auta i kažnjavaju ljude sa mobilnim u rukama, znači nemilosrdni su!!  E sad da ovi naši da hoće da se angažuju, a ne uvjek stoje na istim mjestima i pecaju da li ćeš kroz crveno,ili pecaju radarom, manje bi saobraćajki bilo!!  

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1692 postova
  • Motocikl: /
1 hour ago, zaludan said:

Juče mi drugar priča...

 

Poslednjih nekoliko dana redovno u gluvo doba noći čeka kolegu na Petrol pumpi kod Ade, i kaže kako mu je prvi bio zabavan, u fazonu "gledaj budale", ali da je bio u šoku kad je shvatio da je to skoro pa redovna pojava.

Elem, likovi ladno udju na pumpu "normalno", natoče gorivo, i onda se vrate suprotnim smerom do semafora!!!

 

image.thumb.png.6bb38c0c8f71fef583584c2a4955e0cd.png

 

Čisto da znate, ako idete tuda u 2-3-4 ujutro.

 

Ja odavno pricam da na izlazu sa svake pumpe treba da stoji kamera koja ce da snima presecanje pune linije.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Veceras oko 19h, Zemun, Cara Dusana, po dve trake u oba pravca i dva mamlaza, jedan na R-u sa prelepljenom tablicom, drugi na maxi skuteru bez tablice, voze suprotnim smerom, ulecu automobilima na milimetar i to sve onako divljacki, uz sve to prolaze na cisto crveno suprotnim smerom zato sto im vozila koja stoje u njihovom smetaju.

Svako danas vozi motor nazalost.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2347 postova
  • Motocikl: Umočiću...
10 hours ago, mali_zmaj said:

koji samo lagano voze između auta i kažnjavaju ljude sa mobilnim u rukama,

E ili to,ili da se uvede u auto škole obuka vožnje dok se bleji u mobilni,tako polažeš😛

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1353 postova
  • Lokacija: BGD
pre 16 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Veceras oko 19h, Zemun, Cara Dusana, po dve trake u oba pravca i dva mamlaza, jedan na R-u sa prelepljenom tablicom, drugi na maxi skuteru bez tablice, voze suprotnim smerom, ulecu automobilima na milimetar i to sve onako divljacki, uz sve to prolaze na cisto crveno suprotnim smerom zato sto im vozila koja stoje u njihovom smetaju.

Svako danas vozi motor nazalost.

Tako je bilo u Zemunu i pre 20+ godina. Nije to nista novo.

 

Znaci Zemun decko. 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Automobili su se bukvalno zaustavljali samo da budale prodju, problem je sto ce naleteti na istu takvu budalu u autu.

Uz sve to taj deo cara dusana je bas kritican za motore, pravac i po dve trake, cas posla se neko prestroji i ne vidi te, puno sporednih ulica….

Najgore od svega je sto su ovi toliko bahato vozili i da ih je policija zaustavljala siguran sam da bi bezali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1705 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 20 sati, ser je napisao:

Ja odavno pricam da na izlazu sa svake pumpe treba da stoji kamera koja ce da snima presecanje pune linije.

 

 

Pre godinu-godinu i po dana u Lipovici mamlaz izlazi sa pumpe preko pune ne gledajući, baca dečka na motoru na znak preko puta. Jedva je ostao živ momak.

 

Na sudu (jer je debil poricao krivicu) kao dokaz prikazan snimak sa obližnje kamere.

 

Osim tog slučaja, mislim da još ni za šta drugo nisu korišćeni snimci sa te kamere, a svakodnevno ljudi isto to rade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4529 postova
On 6/14/2024 at 7:08 AM, gebee&co said:

Čisto sumnjam da ovde i štangla može da pomogne.Jer,samo njegov pogled i ponašanje govori sve.On je baja,šta ima da se ti raspravljaš sa njim,ima da se skloniš i gotovo.Dugo sam se nervirao i svađao sa ovakvim likovima,digao ruke,i samo prođem.Jer,ovakvima,teško išta može da se objasni.U stvari,ono to smatraju da je ispravno.

Pa to je Srba!

434376231_3683493235302888_2674878927509
-
448074052_1287903145502515_1676789457424

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2059 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Vraćam se iz Kraljeva, autoputem od Čačka. Negde posle Uba ka Bgd, mi u desnoj traci, tempomat na 120, lagano, Avensis pliva...

I odjednom ljuljanje auta u trenu, čikica u nekom Kajenu, ili Q 7, bem li ga, prošao pored nas u levoj traci takvom brzinom, da je Avensisa od skoro 2 tone dooobro zaljuljao !!! Ne verujem da je vozio ispod 240 km/h... I šta bi bilo da sam bio u nekom stojadinu, fići itd...

Probudi me čovek, u trenu... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2042 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Parking Lidla,solidna guzva.Svi voze polako,oprezno.Kad Passat karavan,sirena, prolece glavnom stazom parkinga izmedju 3 automobila koji manevrisu.Majmunu nabrajam pravila voznje,a ono nije majmun vec majmunica.Lepa crnka sa repicem.Zene prosto nemaju osecaj za brzinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
On 6/14/2024 at 10:56 PM, Pingvin37 said:

Tako je bilo u Zemunu i pre 20+ godina. Nije to nista novo.

 

Znaci Zemun decko. 

Факат. Само је тада из споредне на Цара Душана излазио један Југо на пола сата, а сада Кајен на сваки минут... Мајстор у бусу, неки Севертранс, Ласта, бемлига, пре три дана кроз центар Земуна опаучио 80, док бабе осматрају где да пређу мимо пешачког. Само да зажмурим и укључум брисаче...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300
12 hours ago, Pedja1971 said:

Факат. Само је тада из споредне на Цара Душана излазио један Југо на пола сата, а сада Кајен на сваки минут... Мајстор у бусу, неки Севертранс, Ласта, бемлига, пре три дана кроз центар Земуна опаучио 80, док бабе осматрају где да пређу мимо пешачког. Само да зажмурим и укључум брисаче...

Najgore mi je kad moram da gledam koji ce idiot od pesaka da izadje na ulicu van zebre. Brdo takvih situacina po nbgdu. Tacno da izludis.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Forza 750
On 13. 6. 2024. at 17:58, the_doctor je napisao:

Da nije smešno, bilo bi žalosno...

 

Iz suprotnog smera (ostrvo je tačno ispred mene, a sa njegove desne strane), unutrašnjom, sa telefonom na glavi, bez tablica, u jednosmernu (ulica kojom ja izlazim).
Kaže ja živim tu....eh!

 

Reko da se izvinim čoveku što je bezobrazan.

 

 

 

 

Zaboravio sam nekoliko puta već da ti napišem. 

Policija kažnjava i za držanje mobilnog telefona u ruci. I za to imaju obrazloženje koje me sad mrzi da tražim. Ali kažnjavaju. 

Kazna ide i kad stojiš na semaforu i držiš telefon.

Mom kolegi na poslu je policajka rekla kad ga je zaustavila (!) jer je navodno videla, i kaznila ga, "ja i nisam rekla da si telefonirao nego da si držao telefon u ruci". 

Don't kill the messanger.

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i
Pre 9 sati, djpesic je napisao:

Najgore mi je kad moram da gledam koji ce idiot od pesaka da izadje na ulicu van zebre. Brdo takvih situacina po nbgdu. Tacno da izludis.

To i nije toliko strašno, ali kad opale dijagonalno van zebre....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6929 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Dvoje oborenih od strane alkoholičara, trećeg ubogaljio narkoman, četvrtog ubila žena na magistralnom putu sa telefonom u rukama i onda neka budala napiše ovakav tekst.

 

Meni posebno smeta što nas sve trpaju u isti koš kao da smo banda iz pobesnelog maksa. Pa valjda svako za sebe odgovara kao i bilo koji drugi učesnici u saobraćaju. 

 

Screenshot-20240616-224842-Facebook.jpg

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1705 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

@Alekre problem je što su svi slučajevi koje si naveo "svakodnevni" i bez motociklista - pijanu i drogirani telefoniraju u vožnji, pa šta?

 

Ali onda imaš jednog na motoru koji vozi "200 na sat" preko Mosta Slobode u NS, udari u automobil, i svi pišu o tome. Jednostavno, nije svakodnevno.

 

Onaj drogirani što je oborio marsovca je već zaboravljen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1764 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Vest je zapravo potekla odavde..

 

WWW.EURONEWS.RS

Saobraćajni stručnjaci smatraju da broj nezgoda u kojima učestvuju motociklisti može da se smanji...

Neverovatno je koliko se povećava mrznja ka motoristima,a novinari ko novinari, to koriste za klikove.

 

Bagra!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Nikada ,ali nikada mi neće biti jasan potez ljudi koji voze automobile i onda krenu na vas dok se negde "provlačite" ... Da udare, obore, uplaše , šta tačno ?? 

Kolika je to doza mrznje u ljudima zbog dve sekunde koliko nam treba da prodjemo ..

 

Naravno da niko nije duzan da se skloni ili sačeka , ali mene više brine tolika mržnja svuda ..

Na ljudskim licima se vidi i to sve vise svuda ..

Zašto se mrzimo 😞😞 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 295 postova
  • Lokacija: Beograd

Jer smo okupirani od koje kakvih cudnih lobanja sa jos cudnijim ponasanjem. Njuske koje ne znaju da makar ukljuce "sva cetiri" kad ih pustis, koji ne pustaju buseve da se ukljuce sa stanica ili ako treba da skrenu a seku im njihovu traku, poradjaju se kad se ukljuci zeleno svetlo... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 293 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
On 17.6.2024. at 14:23, GR 46 je napisao:

Nikada ,ali nikada mi neće biti jasan potez ljudi koji voze automobile i onda krenu na vas dok se negde "provlačite" ... Da udare, obore, uplaše , šta tačno ?? 

Kolika je to doza mrznje u ljudima zbog dve sekunde koliko nam treba da prodjemo ..

 

Naravno da niko nije duzan da se skloni ili sačeka , ali mene više brine tolika mržnja svuda ..

Na ljudskim licima se vidi i to sve vise svuda ..

Zašto se mrzimo 😞😞 

Ja mislim da je to Goco vise zavist nego mrznja. To su ljudi nezadovoljni svojim zivitima koji su upali u kolotecinu, kojima se zivot svodi da se pohvali prijateljima kako je kupio najveci LCD i.t.d. Zavist prema nama sto imamo osecaj slobode,sto ne pripadamo opstim drustvenim normama,to mislim na one koji voze motor iz zadoviljstva, ne da budu vidjeni i statusnog simbola. Sanjaju i oni sebe negde na motoru, samo nemaju hrabrosti ( citaj nemaju OO ) da nesto urade sa svojim zivotima

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
On 14. 6. 2024. at 12:31, mali_zmaj je napisao:

Gledao one dokumentarce o australijskim policajcima na motorima, koji samo lagano voze između auta i kažnjavaju ljude sa mobilnim u rukama, znači nemilosrdni su!!  E sad da ovi naši da hoće da se angažuju, a ne uvjek stoje na istim mjestima i pecaju da li ćeš kroz crveno,ili pecaju radarom, manje bi saobraćajki bilo!!  

fasovao ja kaznu u NS, pandur na motoru , nisam ga primetio, telefon u ruci ja ga otkljucao i pogledao ,sve na semaforu, samo kuc kuc  i pokaza desno, sta cu kriv sam ,pisi jbg.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja