Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 12 sati, cezarpa je napisao:

Sve kazne koje prizeljkujete imaju dva arsina.Pogadjaju sirotinju,burzuje ne,cak i ako nisu izuzeti od kazni,a u glavnom jesu.

ako procitas sa razumevanjem kako sam zavrsio post:

Pre 12 sati, piki je napisao:

zbog kazni koje vaze za sve.

to sto mi imamo nesrecu da zivimo u neuredjenoj drzavi je druga stvar,da smo napravili sistem kad je trebalo ne bi bilo vazno jel vozis juga ili bentlija.

Sta misli jel moze u Norveskoj ministar da prodje nekaznjeno ako ubije nekog na naplatnoj rampi,moze kurac i da predsednik kaze da ima snimak ali da nece da da-trajali bi obojica u vlasti kao treptaj oka,zato smo mi tu gde smo i zato je i bahatost prisutna. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2032 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Gde moze za sve isto?Koliko povlascenih ima kod nas?Ubiju nekog i nikom nista.Neka jajara brzo vozi pa najebe.

I za kamere plate ,pa nisu u sistemu.

Trazimo svest u narodu?Gde je tu svest kad biraju ko slepci.

Ove nepismene vode ko ovce u tor.

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
pre 6 minuta, cezarpa je napisao:

Gde moze za sve isto?Koliko povlascenih ima kod nas?Ubiju nekog i nikom nista.Neka jajara brzo vozi pa najebe.

I za kamere plate ,pa nisu u sistemu.

Trazimo svest u narodu?Gde je tu svest kad biraju ko slepci.

Ove nepismene vode ko ovce u tor.

Brate ne pricam ti ja o nasem trenutnom stanju(zadnjih250 godina),nego o drzavi virtuelnoj u kojoj bi voleo da zivim,a ti konstantno vracas pricu da nisu svi isti pred zakonom,slazemo se oko toga sto kazes samo ti izgleda ne razumes sta ja pisem,jebem li ga:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1635 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
WWW.BLIC.RS

Na društvenim mrežama pojavio se snimak nesvakidašnjeg obračuna koji je izazvan verovatno nesporazumom i saobraćajnom nekulturom, kada je u Beogradu jedna dama...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2044 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 9 sati, cezarpa je napisao:

Nije vas sve zaustavio?

Nije, ali je verujem sve uslikao...

Jbga, moja greška. Kolima se uvek vučem ko "prebijen ker", baš me mrzi da vozim auto. Samo što sam parkirao motor, i da nešto gabaritno odnesem, malo požurio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1167 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 9 sati, cezarpa je napisao:

Ako su to zelje,onda ok.realnost je drugacija.

Realnost je onakva kakvom smo je napravili,ne mozes da ocekujes nesto mnogo kad milion ljudi proda dusu za sendvic,ili kad izdaju svoju veru i najrodjenije zpog ćopavog Zagorca protiv koga su nam se preci borili u rovovima u Prvom ratu,zamisljam samo opet hipoteticki,kad bi sad Turci dosli da zavladaju pa ovde kakvi smo danas ne bi ostalo 3 pravoslavca ukupno svi bi se poturčili i jos bi pitali jel ima jos,a to se sve preslikava i na obican zivot pa i na bahatost i na to da nismo svi isti pred zakonom.

Ima resenja u nekim skandinavskim drzavama i kazne su po ukupnom bogatstvu,prodjes Golfom na punoj 5000 evra kazna,prodjes Ferarijem 100000 kazna,znaci sistem radi,samo treba doci do njega.

Sve se moze samo je pitanje da li se hoce,svi bi mi da imamo uredjenu zemlju,ali da sprovodjenje zakona ne pocne od nas,nego od komsije.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2032 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

O bahatosti drzave i politike ne smemo, jer ce da brisu.Zato obicnih siledjija ima koliko hoces,njih mozemo da primetimo.

Inace ta Evropa bas i nije super,zbog svih ogranicenja koje obican covek trpi.Od  nas su definitivno bolji,barem sto se tice politike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s
Pre 5 sati, Blaza je napisao:

Nije, ali je verujem sve uslikao...

Jbga, moja greška. Kolima se uvek vučem ko "prebijen ker", baš me mrzi da vozim auto. Samo što sam parkirao motor, i da nešto gabaritno odnesem, malo požurio...

Ako si isao iz grada ka Orlovaci znak za 80 ima i pre njih, kad ides ka gradu od iskljucenja na obilaznicu je 60.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F
pre 41 minuta, Drinkero je napisao:

Ako si isao iz grada ka Orlovaci znak za 80 ima i pre njih, kad ides ka gradu od iskljucenja na obilaznicu je 60.

Bilo 60. Te table sa ograničenjem više nema, sklonjena je pre mesec-dva-tri...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2044 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

U pravu ste svi !

Pre 2 sata sam išao istom putanjom, ka Rušnju, i stvarno ima tabla, odmah posle isključenja za Železnik, na 80 km/h.

E sad, valjda nisam išao 90...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2867 postova
On 29.4.2023. at 13:29, ser je napisao:

Ima, ima... Svi koji voze automobile srednje i vise klase mladje od 5god.

Najgori su, pazi sad, vozaci raznih Skodi Superb!

Valjda im ona Skodina dnevna prava crta led svetla daju filing da imaju neku moc...

Ima dosta moći u tim superbima je ih ima jako mnogo službenih kupljenih od raznih državnih institucija i firmi na tenderu 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Rekao sam da neću više kačiti snimke u ovoj temi, ali me je ovaj mamlaz potpuno izbacio iz takta.

Prešao danas sa ženom skoro 300km, bez ikakvih problema, Ostavim ženu kod kuće i odem u kraju da završim još nešto i naletim na ovakvog debila

 

Redovno zabadaju pogrešan smer 2 bloka dalje kod Immo centra, ali na ovom mestu za 35 godina koliko ovde živim nisam video da neko omaši.

Promenio član Mr_Wolf
  • Haha 2
  • Zbunjen 2
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
Pre sat vremena, Mr_Wolf je napisao:

Rekao sam da neću više kačiti snimke u ovoj temi, ali me je ovaj mamlaz potpuno izbacio iz takta.

Prešao danas sa ženom skoro 300km, bez ikakvih problema, Ostavim ženu kod kuće i odem u kraju da završim još nešto i naletim na ovakvog debila

 

Redovno zabadaju pogrešan smer 2 bloka dalje kod Immo centra, ali na ovom mestu za 35 godina koliko ovde živim nisam video da neko omaši.

Ma šta pogrešan smer, video čovek da ima dve trake, i fino vozi desnom kako i treba :):):)

Promenio član Pedja1971

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3546 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pre sat vremena Aleksinac:

Čekam na semaforu (u jednosmernoj ulici prestrojen u traku za pravo,).

Paralelno sa mnom (u traci za skretanje desno, gde je na fotografiji broj 217) zaustavlja se crni BMW (sa potpuno zatamnjenim staklima).

Na "zeleno" krećem prvi i trenutak kasnije čujem urlanje mašine i škripu guma i tip me usred raskrsnice pretiče (sa desne strane), a pri tome nakon raskrsnice i pešačkog prelaza nema gde da nastavi (jer je desna strana puta parking koji je pun). 

Kapiram šta će da bude pa kočim i bežim levo, tip (kada sam mu bio kod zadnjih vrata) oštro skreće ulevo (da ne bi udario u parkiran auto ispred sebe), i seče me. Isturam desno koleno da bi se odgurnuo od njega (da mi ne zakači guvernal).

Sreća pa se ovo događa na pešačkom prelazu (spušten ivičnjak radi prelaska invalida), pa uspevam da se popnem na trotoar (na mestu gde je na fotografiji broj 158).

Dok sam ja ponovo sišao na ulicu, ovog više nije bilo (verovatno je skrenuo u neku obližnju bočnu ulicu).

Možda je i bolje tako.

Reg. tablica BMW je AL 041 CA, (rekao mi čovek koji je čekao da pređe na pešački).

Aleksinac nije Njujork, srešćemo se.

 

 

Screenshot_2023-06-05-17-55-01-126_com.google.android_apps_maps.thumb.jpg.4d54ea0626c8896e596f237bc9367469.jpg

Promenio član zika56
  • Tužan 9
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Vozači BMW zaista misle da su Bogomdani, viši ljudi, bolji i vredniji od drugih. To je zapravo dijagnoza. Ma koliko se pazili, uvek se nadje neko poput ovog slučaja iz Aleksinca...


:mobilizator:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Vozači BMW zaista misle da su Bogomdani, viši ljudi, bolji i vredniji od drugih. To je zapravo dijagnoza. Ma koliko se pazili, uvek se nadje neko poput ovog slučaja iz Aleksinca...


:mobilizator:
Na koga misliš u ovom slučaju, pošto su obojica učesnika vozači BMW-a

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2605 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
On 6/5/2023 at 12:01 AM, Mr_Wolf said:

Rekao sam da neću više kačiti snimke u ovoj temi, ali me je ovaj mamlaz potpuno izbacio iz takta.

Prešao danas sa ženom skoro 300km, bez ikakvih problema, Ostavim ženu kod kuće i odem u kraju da završim još nešto i naletim na ovakvog debila

 

Redovno zabadaju pogrešan smer 2 bloka dalje kod Immo centra, ali na ovom mestu za 35 godina koliko ovde živim nisam video da neko omaši.

A samo će tu malo - da ne ide okolo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Možda je malo off, ali nisam znao gde da postavim:
 

WWW.RTS.RS

Финском мултимилионеру Андерсу Виклефу изречена је казна за пребрзу вожњу од 121.000 евра, због прекорачења од 30 километара на сат. У Финској се казне одређују...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1680 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Bio u Puli tokom vikenda.

U odlasku tamo ozbiljna gužva na njihovim autoputevima. Od malo pre Zagreba pa do Rijeke maltene non-stop kolone (s tim da se dešava i da cele kolone u obe trake idu 120km/h - jako neprijatno za mene)

Prešao sve ukupno malo manje od 1,500 km.

Kad smo krenuli nazad, komentarišem kako se primeti drugačije ponašanje u saobraćaju - ima debila naravno, ali i kad me "cimnu", uglavnom je iz nekog glupavog nehata, mahnu za izvinjenje, nema ove bahatosti koja kod nas vlada.

Negde oko Zagreba opet gužva, prave se kolone...

I evo ga heroj - tamni Sharan, "ušao mi u gepek". Ubrzam kad se malo raščisti, on ubrza, opet na metar od mene. Usporim, on naravno opet na metar mene. 

U tim momentima obratim pažnju - naše table, Inđija :grr:

 

A dva sata ranije sam komentarisao kako eto pređoh hiljadu km a da nisam zaurlao (što nažalost stalno radim kad me mamlazi isecaju i sl...valjda popustili živci s godinama...)

 

Sklonim se u desnu traku (čim sam dao migavac, kola malo iza mene, desno, ostaviše prostor), gledam u mamlaza kako me prolazi sve mu po spisku...

 

Nisam više normalan.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1680 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Danas heroj u Barajevu - ovo je redak primer ne samo bahatog, već i iskusnog - ne samo što je parirao na praktično 3 mesta, nego je i stao tako da niko ne može da ga zagradiIMG20230622120010.thumb.jpg.25771cad477d3738a74650790a05be68.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja