Jump to content

Moto Zajednica

Misljenje za motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Sta mislite o ovom motoru?

760562bf6ffe-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha tdm 900, 2006. godište, Touring, vozilo prešlo 50000 km, Banja Koviljača. Cena 2.900 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Retko rečit oglas... :jok: Šta si saznao iz oglasa? - Ništa... Šta vidiš na slikama? - Ništa... Da li treba da idem da gledam oglas? - Pa ako je vlasniku teško da napiše reč-dve o svom motoru koji želi da proda, onda zamisli da li mu je bilo teško taj isti motor i da održava...

Jedino ga opravdava ako mu je žena naredila da ga proda, a on ga stavio na oglas tako bez veze...ono u fazonu - neka žena vidi da je na oglasima, a ja ustvari neću ni da prodam motor...

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, shoyyka said:

Kupi,ako imaš nameru,od Marka @Markone88...eno ga na Prodajem...i miran si!

Ja se razmisljam da odustanem os prodaje. Nema sta bolje za te pare, samo losije :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Slazem se da je on u extra stanju al ja jednostavno nemam preko 2800. To je max koji mogu da dam. Na to mi jos treba kofer prenos vlasnistva registacija u avgustu. Jbg jes dobar al ne ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 13 sati, RatkoRajic je napisao:

Sta mislite o ovom motoru?

760562bf6ffe-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha tdm 900, 2006. godište, Touring, vozilo prešlo 50000 km, Banja Koviljača. Cena 2.900 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Ovo je nerealna - niska cijena za registrovan motocikl tog godista. Ostalo ne bih komentarisao. :kafa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Po meni su nerealno visoke cene ostalih motora u ponudi. Da nije tako, ne bi se godinama vukli po oglasima. 

Motore koje sam ja prodao pre par godina povremeno vidim u oglasima sa visom cenom od one koju sam trazio. 

I jos nesto, kao da sadasnji vlasnici voze u rikverc, jer cesto je na satu manja kilometraza od one sa kojom sam ga ja prodao...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

@RatkoRajic ok druže,ti najbolje znaš svoje mogućnosti...ali postoji caka...kupiš za 3000-2900 i ne pipneš ništa,samo gorivo,plus što je poznat motor,to mnogo znači...ili,pak,kupiš za,daće ti on i za 2700-2800 sto posto ali...za dalje ne znaš...da li ćeš proći bez mnogo ulaganja ili...ne smem ni da pomislim...kapiš...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 9 minuta, SpaleKG je napisao:

Po meni su nerealno visoke cene ostalih motora u ponudi. Da nije tako, ne bi se godinama vukli po oglasima. 

Motore koje sam ja prodao pre par godina povremeno vidim u oglasima sa visom cenom od one koju sam trazio. 

I jos nesto, kao da sadasnji vlasnici voze u rikverc, jer cesto je na satu manja kilometraza od one sa kojom sam ga ja prodao...

Ma nema veze iako je vraćana km,a koja pa nije,samo da je održavan,ne akan...to kažem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005
pre 12 minuta, SpaleKG je napisao:

Po meni su nerealno visoke cene ostalih motora u ponudi. Da nije tako, ne bi se godinama vukli po oglasima. 

Motore koje sam ja prodao pre par godina povremeno vidim u oglasima sa visom cenom od one koju sam trazio. 

I jos nesto, kao da sadasnji vlasnici voze u rikverc, jer cesto je na satu manja kilometraza od one sa kojom sam ga ja prodao...

Nemam nista protiv i te cene samo kad imas cime da dokazes i opravdas...a na rec dati pare ne verujem vise uopste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Ja bi najvise voleo da imam kes pa kupim nov i ne boli glava. Ovako moram da kalkulisem kad mi je sve na knap. Nije ga samo kupiti treba ga i opremiti. Neki nema nista neki ima sve al losije izgleda. Otkud znam da sam pametan ne bih vas pitao. Gledajuci cene malo je smesno da razlika u godistu po 7-8 godina bude za 500 evra. Ispada oni sto su stariji sve im veca vrednost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ako o mom bivsem TDM-u pricate jedino sto nije fabricko na njemu je sraf koji odozdole drzi izduvne grane, zapekao bio i pukao, ja urezah m7 navoj  i stavih sraf 14mm glava... Sve resto perfekcija!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Uopste ne sumnjam u kvalitet motora al 2800 je moj plafon koji mogu dati. Nije mi resenj da potrosom sve pare pa od avgusta da stoji u garazi dok skupljam za registraciju. A gde je jos kofer za bilo koji put prenos i ostalo to je jos 350 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
27 minutes ago, bocca_bastard said:

S obzirom da je to tdm, ono betonsko sediste mora da leti tipa odmah :strikanje:

to ce stiv na zimu da radi, sad ne bih da cekam 2 nedelje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Drugari, prodajem ja svoj motor jer mi je trenutno iskrslo nešto što mi se sviđa i rado bih vozio.... 

 

Ako nekog zanima, detalji mogu i na PP. Inače, vozim ga od prošle sezone, sve ispravno, išao i na malo duže ture. 

 

6004a61e2c83-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha TDM 900, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 29300 km...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, WoodyRider said:

Drugari, prodajem ja svoj motor jer mi je trenutno iskrslo nešto što mi se sviđa i rado bih vozio.... 

 

Ako nekog zanima, detalji mogu i na PP. Inače, vozim ga od prošle sezone, sve ispravno, išao i na malo duže ture. 

 

6004a61e2c83-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha TDM 900, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 29300 km...

 

 

Najlepsa boja!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja