Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

Слатко се насмејах, ни више ни мање него 13 коња.

Гледај на ваљцима само и добар тјунер може да догура до још 4-5кс ако ти то значи на том мотору.

Мада за тај тип мотора је више битан распоред снаге одн. обртног момента, где и како и колико.

Ово су интернет бајке.

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 10 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Слатко се насмејах, ни више ни мање него 13 коња.

Гледај на ваљцима само и добар тјунер може да догура до још 4-5кс ако ти то значи на том мотору.

Мада за тај тип мотора је више битан распоред снаге одн. обртног момента, где и како и колико.

Ово су интернет бајке.

Upravo sam istog mišljenja. Zato sam ovo htjeo da podjelim sa vama. Ovakvih reklama ima poprilično. Obećavaju čudo a onda sprže motor. Oprezno sa ovim stvarima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 38 minuta, otolePG-MNE je napisao:

Pozdrav ljudi. Interesuje me vaše mišljenje o ovome https://www.instagram.com/p/Cizl-o5IvbV/?igshid=NGIzOGRhOTI=

 

Ja sam pre par meseci odradio Stage 2 maping, još ću možda zadnji lančanik sređivati čisto da vidim kako će se ponašati motor. Za to što si postavio ne znam da li je realno. To nisu baš agregati za stiskanje, mislim da je realno 8-10 dodatnih ks max. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

pa tu sam ja pricu hteo da uradim napred jedan veci nazad 2manja zubcanika i blagi tuning do max 8ks samo malo te lancanike zbog autoputa i to je to kontam da je to koretkno ne treba mi za brzinu nego cisto da spusti obrtaje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Јутрос у Панчеву попричао са једним задовољним власником новог TRK502. Каже да на мотору ништа не "звецка", а да се на тежину треба привићи. Потрошња 3,5 л. 

Promenio član cika miloje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 5 minuta, otolePG-MNE je napisao:

Pozdrav ljudi,

Imate li neku informaciju gdje može da se kupi unutrašnja zadnja guma za 502 x?

Mislim da može da se poruči u Planet Bike ili u Kemoimpex-u. A kod tebe već ne znam...vama je bliža Italija :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
Pre sat vremena, mick je napisao:

Mislim da može da se poruči u Planet Bike ili u Kemoimpex-u. A kod tebe već ne znam...vama je bliža Italija :) 

Taman je bliža nego mi je muka plivati do tamo. A i hladna voda je sada :). U CG je dostigla cijenu od 30€ što je, činimi se previše. Ne znam ako je u Srbiji normalnija cijena da mi tamo neko uzme i donese. A tamo je više od pola stanovnika CG tako da za prevoz ne brinem 8)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, otolePG-MNE je napisao:

Taman je bliža nego mi je muka plivati do tamo. A i hladna voda je sada :). U CG je dostigla cijenu od 30€ što je, činimi se previše. Ne znam ako je u Srbiji normalnija cijena da mi tamo neko uzme i donese. A tamo je više od pola stanovnika CG tako da za prevoz ne brinem 8)

Pogledaj ovde

 

MOTOBIKESHOP.RS

 

 

 

https://www.motobox.rs/continental-moto-gume/unutrasnje-gume

 

 

WWW.KEMOIMPEX.COM

Prodaja unutrašnjih guma i zaštitnih pojaseva renomiranih proizvođača. Kod nas možete pronaći ...

 

 

MOTOHUB.RS

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Dragi TRK-ovci, saljem video sa poslednje moto ture ako vas interesuje da pogledate. Ima tu jos par video zapisa od prije, cisto za uspomenu. Presao sam 20 hiljada kilometara sa TRK-om bez greske za sad :)

 

Isli smo iz Tivta preko Splita, Rijeke, Trsta, Ljubljane, Zagreba, Banja Luke pa opet Splita i nazad u Tivat (8 dana, 2040km). Autoput smo iskoristili samo u povratku od Splita do Ploca jer se spremalo nevrijeme. Generalno nas je vrijeme bas lijepo posluzilo (18-25 septembar). Meni je pukla guma u Zadru ali sam imao rezervnu srecom pa je vulkanizer to brzo zamijenio. Sve u svemu jedna super tura. Imate u opisu videa na engleskom najbolje puteve i mjesta na turi.

 

Prebacite samo na High Quality zbog boljeg kvaliteta videa. 

 

 

Svako dobro!

  • Sviđa mi se 21
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 18 minuta, Marko Kuc je napisao:

Dragi TRK-ovci, saljem video sa poslednje moto ture ako vas interesuje da pogledate. Ima tu jos par video zapisa od prije, cisto za uspomenu. Presao sam 20 hiljada kilometara sa TRK-om bez greske za sad :)

 

Isli smo iz Tivta preko Splita, Rijeke, Trsta, Ljubljane, Zagreba, Banja Luke pa opet Splita i nazad u Tivat (8 dana, 2040km). Autoput smo iskoristili samo u povratku od Splita do Ploca jer se spremalo nevrijeme. Generalno nas je vrijeme bas lijepo posluzilo (18-25 septembar). Meni je pukla guma u Zadru ali sam imao rezervnu srecom pa je vulkanizer to brzo zamijenio. Sve u svemu jedna super tura. Imate u opisu videa na engleskom najbolje puteve i mjesta na turi.

 

Prebacite samo na High Quality zbog boljeg kvaliteta videa. 

 

 

Svako dobro!

Marko, profesionalno nema što8) Nikako da se usaglasimo za neku zajedničku turu. Biće dana :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Hvala puno Nikola, bice prilike da idemo na neku turu zajedno - u to ne sumnjam! Hvala jos jednom sto me svaki put ispostujes sa svim mogucim dodacima, opremom, rezervnim gumama, savjetima i td. :takoje: Da nisam imao tvoju gumu ostadoh u Zadar :moto3: 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1592 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 3 sati, Marko Kuc je napisao:

Hvala puno Nikola, bice prilike da idemo na neku turu zajedno - u to ne sumnjam! Hvala jos jednom sto me svaki put ispostujes sa svim mogucim dodacima, opremom, rezervnim gumama, savjetima i td. :takoje: Da nisam imao tvoju gumu ostadoh u Zadar :moto3: 

Sta bi konkretno sa gumom? 

P.S. Odlican video. Profi bas. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Pre 1 sat, DaliborBP je napisao:

Sta bi konkretno sa gumom? 

P.S. Odlican video. Profi bas. :takoje:

Hvala!:)

 

Zabilo se parče žice u spoljasnju gumu pa je probilo tako i unutrasnju. Kako sam stao na pumpu (sreca bas tu) guma je izdusila. Onda je uslijedila akcija trazenja vulkanizera i pumpanja gume koja je jako brzo dusila. Bukvalno sam isao od vulkanizera do vulkanizera (po Zadru) dok nisam nasao jednog koji zna/zeli da zamijeni unutrasnju gumu na motor. Taj kojeg sam nasao je stvarno profi odradio posao, sve pohale. Uglavnom, na svako novo pumpanje gume zica bi probusila novu rupu na unutrasnjoj pa je sve brze i brze dusila (nisam vidio zicu u prvi mah jer je bas sitna). Na kraju ta unutrasnja nije mogla da se krpi nego smo je bacili (imala je 4-5 rupa).

U prilogu par slika vezanih za tu situaciju:

image.thumb.png.041bd76de49c27039f088e7299295ddd.png

 

  

Pre sat vremena, antir3ality je napisao:

@Marko Kuc Pokidao si video, svaka čast !

Hvala puno!

Promenio član Marko Kuc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1592 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Zato je tu trk obican u prednosti,jer je tubeles guma. Ali X opet ima centralni. Nijanse su i odlucile kad sam se ja odlucio za X model. 

Vulkanizerima puno vremena oduzima skidanje tocka. Posle zatezanje lanca , a uslugu kad naplati deluje mnogo. :neznam:

Dobro si prosao na kraju... :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 16 minuta, MaxiS je napisao:

Na 502 ne moze centralni zbog auspuha, ili moze naknadno da se namontira?

Može. Ali imaš dvije opcije. Ako nađeš baš za trk502 onda je samo montaža. Ako uzmeš od trk502x moraš da ga kratiš zbog klirensa     

 

€ 13,70 | main stand central stand of Benelli TRK502X, Doesn't fit TRK502, please note
https://a.aliexpress.com/_mM1fazQ

 

Promenio član otolePG-MNE
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 368 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

@Marko Kuc bravo za video i vožnju, ekstra!

 

Samo mi jedna stvar nikako nije jasna - vidim na snimku se voziš zajedno sa vozačima BMWa. Kako je to moguće s obzirom na to da su oni kompleksaši sa BMW gaćama a ti ne možeš da obiđeš traktor s 48ks??

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 19 minuta, JunioR. je napisao:

@Marko Kuc bravo za video i vožnju, ekstra!

 

Samo mi jedna stvar nikako nije jasna - vidim na snimku se voziš zajedno sa vozačima BMWa. Kako je to moguće s obzirom na to da su oni kompleksaši sa BMW gaćama a ti ne možeš da obiđeš traktor s 48ks??

Pokušaću ja da ti odgovorim na pitanje s obzirom da poznajem momke koji su vozili. Kompleks u vožnji nema motor već osoba koja ga vozi. Što se traktora tiče i ostalih kornjača na putu koje se ne mogu obići, vjerovatno ljudi koji voze "slabe" motore to i ne pokušavaju. Takvi ljudi uživaju u vožnji i vide nešto usput. Za ove druge zvane "Rosi u pokušaju" nemam komentar. Znam da su ih pune novine.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja