Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

Не верујем да ћу имати нерава жеље да испратим све. Волим да онако на прескоке гледам те клипове у трајању од 20 минута о путовањима по Азији, Јужној Америци или Африци за 2-3 минута брзински и да уживам у пејзажима и застанем на лепим кадровима.

Мало сам у другом свету, али ето сад сам га ставио у будуће ”фаворите” да отворим, ако ми једног дана падне на памет неки такав дугачак пут.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x

Pozdrav ljudi. Ne znam da li neko od vas prati ili ne ali preporučio bih vam da zapratite yt kanal Holanđanke Norely koji se zove Itchy boots. Neverovatno harizmatična osoba koja putuje po cijelom svijetu. Trenutno je na Aljasci a vozila je turu od Južne Amerike do Aljaske. 

https://youtube.com/c/ItchyBoots

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 47 minuta, otolePG-MNE je napisao:

Pozdrav ljudi. Ne znam da li neko od vas prati ili ne ali preporučio bih vam da zapratite yt kanal Holanđanke Norely koji se zove Itchy boots. Neverovatno harizmatična osoba koja putuje po cijelom svijetu. Trenutno je na Aljasci a vozila je turu od Južne Amerike do Aljaske. 

https://youtube.com/c/ItchyBoots

 

Svaka sezona ispraćena...malo je smorila Aljaskom ali ok, može da prođe.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 757 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Mene je privukla prvim serijalom, dok je vozila RE Himalajan. Inače svakom svom motoru da ime dok ga vozi i snima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6309 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A meni je bas Aljaska zanimljiva, valjda sto sam se zbog posla dosta motao po Aljasci i video uglavnom priobalje, sad iz njene perspektive vidim neke delove koje verovatno nikad ne bi video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 6 minuta, aca-pn je napisao:

A meni je bas Aljaska zanimljiva, valjda sto sam se zbog posla dosta motao po Aljasci i video uglavnom priobalje, sad iz njene perspektive vidim neke delove koje verovatno nikad ne bi video.

Bolja mi je bila prošla sezona, išla je slabijim motorom a mnoogo je više postizala...čak je i reli vozila. Aljaska mi je monotona...mnogo epizoda u serijalu, baš dugačak put.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x

I da. Djevojka ima velika M*DA. Što se pokazalo vožnjom kroz Kolumbiju i kroz Meksiko. Lagano je prošla iz oblasti jednog narkokartela u drugi 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
5 hours ago, Vampa said:

@gavrela brate ti li si :lol2:Screenshot_20221104-221511_YouTube.thumb.jpg.96c2e98a86ed3240e9bf34a3cb516a63.jpg

Pa od tog lika je 1250 uzeo moj drugar, razveo se pa zena uzela pola valjda pa je prvo GS stradao :lol2:
Cita on forum , pozz Saleeee o/


kaze ovaj shone: "GS SA ALIEXPRESA" axxaaxaxxaxaxa

Promenio član gavrela
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1609 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Predbracni ugovor je iz raja izašao, nego smo mi zatucani pa retko ko koristi.

Ja ću da rmbam, ona će da češe dupe i na kraju sve po pola, neće da može.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6309 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Kod nasih ljudi uglavnom se kucni poslovi ne vrednuju uopste, to je kao podrazumevano da radi zena i to je kao "nista". Ja tvrdim da vecina zena u Srbiji ima tezi zivot od nas muskaraca, idu na posao, posle posla dok mi uzivamo u hobijima ili gledamo tv, ona sprema rucak, usisava kucu, brise prozore, pere sudove, pegla, uglavnom vise brine o deci itd itd.  I treba da uzmu pola, pripada im, makar bile samo domacice.

Da napomenem jos jednom - vecina zena, ne sve.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Predstavljeni su na EICMA...702, 702X i 800. Na EU tržište izlaze u proleće 2023 godine a TRK800 ide na leto koliko sam razumeo. Cena se naravno još ne zna ali morala bi biti ispod 10k što se tiče 702 i 702X.

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, DaliborBP je napisao:

Jel 702 i 702 X gadjaju A2 kategoriju ili ne ? 

698cc i 76ks

TRK800 još nije objavio specifikacije ali vidim Brembo sistem kočenja i mislim USD viljuške...

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, Overpressure je napisao:

Meni se ovo bas svidja. Ako cena bude dobra, sigirno će lepo da se prodaje kao i manji brat.

Malo mi je dizajn sportski nastrojen pogotovo rep...ako bude cena ispod 10k eura mislim da će prilično dobro proći jer će ako ništa drugo eksplodirati tržište polovnih 502 modela koji će ići staro za novo i time podići prodaju novih. Pogotovo što su ubacili i TRK800 (navodno je tu agregat Tornada ubačen) u jednačinu koji će verovatno ići na višu cenu. Pametan potez Italijana...baza motora je praktično ista osim agregata. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH150i

Ako bude 10k, onda ne znam da li će se prodavati dobro jer cenim da će novi transalp i novi vstrom koštati toliko, a to su ipak japanci... 8k je realnija cifra, kao recimo moto morini x cape.

Promenio član Overpressure

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Ne znam...Suzuki je povukao ja mislim loš potez sa dizajnom novog VStrom-a ubacio je novi agregat od 800cc izbacio je 650..novi agregat mi se sviđa kao i alu ram sa alu zadnjom viljuškom, 200kg težine ali dizajn...očaj. Dizajn mi se ne sviđa nikako a cena nema šanse da bude ispod 10k. Novi Tracer 9GT je brutalan u svakom smislu...natrpali su brdo elektronike ali ide od 16500e...

 

Mislim da će se lepo pozicionirati na tržištu sa 702...naravno ne u odnosu na našu kupovnu moć ali EU će mislim biti zainteresovana prilično. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2008 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, Overpressure je napisao:

V strom nikad nije bio primer lepog dizajna. :)

Bice zanimljiva sledeća godina kada izađu cene i prvi testovi. 

Starije verzije su bile sasvim ok...makar meni. Ovo sad ide nekako u kičeraj...i tu ne mislim na boju :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
pre 8 minuta, mick je napisao:

Ne znam...Suzuki je povukao ja mislim loš potez sa dizajnom novog VStrom-a ubacio je novi agregat od 800cc izbacio je 650..novi agregat mi se sviđa kao i alu ram sa alu zadnjom viljuškom, 200kg težine ali dizajn...očaj. Dizajn mi se ne sviđa nikako a cena nema šanse da bude ispod 10k. Novi Tracer 9GT je brutalan u svakom smislu...natrpali su brdo elektronike ali ide od 16500e...

 

Mislim da će se lepo pozicionirati na tržištu sa 702...naravno ne u odnosu na našu kupovnu moć ali EU će mislim biti zainteresovana prilično. 

650 ostaje i dalje, bar za 2023...a novi 800 nema alu ram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja