Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Malezija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
55 minutes ago, to crank said:

Ali niko kao Rossi!! 

Veliki mag uvlačenja u anus publici. 

Nisam do sada to nikada bio. Mozda sam tad bio mali kad se to desilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova
pre 17 minuta, drs je napisao:

 

Postoji usko gledanje na stvari a postoji i gledanje u širem kontekstu.

Vidi, da si TI učestvovao u trci u Maleziji i izdržao tri kruga a da te svi ne obiđu za ceo krug, ja bih rekao da si TI pobedio, koliko god to eRcegovski zvučalo  :D.

 

Nije fora znas da ja ne mogu da izdrzim tri kruga :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

U interview-u Marquez rekao da je u jednom trenutku pregrejao gumu i da je morao da popusti da bi je sačuvao za kraj trke... sad, znam da imaju senzore temperature guma (3kom - levo, desno i sredina)i da se rezultati radijom šalju timu ali me zanima da li im i na display izlazi temperatura ili je samo osetio po ponašanju zadnjeg kraja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova
pre 29 minuta, to crank je napisao:

Top 10 za Malezijskog vozača u Maleziji nije za potcenjivanje. 

Nije da sam hejter ali osim sto je "priredio srecu" sunarodnicima zaista ne vidim nikakav uspeh. Imao je ove sezone slicne rezultate i nije hvaljen zbog toga a ne razumem zasto je posebna tezina na "domacoj" trci biti deseti i to jos kada bar 99 i 35 ne voze a iz trke ispadnu 29 i 46. Neka to sve nema veze, neka nemaju veze ni Zarkovi rezultati na tom motoru, ni Folgerov "domaci" nastup onomad ja i dalje deseto mesto ne dozivljavam kao uspeh ili bar ne kao uspeh da bih ga nazvao pobednikom danasnje trka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova
pre 31 minuta, to crank je napisao:

U interview-u Marquez rekao da je u jednom trenutku pregrejao gumu i da je morao da popusti da bi je sačuvao za kraj trke... sad, znam da imaju senzore temperature guma (3kom - levo, desno i sredina)i da se rezultati radijom šalju timu ali me zanima da li im i na display izlazi temperatura ili je samo osetio po ponašanju zadnjeg kraja. 

Malo vezano a malo i nevezano za ovo, da li postoji neki spisak dozvoljene komunikacije na relacjji tim-vozac preko displeja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nego, ako se ne varam Honda overila titulu konstruktora a Repsol Honda ekipnu titulu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, dvlns je napisao:

Malo vezano a malo i nevezano za ovo, da li postoji neki spisak dozvoljene komunikacije na relacjji tim-vozac preko displeja?

Da, mislim da moraju da prijave reči ili rečenice koje će koristiti u toku sezone na displeju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Vidis, to ne znam. Pokušaću da saznam. Što se temperatura gume tiče to im se na displeju pojavljuje a mislim da je Kraclou spominjao neku lampciu(ili je parafrazirao) koja se upali kad se guma pregreje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Lorenco pohvalio Rosija, kaže da nije nikad video da odveze toliko krugova u razmaku od jedne desete.

 

Markez rekao da je video da je Rosi otišao malo šire u provj krivini, pokušao da obori motor malo više da ne bi izgubio vreme i onda ga je prednji kraj "napustio". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
29 minutes ago, Jovan Ristic said:

Lorenco pohvalio Rosija, kaže da nije nikad video da odveze toliko krugova u razmaku od jedne desete.

 

Baš sam i ja, uz Lorenza, isto pomislio kad si u jednom trenutku u trci pokazali listu Rossi-evih vremena. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 10 minuta, to crank je napisao:

Baš sam i ja, uz Lorenza, isto pomislio kad si u jednom trenutku u trci pokazali listu Rossi-evih vremena. 

Takođe MarkeSsssss rekao da je Rosi imao odličan izlazak iz krivina (sad još da savlada ulazak :D

 

Ako i u Valensiji neka od Yamaha bude konkurentna ima nade da su konačno krenuli pravim putem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
41 minutes ago, Jovan Ristic said:

Markez rekao da je video da je Rosi otišao malo šire u provj krivini, pokušao da obori motor malo više da ne bi izgubio vreme i onda ga je prednji kraj "napustio". 

Nisam vodio statistiku, ali ovo je ne znam koji put (uključujući treninge, kvalifikacije i trke) u poslednjih par godina čini mi se da 46 pada na desnu stranu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, MOTOM je napisao:

Nisam vodio statistiku, ali ovo je ne znam koji put (uključujući treninge, kvalifikacije i trke) u poslednjih par godina čini mi se da 46 pada na desnu stranu. 

Slušao sam kad je pričao da mu desne krivine mnogo bolje leže i da može više da se opusti, dok je u levim krivinama uvek oprezniji. Možda zbog toga više omlati u, desnim krivinama jer je bliži limitu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ako prošire putanju, s obzirom da su oko (i preko) limita svakako, značajno se uvećava šansa za pad. Leva, desna.. sve jedno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova

Kad malo bolje razmislim pocinju da mi lice na ona tri tenisera. Sad Nadal 99 hvali Federera 46 a pateticni Djokovic 93 pored rezultata ocajnicki zeli da ga vole i navijaci i ostali teniseri 

 

Ocekujem Pepe Imaza pored Hulia Markeza u boksu sledece godine i Marka kako sa Aleksom grli drvece

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda
Pre 2 sati, Jovan Ristic je napisao:

Slušao sam kad je pričao da mu desne krivine mnogo bolje leže i da može više da se opusti, dok je u levim krivinama uvek oprezniji. Možda zbog toga više omlati u, desnim krivinama jer je bliži limitu

Definitivno dobro lezi u desnoj krivini..... samo se oguli dosta....

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
7 minutes ago, Nikola Honda 954 said:

Definitivno dobro lezi u desnoj krivini..... samo se oguli dosta....

Ahahahahahaaaaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja