Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1250 S Bandit

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300
On 21.2.2023. at 12:54, shoyyka je napisao:

E hvalim te Bože sa su konačno poslali kacigu...baš danas na moj rođendan!:jee1:

fnvuxYK.jpg

Daven...

RDDPOqp.jpg

 

 

Pazi samo kad skidas vizir,pogotovo kad je hladnije vreme,pucaju kao staklo ušice sa strane,tako ja kupim iridium plavi puknem 50€ i prvo skidanje da ga ocistim iznutra...cak :grr:

Inace kacigLa za te pare top

Promenio član kimits

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3175 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre sat vremena, kimits je napisao:

Pazi samo kad skidas vizir,pogotovo kad je hladnije vreme,pucaju kao staklo ušice sa strane,tako ja kupim iridium plavi puknem 50€ i prvo skidanje da ga ocistim iznutra...cak :grr:

Inace kacigLa za te pare top

Nosim D skwal već 4,5 godina,pukla jedna ušica ali posle 4 godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300A,Suzuki GSF 1250S Bandit,Honda ST1300
Pre sat vremena, shoyyka je napisao:

Nosim D skwal već 4,5 godina,pukla jedna ušica ali posle 4 godine.

Ti si dobar,meni na prvom skidanju,a kao pazio lagano :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: BGD
On 2/21/2023 at 12:28 PM, milomir22 said:

Po meni, taj 1250 (i gsf i gsxf) u zavisnosti od stanja vredi 3500-4500 evra. To jeste široka margina, ali ne može i ne treba da košta isto onaj motor koji je prešao 300 000 km i onaj koji ima pravih 60-70 000 km.

 

Ja sam mislio da ću za 2 moja motora (uljani 600), moći da kupim 1 - 1250. I to sam mislio da zamenim kod ljudi koji se profesionalno time bave (uvoznici i prodavci), jer meni prodaja baš i ne ide od ruke, a i ne volim da se zezam sa tim, smara me i prodaja, a i kupovina, obilaženje i ostalo. Medjutim, par ponuda koje sam dobio od, opet kažem uvoznika i prodavaca, se svela da bi oni moj motor cenili oko 1500 evra, a taj 1250 oko 4500. Za mene to baš i nije realno. Ja sam mislio da u zameni doplatim oko 2000-2100 evra max. 

Pošto mi ovakva situacija ne odgovara, verovatno neću ni menjati motor, makar ne ove sezone.

 

@shoyykaNisam ja nigde niti pisao niti aludirao na to da ste vi precenili svoj motor, niti drugi koji prodaju ovde (na forumu), već sam aludirao na to da pojedini profesionalci, a stupio sam u kontakt sa trojicom, hoće baš da zarade.

 

Sad možda ni ja nisam realan, sve je to relativno.

Zaboravih ovde da ti napisem. 

 

Iz ciste radoznalosti, ponudio sam mog XJR-a jednom preprodavcu u Beogradu za jedan drugi motor, da vidimo koliko ceni. 

Lik je ladno rekao 3000e fiksno. 

 

Ma mrs... Nije problem da zaradis na motoru koji si ti uvezao, ali da zaradis i na mom motoru u kog  je ulagano nosi se majmune. 

 

Ili ako oces moj za 3000e, onda ti tvoj spusti 500e, ne budi tako bezobrazan. Al ne, on oce duplu zaradu. E pa ne moze dupla zarada. To je to sto ti pricas. 

 

Jedini koji su bili ok je ekipa iz Tehnodroma, al nije mi se kod njih nista svidjalo u tom trenutku. Oni su moj motor za jedne preprodavce poprilicno realno ocenili...

 

Onda sam video nema vajde od toga, okacio motor ponovo na oglase, i otisao je kod ljubitelja takvih motora. Bez cenkanja nekog, za 7 dana. 

 

Dakle, bolje prodaj novom vlasniku licno, i kupuj od vlasnika licno. Zaobidji klasicne preprodavce ako mozes. 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3175 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Svi bi hteli jeftino,a dobro...no,no...ok,neko kupi neodržavan,posle polako skupi pare,odradi,nekad ispadne skuplja dara nego mera,nekad ne,nema pravila.Preprodavac od toga živi,nekad kupiš od ne-alavog mnogo,pa bude ok,98% su oštećeni,na neki način...

Evo,pratiću ovog za koliko će nestati,nema nekog opisa i fotosa,osim da ima 3 kofera...idealno za preprodavce,ako je ok biće fiina zarada...navalite lešinari!

UJEGzqz.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: BGD
3 hours ago, shoyyka said:

Svi bi hteli jeftino,a dobro...no,no...ok,neko kupi neodržavan,posle polako skupi pare,odradi,nekad ispadne skuplja dara nego mera,nekad ne,nema pravila.Preprodavac od toga živi,nekad kupiš od ne-alavog mnogo,pa bude ok,98% su oštećeni,na neki način...

Evo,pratiću ovog za koliko će nestati,nema nekog opisa i fotosa,osim da ima 3 kofera...idealno za preprodavce,ako je ok biće fiina zarada...navalite lešinari!

UJEGzqz.jpg

Slazem se. U prevodu trudi se da kupis sto bolji za sto manje pare, ali niko ti nista nikad ne moze garantovati. Sve je to polovno. Pre ili kasnije, moras negde pare da pljunes. Staro pravilo. 

 

Ovaj crveni ce uskoro biti na oglasima sa 30 000 na satu, cena 5500e, prava sitnica :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: BGD

Meni su neki lancanici Sunstar (made in Japan) na njemu. Poprilicno su za zamenu, pogotovo lanac. Neko bi to jos vozio,ja sigurno ne.  Meni deluju kao fabricki, al nisam bas siguran da mogu da izdrze 30+ iljada...

 

Jel zna neko mozda koja je fabricka ugradnja za 1250 GSXF lancanika? Koji brend? 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Evo i ja konacno registrovah Suzu prosle nedelje,  a zavrseni su i dodatci.Osim sedista, vetrobrana, koski za spustanje,  ugradjeno dodatno zadnje led svetlo (pozicija i stop), led farovi, dvoglasne horne sirene, voltmetar i temp vode, gear position,raiser volana, Wingrack za tri kofera sa zmigavcima a poseban specijalitet su mi prednji zmigavci, njegovi su mi jako ruzni. Pokusacu da stavim neku sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

Ja danas registrovao Suzu i provozao se :ljubav: srce puno, trebam a neda mi se da skidam nalepnice sa plastika iz uvoza...

20230307_152746.jpg

20230307_152724.jpg

20230307_152804.jpg

20230307_152832.jpg

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009

Ma meni i ovo previse a i ovo je A2 za mene posto nemam punu A - 25 kw u papirima a otvoren je, ide kao zmaj. Mislim, ja nisam imao prejake masine, sve neki prdavci 1-2 cilindra do 300 cc pa razumete moje odusevljenje sa manjim Badzom. :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3175 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 3 minuta, Draza90 je napisao:

Ma meni i ovo previse a i ovo je A2 za mene posto nemam punu A - 25 kw u papirima a otvoren je, ide kao zmaj. Mislim, ja nisam imao prejake masine, sve neki prdavci 1-2 cilindra do 300 cc pa razumete moje odusevljenje sa manjim Badzom. :jee:

Sa srećom kolega i polako,više sam aludirao na naziv teme...mada i nema teme za 650ke.Ništa protiv nemam!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
pre 53 minuta, Draza90 je napisao:

Ma meni i ovo previse a i ovo je A2 za mene posto nemam punu A - 25 kw u papirima a otvoren je, ide kao zmaj. Mislim, ja nisam imao prejake masine, sve neki prdavci 1-2 cilindra do 300 cc pa razumete moje odusevljenje sa manjim Badzom. :jee:

Si uzeo od Dede iz Sremčice? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009
10 minutes ago, Nole Bg said:

Si uzeo od Dede iz Sremčice? 

E jesam, kako znas? Jesi ga pratio? Prodaje dosta motora bas. Iskustva sa njim? :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ko nezna Dedu. Bio sam zimus kad sam trazio za sebe motor pa ga videh, bas lep uredan, za prvi motor nema bolje. Inače kod Dede su svi motori odlični, nema greske. :care:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 s Bandit- 2009
Just now, Nole Bg said:

Ko nezna Dedu. Bio sam zimus kad sam trazio za sebe motor pa ga videh, bas lep uredan, za prvi motor nema bolje. Inače kod Dede su svi motori odlični, nema greske. :care:

Jao sad si me jos vise oraspolozio. :jee:(mislio sam sad kad opljuje pa kaze tamo sve krsevi i olupine)... bukvalno ljubav na prvi pogled :ljubav:, bas sto kazes tako mi je sve izgledalo top da sam morao uzeti. A bilo je ili to ili jos kinte za novog kineza do 48 ks. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: BGD

Dal je krs ili olupina, dal je vracana kilometraza ili ne, ili je mozda najbolji primerak u Srbiji  - boli te ku**c. 

 

Motor je tvoj, volis ga, to je jedino bitno. 

 

Sve ostalo je nebitno. 

 

Neka je sa srecom :takoje:

Promenio član Pingvin37
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja