Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Kakav je put od Ušća kod Ljubovije do Krupnja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1590 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ako misliš na 137 mogu ti reći da je zanimljiv, krivudav, solidan asfalt i sa lepim pejzažem kako se penješ... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 13 minuta, DraganNS je napisao:

Ako misliš na 137 mogu ti reći da je zanimljiv, krivudav, solidan asfalt i sa lepim pejzažem kako se penješ... 

Da, put 137.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Vrhunski, od Mačkovog kamena do Soko grada, samo steta sto je kratko. Dole pri dnu gde su one lepe krivine, zna biti rizle, nanese voda posle kiše. Svake god prodjem bar po jednom, uvek s osmehom na licu.

Послато са HTC One A9s помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1590 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Nema na čemu, jesenas sam prošao tuda i prijatno sam se iznenadio ukupnim utiskom. Znaš da prolaziš pored Mačkovog kamena i vidikovca Perunika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Upravo sada, DraganNS je napisao:

Nema na čemu, jesenas sam prošao tuda i prijatno sam se iznenadio ukupnim utiskom. Znaš da prolaziš pored Mačkovog kamena i vidikovca Perunika?

Bio sam na Mačkovom kamenu ali sam došao iz pravca Krupnja pa sam se spustio na Loznicu. Bila je kasna jesen i kratak dan pa smo propustili Peruniku ali sada nećemo. Planiramo da idemo iz pravca Valjeva preko Debelog brda, Rogačice i Ljubovije na Krupanj a odatle preko Cera za Šabac 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 1 minut, DraganNS je napisao:

Od Tekeriša do Šapca je prilično loš asfalt, ne znam da li si vozio tuda?

Jesam nekoliko puta i sve je gori, ali "kamila" će da ga istrpi kad je bez problema progutala 10 kilometara vododerine od Anateme pod Mučnjom do Štitkova.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Opet ja, da li je neko vozio putem od Krupnja do Šabačke Kamenice i manastira Kaona? Do Zavlake je put 137 koji se nastavlja na 141.

Promenio član Arso

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 18 sati, Arso je napisao:

Opet ja, da li je neko vozio putem od Krupnja do Šabačke Kamenice i manastira Kaona? Do Zavlake je put 137 koji se nastavlja na 141.

ја сам недавно прошао од завлаке ка крупњу и ту је пут ко писта, само има једни радови на једном мостићу и ту се наизменично пушта саобраћај

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 9 minuta, ПИпезос je napisao:

ја сам недавно прошао од завлаке ка крупњу и ту је пут ко писта, само има једни радови на једном мостићу и ту се наизменично пушта саобраћај

A dalje od Zavlake do Šabačke Kamenice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
pre 1 minut, Arso je napisao:

A dalje od Zavlake do Šabačke Kamenice?

нисам туда никад возио, неко миј е скоро спомињао да је ишао од ваљева ка лозници преко осечине и завлаке тим путем и рекао ми је да је пут добар а сад какав је до шабачке каменице па ни то мислим да не би био проблем за супер тенеру што возиш.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 391 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

Jesenas smo išli do Kaone, doduše sa druge strane, sa Cera, i prošao sam delom od Kaone do Šabačke Kamenice. Meni je super put, solidan asfalt, priroda izuzetna, vozi se grebenom pa je pogled prelep. Od Kamenice sam išao na Koceljevu pa ne bih znao za deo ka Osečini ali ne verujem da ima neke velike razlike. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 6 minuta, VLAD81 je napisao:

Jesenas smo išli do Kaone, doduše sa druge strane, sa Cera, i prošao sam delom od Kaone do Šabačke Kamenice. Meni je super put, solidan asfalt, priroda izuzetna, vozi se grebenom pa je pogled prelep. Od Kamenice sam išao na Koceljevu pa ne bih znao za deo ka Osečini ali ne verujem da ima neke velike razlike. 

6F.jpg.651a2527d6bee7d50f59dee69fff981a.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1590 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer
Pre 2 sati, ПИпезос je napisao:

нисам туда никад возио, неко миј е скоро спомињао да је ишао од ваљева ка лозници преко осечине и завлаке тим путем и рекао ми је да је пут добар а сад какав је до шабачке каменице па ни то мислим да не би био проблем за супер тенеру што возиш.

Gigo, nije valjda da nisi nikada prošao VA - Osečina - LO? :confused0068:

Pa to je hodočašće svakog vojvođanskog bajkera... A i šire.:popovanje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 12 minuta, DraganNS je napisao:

Gigo, nije valjda da nisi nikada prošao VA - Osečina - LO? :confused0068:

Pa to je hodočašće svakog vojvođanskog bajkera... A i šire.:popovanje:

Valjevo - Osečina je drugi put, ovde je reč o pravcu Krupanj-Zavlaka-Osečina-Šabačka Kamenica-Manastir Kaona-Draginje-Šabac. Ili putevi 137 i 141. Put Valjevo-Osečina je put 27.

Promenio član Arso

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1590 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Znam da je drugi put, nego sam se ja uhvatio za ono što je Giga napisao "neko je išao od Valjeva ka Loznici preko Osečine i Zavlake" pa sam hteo da se našalim...

:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1678 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre sat vremena, miljan_tracer je napisao:

Kakav je put Valjevo B Basta?Sutra idem...

 

Javi kad prođeš :D 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 391 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

Ako neko planira preko Romanije, iz pravca Vlasenice od restorana "Pogled" par kilometara je izgreban asfalt i opet posle na ulasku u Han Kram isto tako, poduži deo puta. Između ima dosta novog asfalta:) a kada sastave novi asfalt ovaj deo će biti poezija za vožnju

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2057 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Da li je neko skoro prolazio...put sa Đurđevića Tara-Mijakovići pa potez Mijakovići-Vrulja u CG @otolePG-MNE? Zanima me taj deo puta da li je asfalt ili makadam, da li uopšte može da se vozi. Google me tu konstantno gura umesto kroz Kanjon do Mojkovca.

 

Drugo pitanje...hteo bih da uđem na Pešter sa Dobrakova ali na GP kod Vrbnice..da li tu može motorom da se pređe i koliko ima makadama u tom delu od Manastira Kumanica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1321 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
1 hour ago, mick said:

Da li je neko skoro prolazio...put sa Đurđevića Tara-Mijakovići pa potez Mijakovići-Vrulja u CG @otolePG-MNE? Zanima me taj deo puta da li je asfalt ili makadam, da li uopšte može da se vozi. Google me tu konstantno gura umesto kroz Kanjon do Mojkovca.

 

Drugo pitanje...hteo bih da uđem na Pešter sa Dobrakova ali na GP kod Vrbnice..da li tu može motorom da se pređe i koliko ima makadama u tom delu od Manastira Kumanica?

Pre dve godine, kada sam poslednji put prosao tim putem , bio je makadam, nekih 6 km. Ali uveliko se radio novi ozbiljan put. Tako da je sigurno zavrsen i asfaltiran.

 

Drugo pitanje. Pa i to treba da je dosad asfaltirano u potpunosti, a ako nije, onda prvi deo od manastira je nezavrsen.  Mozda 2/3km. Tu je uzbrdica i imaju lakat krivine. Prolaze putnicka vozila.

 

Kolege su pominjale da preko malogranicnih prelaza nedozvoljavaju svima prelazak. Iskreno ja sam samo jedamput, od desetak, puta imao problem. I to zadnji put , prosle godine, iz pravca Sjenice. Naravno pustili me bez casti, ali bolja je varijanta kad ides od manastira, jer ukoliko ne daju, nisi nista izgubio, otprilike 300m da se vratis na magistralu i nastavis redovno.

 

Za sve dalje i preciznije info, mozes pozvati policijske stanice u Sjenici i u Pljevljima i raspitati se.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

"Kolege su pominjale da preko malogranicnih prelaza nedozvoljavaju svima prelazak"

Mi smo prošli tim putem 2022.  u vreme dok je još bio makadam. Pitali smo granične policajce i nisu nam pravili probleme. Obavezno treba proći tom rutom od Kumanice preko Bara za Sjenicu jer se ne zna šta je lepše deo pre izlaska na visoravan gde put prolazi kroz stogodišnje šume četinara ili kad pukne pogled kada se izađe na visoravan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

@Arso ako je i dalje aktuelno tvoje pitanje od nekoliko postova ranije ..... put Osecina-Sabacka Kamenica je bio uobicajenog kvaliteta put tih kategorija. Star sa zakrpama ali je podnosljiv.

Tu sam prolazio pre nekoliko godina i put Sabacka Kamenica - Kaona mi je ostao kao jako los put koji je gore kolega @VLAD81 rekao da je dobar. Mozda je popravljen od kada sam tu prolazio.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 21 minuta, Deki Katana je napisao:

@Arso ako je i dalje aktuelno tvoje pitanje od nekoliko postova ranije ..... put Osecina-Sabacka Kamenica je bio uobicajenog kvaliteta put tih kategorija. Star sa zakrpama ali je podnosljiv.

Tu sam prolazio pre nekoliko godina i put Sabacka Kamenica - Kaona mi je ostao kao jako los put koji je gore kolega @VLAD81 rekao da je dobar. Mozda je popravljen od kada sam tu prolazio.

 

 

Vremenske prilike su uticale da rutu koju smo planirali malo odložimo, ali u svakom slučaju informacija nam puno znači. Od Kamenice do manastira Kaona je nepunih osam kilometara, pa čak i da je makadam to za moju kamilu nije problem. Svojevremeno smo do manastira išli iz pravca Draginja tako da je taj deo puta tada bio splidan.

Hvala. 

Promenio član Arso

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja