Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
[mention=37331]SHeLLe[/mention], grad... Nista od lokala... Ritopecani i Vincani beru tresnje, Bolecani cupaju skank, Lestane je skoro celo sns i sam znas. Kaludjerica.... Pristina....
A Grocani su dobili fijaker. Njima ne trebaju vise pumpe i gorivo... 

Hahaha tacno tako , sve mi je to poznato, meni za onaj deo od ambulante do mlina treba pasos... sva sreca sto mi je blizu izlaz na autoput tako da ne moram cesto a zalazim tamo..... onda u grad.... koja pozicija ?
Vi u ritopeku trljate ruke od tresnji a zaklopaca cesa jajca zbog onih crepova od prosle godine... za sledecu se ja spremam za otkup )))) sto je onaj moldavac ciganstura sa onom ruskom sljohom pametniji od nas koji smo rodjeni ovde.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Na lokalnom nivou će biti u Grockoj kod Trskare na Smederevskom putu, bar mi tako rekoše iz ekipe.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Apropo toga kakav narod-takva vlast, mi vise nemamo intelektualnu srz i mladost u narodu, svi su u inostranstvu. Ove godine idem na 10 godina mature Prve kragujevacke gimnazije, koja u mom gradu vazi za kvalitetnu srednju skolu, vise od pola generacije nece doci, zivi i radi van zemlje.

 

Ostali su fizikalci i njihova deca, babe i dede sto gledaju zadrugu i poneki izuzetak mladog i uspesnog coveka.

 

 

 

on topic

 

https://www.ikragujevac.com/vesti/53892-protest-zbog-poskupljenja-goriva-i-u-kragujevcu.html

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1653 postova
  • Motocikl: /
Pre 6 sati, Rik je napisao:

Na lokalnom nivou će biti u Grockoj kod Trskare na Smederevskom putu, bar mi tako rekoše iz ekipe.

 

 

To mora Blaza da organizuje :)

 

Pre 7 sati, SHeLLe je napisao:


Hahaha tacno tako , sve mi je to poznato, meni za onaj deo od ambulante do mlina treba pasos... 

Hahahahha, realno. A tek ponasanje njihovo....

Sto se tice tresanja, propali smo ove godine. Jedva 1e kg... Ja ih nemam, al verovatno ce ostali da ostanu bez njih jer ce sve njive da odu u kamate :)

 

pre 25 minuta, piki je napisao:

...Govna jedna govnarska,treba im urezati BOT na celo da ostane za sva vremena...

To ce i da bude kad izbije gradjanski rat! Clanovi udbe ce na keca da odaju podatke kako bi sacuvali zivu glavu :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
To ce i da bude kad izbije gradjanski rat! Clanovi udbe ce na keca da odaju podatke kako bi sacuvali zivu glavu :jee:

Sami su krivi, da nisu gurali crepove u gajbice bilo bi sve bolje...za njih vazi ona , “kad ima cigani i dupe mazu” tako i na opstini grockoj, dodju tresnje to se kupuju kola, rade fasade, namestaj, fantazije, ura-kura. U ovo vreme svi puni para. U decembru niko nema, u ritopek zatvorena kapija. Ritopecana nema da vidis u civilizaciju, ali se zato uzima kinta do maja jer ce doci tresnje. Ali ova godina cvrc.
U moskvi nasa tresnja najskuplja- 500-700rub. Krasnodarska i turska maksimum 350 jer su nikakve.
Al mi ofujemo))))
Al to ne znaci da necemo u petak na ulicu )))


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

malinari se dogovorili sa pomoćnikom zamenika pomoćnika...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Сада је права прилика за набавку шатора, верујем да би неки дали повољно, само да не морају да га склапају... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

A ti i ja moramo na gastarbajterisanje, sad kada je najzanimljivije :D

 

PS: Šumadijo, slažemo se (skoro) od reči do reči, pa neka si i za Rosija 100x... ;)

 

 

 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1653 postova
  • Motocikl: /
pre 33 minuta, SHeLLe je napisao:

...dodju tresnje to se kupuju kola, rade fasade, namestaj, fantazije, ura-kura...

Kafic dole na Dunavu, pun, svi besni, konobarica ima dnevnicu 1000din i baksis jos 5000 (kupila 206 za nepuna 3 meseca rada i otisla sa njim na more)... Dolazi drugar, otvara kutiju Davidof magnuma, uzima jednu cigaru, pali je, a ostatak BACA u Dunav i kao "aaaaaaa" (tad su inace svi bili ludi, tresnja 3e, plus kajsije rodile u fulu).

 

Inace, bice nas sigurno dosta na protestu, al dzabe sve ako na prolece ne izadjemo na glasanje. Jer ovi nece sami da odu...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 15 sati, Krmco je napisao:

Nađoh.......45a18f493e462dbbb91604f39b0bcfeb.jpg

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 

Ovde nema Kraljeva, a Kraljevčani će se slučajno naći kod NIS-a preko puta autobuske stanice. 

 

 

Nego, hoće neko motorom na Slaviju, da krenemo grupno?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125
pre 57 minuta, .milke. je napisao:

Ovde nema Kraljeva, a Kraljevčani će se slučajno naći kod NIS-a preko puta autobuske stanice. 

 

 

Nego, hoće neko motorom na Slaviju, da krenemo grupno?  :)

Ja bih pre kolima, nemam nista gabaritnije da vozim.

Auto samo sto mi ne stane, vec vidim kako se kvari u nekoj glavnoj ulici oko 17h.

Zuti prsluk i trougao su spremni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 516 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV, HONDA PCX 125

Jedino ne znam gde da stavim taj trougao, verovatno na neciju haubu iza...:lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Niko u javnosti ne postavlja prosto ekonomsko pitanje: ako je stanje u budžetu "nikad bolje", zašto se ne vrati PDV na 18% kao što je ranije bio. To bi linearno svim značilo svima u celoj Srbiji i ne bi uticalo na dodatnu preraspodelu u skladu sa samovoljom pojedinca.

 

Šta se inače radi sa tim parama i zašto su zahvatanja i dalje velika, ako smo izbegli bankrot? Inače, poreze i akcize svako zna da poveća, to nije ekonomsk politika nikakvog stručnjaka, kao što je predstvljeno. Državi je bolje jer je od građana više uzeto.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne postoji privreda pa samim tim ne moze biti ni rasta. Mada, sampioni uzmu u kredit i smatraju ga prihodom :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1653 postova
  • Motocikl: /

Jel se secate kad je pocetkom 2012 Toma rekao na njihovom mitingu u Bgd da ce svih 60.000 okupljenih biti zaposleni kad oni dodju na vlast? E pa oni su to i ispunili i plus su dopunili sa jos 120.000 "radnika"... Tokom godina su nakacili jos jedno 100k (po ugovoru o delu, jer je stupio na snagu zakon o zabrani zaposljavanja (za stalno) u drzavnim firmama... Problem je sto ti nisu zaposleni jer je privreda ojacala, nego jer su morali da naprave bazu clanova koja se sad rasirila i ukorenila i drzi ih na vlasti...

Oni primaju plate iz budzeta, koji mozda i jeste dobar u nekim periodima, al na stetu penzionera, policajaca, vatrogasaca, medicinskih i prosvetnih radnika. I taj visak koji se sada ostvaruje ode na plate tih botova (cca 300.000 x 300e mu dodje 90milki)...

 

Zato je jedino resenje da se medjusobno obracunamo, pa ko pobedi... Ili da dodje neka strana komisija da nam vodi drzavu....

 

Ili da ovi obore cenu goriva, razliku nadomire tako sto ce otpustiti onih 300k, al tad na redovnim izborima gube vlast na keca, a to jedva ceka Dacic sa svojom ekipom, vraca se u prvi plan, a oni su (da se ne lazemo) najvece zlo u Srbiji!!

Nema nam spasa......

Uf.... Ima... NATO!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Мислиш, спас је у томе да злочинци испуне пророчанство Тарабића? (Оно са крушком и гором)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Kafic dole na Dunavu, pun, svi besni, konobarica ima dnevnicu 1000din i baksis jos 5000 (kupila 206 za nepuna 3 meseca rada i otisla sa njim na more)... Dolazi drugar, otvara kutiju Davidof magnuma, uzima jednu cigaru, pali je, a ostatak BACA u Dunav i kao "aaaaaaa" (tad su inace svi bili ludi, tresnja 3e, plus kajsije rodile u fulu).
 
Inace, bice nas sigurno dosta na protestu, al dzabe sve ako na prolece ne izadjemo na glasanje. Jer ovi nece sami da odu...

Sve je to davno poznata prica, mazu dupe na prolece a u zimu nema zive duse, sede kuci i grickaju nokte...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ja predlazem da se skupimo svi onako dzumle i druzimo , ponesemo ponesto za pice i tih sat sat ipo budemo svi na okupu ......


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Pošto sr ne zna jasan cilj protesta, kolikto treba da košta!kilo benzina il dizela, država će i smanjiti cenu goriva za dva dinara i tako će protest biti uspešan

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja