Jump to content

Moto Zajednica

Cene goriva u Srbiji

Recommended Posts

  • Drug član, 1652 postova

Какве везе има Космет са ценом горива?!

Ако ће да буде испод 90 РСД литар, ај да поклонимо и Војводину! Који ће нам ђаво, ионако сваке године треба да се оре, копа, жање...

 

А док се све то ради, троши се много горива, па јадна држава мора још да увози и ето дефицита у спољнотрговинској размени...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1587 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

@Miloš A

 

Ne ide to bas tako, opste je poznato da su se zuti najvise cepili Evropi, tada smo najgore i prosli i s Kosovom i  s pljackaskom privatizacijom i tranzicijom i finansijski gledano. Ako cemo realno, u danasnje doba bi nam dozvolili Republiku Srpsku, al' juce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Пу је*ем ти државу да ти је*ем и власт малоумну.

Не знају зарадити паре на други начин па само дижи акцизе. Пад светске цене нафте, само у Србији гориво поскупљује.

Поклањају фабрике, постројења, земљишта, фарме, задруге, плаћају стране инвеститоре да запосле шаку јада радника којима ће плаћати минималац... А буџет пуне из 100% акциза, казни и којекаквих измишљених такси... Пу све вам је*ем неспособно...

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1587 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Obrni-okreni, mozda je najbolje orudje masovni bojkot sipanja, ja sigurno necu tociti u narednih nedelju-dve, ali kapiram da mozda nemaju svi tu mogucnost.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
4 minutes ago, Svaler said:

 Пу све вам је*ем неспособно...

Ne znam šta  ti je tu nesposobno, maximalan učinak sa minimalnim kadrom, znanjem i zalaganjem, bez ikakvih odricanja. Kratko i jebu-tačno. Vlast zadnjih 25 godina radi baš onako kako bi ceo svet hteo a ne može. NAROD ne valja, vlast je svuda ista...

...ooovaj hoću reći cene goriva su stvarno nečuvene!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Ne znam šta  ti je tu nesposobno, maximalan učinak sa minimalnim kadrom, znanjem i zalaganjem, bez ikakvih odricanja. Kratko i jebu-tačno. Vlast zadnjih 25 godina radi baš onako kako bi ceo svet hteo a ne može. NAROD ne valja, vlast je svuda ista...
...ooovaj hoću reći cene goriva su stvarno nečuvene!!!
Не слажем се.

Развијена и нормална држава треба да остварује приходе на основу јаке индустрије, да храни своје становништво сопственом развијеном пољопривредом а не да све живо увози а сопствене ресурсе поклања док буџет пуни сталним дизањем цена горива, казни и регистрације.

И при томе, које погодности нам држава пружа? Какав стандард?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Industriju imamo nikakvu, stanovništvo se hrani desničarstvom, nepismenošću i rijaliti emisijama, a uvoz je dozvoljen da bi se popunili lični budžeti na svim nivoima. Ukratko

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

inace, grupa na FB o protestu trenutno ima 90k clanova...jutros je imala 78k...vidim da i  i mediji pocinju sa ozbiljno pisu o petku...a sama cinjenica o kolicini botovskih komentara i lupanja minusa po svakom smislenom komentaru mi deluje kao znak da nekima nije sve jedno...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

@Svaler ne stvara država prihode već treba da stvara ambijent za što bolje poslovanje.To važi za normalne države a pošto mi nemamo normalnu već nazovi državu koja baš pretenduje da stvara prihode i to uglavnom samo pomoću nameta,e zbog toga smo i došli do situacije gde i jesmo. Nije samo cena goriva razlog ovog nezadovoljstva već je ovo blizu da prelije čašu.Iskreno se nadam da će preliti.

Sent from maj el dži ge-2 manji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 196 postova
  • Motocikl: mondial mct 250

Znate kako se zivelo tokom sankcija?E pa ko zna da se snadje on se snadje.Ovi ce biti na vlasti dok ne predaju kosovo pa ce ih kasnije zameniti.Mada kako drze sve medije,kupuju glasove i td,oni bi mogli da budu na vlasti jos 10 godina!Pogledajte samo izlapele penzionere (imam jednog kod kuce)i cujte njihovo misljenje i sve ce vam biti jasno kakvi nam isprani mozgovi biraju vlast.I Milosevic bi bio jos dugo na vlasti da neko nije debelo iz-finansirao 5 oktobar.Ja sam vam rekao resenje: za dizel mozete da napravite bio dizel i teraj (ne znam kako se ponasa na novijim autima)A za benzin takodje moze da se napravi alkohol ali nisam racunao kolika je racnica (secer,zito,kukuruz i sve sto ima secer)Mada i najjeftinija rakija kosta 300-400 dinara tako da mozda i nije bas najisplativije da se vozimo na alkohol ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sve od 1900. godine na ovamo je čista katastrofa i propast jednog naroda.

 

Mi nemamo niti jednu razvijenu privrednu granu, čak i onu najprostiju koja danas može ogroman novac da donese, poljoprivreda, voćarstvo, stočarstvo su uspeli da upropaste.

 

Naravno, nije to slučajno već namenski.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1577 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
11 hours ago, bdada said:

Cekali bager od seljobera iz palanke

 

Jeftino, uvaženi kolega, jako jeftino. I solidno podržano kroz lajkove, sve u skladu sa preovlađujućom pameću u društvu.

 

Ljubisav Đokić, poznatiji kao Bagerista Džo bio je vlasnik (?) šljunkare na kojoj je bager ordinirao, a pošto je radnik koji je inače upravljao bagerom odbio da ga potera na RTS, Ljubisav je sam seo za volan i doterao ga gde treba. Sa sve 80+ metaka u gumama. Svašta se događalo tog petog oktobra, pa je teško razdvojiti čvrste činjenice od mita i urbanih legendi.

Činjenica je da je Ljubisav vozio bager koji je odigrao neku ulogu u "padu TV Bastilje". Takođe je činjenica (od sekundarnog značaja) da je stanovnik Beograda od malih nogu. Ono što je bitno je ono što je tada uradio.

Činjenica je da je seljober iz tvog posta Seljoberčina i bitanga i da mu se ime (nadimak) rimuje sa Selja. 

Sab-urbana je legenda da je "Seljina oklopna divizija" odgrala neku posebno istaknutu ulogu u događajima 5 oktobra. Činjenica je da je Selja debelo tapacirao svoje, do tada šuplje džepove, na marketingu legende.

Žalosna je činjenica da je TV Bastilju zamenila alternativna TV Alkatraz u pratnji gomile štampanih varijanti Šošenka - a još žalosnija je činjenica da većina ne zna ni šta bi radila kada bi je pustili iz zatvora; pa bira sigurnost zatvora rađe nego neizvesnost slobode.

 

Iskustveno predviđanje mi je da će saobraćaj, kako u Beogradu tako i šire, zaista stati u Petak. Ali ne u 17h nego između 14 i 16h kada svi pohrle ranije sa posla da izbegnu zastoj u 17h ;). A ti što su planirali protest su pametni (ili dobronamerni) koliko i prosečni sendvičar "zaposlen" na komentarima u dnevnoj štampi. Ili je, verovatnije, ovo probni balon vlasti, po receptu Feliksa Džeržinskog, da se oseti kako "neprijatelj" diše.

 

Ako hoćeš pravi protest i zastoj, organizuj ga radnim danom u 8 ujutru, svaki radni dan za redom a ne petkom u pet popodne. Sprdnja.

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec



Sve od 1900. godine na ovamo je čista katastrofa i propast jednog naroda.
 
Mi nemamo niti jednu razvijenu privrednu granu, čak i onu najprostiju koja danas može ogroman novac da donese, poljoprivreda, voćarstvo, stočarstvo su uspeli da upropaste.
 
Naravno, nije to slučajno već namenski.


Жалосно.

Колико је тек ова земља била богата кад краду више од 100 година из ње и још нису покрали?

Па где би нам крај био...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • kojekude, 251 postova
  • Lokacija: nbgd
  • Motocikl: tražim, gledam, probam, biram..

uspeće ovo, možda ne u petak aLi ponedeljak swakako samo da pođemo..pripreme su važne :ljubav:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Polako...vrlo brzo će Koperfild iz vlasti izaći sa pričom o smanjenju akcize i njegovom čarolijom. 

A akciza i pre poskupljenja bila skoro pa veća od goriva. 

Hahahahahahhahaha...koji smo mi ludaci. 

I kao mi protestujemo, i kao uradili smo nesto...eto,sluša se volja naroda. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R
3 hours ago, Zuba87 said:

Какве везе има Космет са ценом горива?!

Ако ће да буде испод 90 РСД литар, ај да поклонимо и Војводину! Који ће нам ђаво, ионако сваке године треба да се оре, копа, жање...

A ko će to da uzme ovakvu Vojvodinu hahahaha. Ko nije primetio - komšije su se ogradile bodljikavom žicom ;) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
38 minutes ago, Mare70a said:

Polako...vrlo brzo će Koperfild iz vlasti izaći sa pričom o smanjenju akcize i njegovom čarolijom. 

A akciza i pre poskupljenja bila skoro pa veća od goriva. 

Hahahahahahhahaha...koji smo mi ludaci. 

I kao mi protestujemo, i kao uradili smo nesto...eto,sluša se volja naroda. 

Uopšte ne sumnjam da će smisliti nešto tipa periodične registracije..."imate šansu a to što nećete to je vaš problem"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
A ko će to da uzme ovakvu Vojvodinu hahahaha. Ko nije primetio - komšije su se ogradile bodljikavom žicom  
Па не због нас, него због њи'ових.

И ја би се оградио кад видим какви нам гастербајтери стижу из Беча...
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre sat vremena, drs je napisao:

Jeftino, uvaženi kolega, jako jeftino. I solidno podržano kroz lajkove, sve u skladu sa preovlađujućom pameću u društvu.

Iskreno ovo me malo zacudilo,posto je od tebe,vrlo dobro znam ko su petooktobarski borci i kako su prosli posle "promena" koje bas nisu isle u smeru koji je narod zeleo,takodje sam,u neku ruku svedok (pok. otac svedok licno) kako je doslo do "promena" odakle,za koliko ...,sve kontra od onoga u cega je sam verovao i cemu me ucio od malih nogu ... tako da je spominjanje bagera imalo drugu konotaciju,mozda je zvucalo kafanski ali eto,receno je.

Mogu ti reci i svoje misljenje,5 oktobar je drugi test na kome su Srbi pali,posle cuvenog govora na Gazimestanu.  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja