Jump to content

Moto Zajednica

Custom Harley Davidson made in Serbia

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Mislim, šta reći...ostadoh bez reči... Čovek radi nešto što i u svetu retki uspevaju... Svaka čast majstore i svaka ti dala (zaslužio si višestruko!!! i da se devojka ne ljuti-nema zle namere 8))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

U ime svih koji prate tvoju temu hocu da ti se zahvalim jer redovno nas obavestavas o pomacima na projektu i tako nam omogucavas da na neki nacin i mi budemo svedoci radjanja novog vozila u tvojoj garazi.Sigurno imas posla preko glave a ipak odvojis vreme da pokacis nove momente na projektu.

Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

U ime svih koji prate tvoju temu hocu da ti se zahvalim jer redovno nas obavestavas o pomacima na projektu i tako nam omogucavas da na neki nacin i mi budemo svedoci radjanja novog vozila u tvojoj garazi.Sigurno imas posla preko glave a ipak odvojis vreme da pokacis nove momente na projektu.

Svaka cast!

 

Ljudi meni je zadovoljstvo da ovo sa vama podelim, na osnovu vasih komentara vidim da ste odusevljeni ovim sto radim i bilo bi glupo sa moje strane da vam uskratim bilo koji detalj. Budite sigurni da cu do samog kraja da vam prezentujem novine.

 

Sto se posla tice potpuno si u pravu ima ga preko glave, na moju veliku zalost ovo i dalje nije jedini posao kojim se bavim.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Pošto imam nameru u budućnosti da završim sopstveni projekat započet pre desetak godina, intresuje me na koji način si doveo u idealne mere (90 stepeni) vrat i osovinu zadnjeg točka???? ???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Pošto imam nameru u budućnosti da završim sopstveni projekat započet pre desetak godina, intresuje me na koji način si doveo u idealne mere (90 stepeni) vrat i osovinu zadnjeg točka???? ???

 

 

Sedi razmisli i sve ce ti se samo kazti :D :D :D

Sala, vrlo je prosto za pocetak moras da imas stabilan radni sto koji je idealno u vagresu, poskidas gume sa felni, improvizujes alate za stezanje felni za radni sto, sve to ucentriras uidealnu liniju i uz pomoc viska i vaservage dovodis sve u idealno stanje.

E sve to nije problem do trenutka varenja, ako onaj koji bude vario napravi samo jedan pogresan korak ceo trud je uzaludan (pretpostavljam da znas da svaki var povlaci na svoju stranu).

Zelim ti puno srece pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zemun
Covece pa ti si car!!!

 

Ma sta CAR Ti si bre moj IDOL  :) Nego da razmislim i ja da Ti narucim nesto ovako na vreme. Mislim dok Ti tamo "neki" Discovery ne ponudi bogatstvo, slavu i sta ti ja znam sta jos  ;D

 

Salu na stranu chopperica je extra. Znam da ima jos da se radi mada bi mozda neka druga vila napred vise pasovala. Ali da ne zurim sa komentarima, prvo da se sve zavrsi pa onda bi mozda bilo prikladnije komentarisati. A jel se buduci vlasnik opredelio mozda za neku hrom varijantu ili za nesto manje bljestece. Ja bi to sve hromirao  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Pozdrav ljudi, posto sam na PP dobio kritiku da nemam fotografija na kojima se vidim ja kako nesto pravim,

evo da se iskupim pa slobodno uzivajte u mojim grimasama :D :D :D :D :D :D :D

Mali komentar slika koje idu po redosledu operacija:

-prvo ide razmeravanje i obelezavanje

-druga je vec pripremnjen komad za obradu

 

post-208-12878998032833_thumb.jpg

post-208-12878998033266_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Sad kada pregledam ovo sto sam nakacio prosto se odusevim kako to lako i brzo ide

ali verujte da mi je za ovo trebalo tri dana (da dobijem sirovo krilo koje tek sada trebam da oblikujem i napravim nosace).

Uspeo sam da ga toliko fino ispeglam da bi bez problema moglo da se ispolira i prodje bez farbanja.

Ljudi toliko za sada od mene, pozdrav i uzivajte  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja