Jump to content

Moto Zajednica

Custom Harley Davidson made in Serbia

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova

Da se i ja malo ukljucim...

 

Verujem da se vecini svidja ovo sto se vidi na slikama ali znam da pravo odusevljenje nastaje tek kad vidite zver uzivo pa jos ako vas gos'n Konzul pusti da bacite pogled na to kako on to sve pravi(mene je pustio  ;)  )...

Nadam se da ce se uskoro svi na ulici upoznati sa njegovim majstorijama...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Strpljenja ljudi danas sam zavrsio neke nosace i ukrasne limove. U narednih par dana cete videti i sediste i korman.

Za komande, far, stop, i jos neke sitnice cete sacekati kao i ja jer JOS nisu stigle (kao da ih prave kad smo ih mi narucili).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Pozdrav ljudi, iskreno ocekivao sam malo vise komentara pa makar i kritickih kad ono nista.

Evo danas sam napravio guvernalu i iscimao se zbog vas da odmah uslikam i okacim.

Pa da vidimo dali da se cimam i dalje ili da ostalo zadrzim za sebe ;)

 

post-208-12879000511659_thumb.jpg

post-208-12879000512208_thumb.jpg

post-208-12879000513051_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

aaaaa, koja je to 'slika' bila na zidu pa je vishe nema??  :D :D ;) Bash sam se pitao, vidim mashina EXTRA ali sa ambijentom mi je neshto chudno.. ::)

 

Shalim se, naravno! Svaka chast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

pa kako da te kritikujemo,kad je savrseno covece,samo nastavi,vidis da pratimo tvoj napredak na ovom motoru,i zeljno iscekujemo finale!Covece ti vrlo imas ukusa(sto je po meni jako bitno),ocigledno i mnooogo znanja,samo udri dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Do pre nekoliko dana, mislio sam da je jedini nacin stici do motora koji izgleda ovako dobro - zaraditi stotinjak hiljada dolara i otici u US. u neku od poznatih radionica. Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Svaka cast! Sve natenane i sve rucno. Tako je i najbolje ;)

 

Kad od prilike predvidjas da ce biti gotov?

 

P.S: Samo jedan estetski detalj koji meni zapada za oko. Ovo oznaceno na slici, ne znam tacno sta pokriva, filter za vazduh ili karburator (lupam :) ). Ako je fizicki izvodljivo, probaj da ga smanjis koliko je moguce, ili bar da mu napravis neki drugi oblik. Ovako zaklanja dobar deo motora, a i odudara od ostatka jer je povelik i okrugao, dok sve ostalo ima nekako nisko-profilne crte i izgled (rezervoar, sediste, blatobrani, stitnik lanca itd).

 

Naravno, ovo je samo moje misljenje ;)

 

oHDcO_slikakw3.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Extra je makina...detalji su savrseni...bukvalno sve na svom mestu kako treba...jedino me zanima ko ce da vozi ovo cudoviste?..posto meni deluje da ce biti jakooo tesko ovim upravljati u nekoj urbanoj sredini...ali da je savrsen,potpuno..jedva cekam da ga vidim sa bojom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Mada i sada izgleda skoro savrseno prava priprema za farbanje tek sledi, na moju veliku zalost to zadovoljstvo cu morati da prepustim vlasniku zato sto je takav bio dogovor, on ce da uradi ono naj vaznije a to je finish.

Komande jos nisu stigle tako da je na meni ostalo jos kada stignu komande,far,stop svetlo da ih namestim i to je sve od mene.

A kada motor bude potpuno zavrsen ako mi se bude svidelo prosledicu njegove slike i vama.

 

E da nebrinite u toku meseca bi trebao da mi stigne sledeci HD ali onaj pravi (veliki) pa "ajmo jovo nanovo"

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja