Jump to content

Moto Zajednica

Koji sator kupiti

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Da, da, gledao sam i taj za jednu osobu ali generalno mala je razlika u dimenzijama kada su spakovani (39x10x11 naspram 39x12x12 i tezina je 1,3 kg vs 1,95 kg)  tako da sam odlucio ovaj da pazarim, jos malo komfora neće da škodi :) Cena, šta znam, pre sam gledao karakteristike šatora pa kako bude sa cenom, ne kupuje se svake godine, nek ide život  :D

Ima trenutno na stanju u Decatlonu jedna stolica, takodje malo pakovanje a bas dobro deluje, dovoljno robusno, to bih jos dokupio i možemo u prirodu. Ona je 4900 din, gledah danas u Barelu neku brenda Oxford, cena je 5.500 din al mi deluje bolje ova iz D.

 

P.S.  patika je br. 44 

p.s.s. tema je šator !  :D

20230309_114428.jpg

20230309_114408.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Пребацио сам писаније о дрангулијама у Камп дрангулије, да знате да није „нестало".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 374 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

To je dobro. Samo sto je sad zbrda zdola. Mozes i one pisanije o resetkama tamo. Stolice, pa resetke, pa powerbankovi

Promenio član Slammer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 374 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Ako ga razapinje ko sto mi je razapeo temu, pokisnucu ko sinoc kad sam je video na sta lici. :P

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Bio sam u Dekatlonu pre neki dan i vidim da su izbacili 2 Seconds šator koji bi mogao na motor da se spakuje. Nije kružnog, već uzdužnog oblika. Jedina loša strana je što košta 18.000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2841 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 11 minuta, Forsberg je napisao:

Bio sam u Dekatlonu pre neki dan i vidim da su izbacili 2 Seconds šator koji bi mogao na motor da se spakuje. Nije kružnog, već uzdužnog oblika. Jedina loša strana je što košta 18.000.

Zato što je 2 seconds.....5 minute....su jeftiniji ;)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1078 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Super je, volim komociju. Meni ok, pošto ću da kampujem tipa jednom godišnje, ne treba nešto profi. Mesta imam na pretek, ne trebaju mi nindža pokreti da uđem, izađem, da se obučem (ko nije pratio, prošlog leta sam kampovala u McKinley Escape 10.2)... Da ima mesta da stavim stvari, da sednem k'o čovek. Nekako sam u šatoru letos izgrebala kacigu u predelu brade i tad sam rekla da ću da uzmem veći šator za naredno kampovanje motorom.

@BaneVuk58 Mislim da ne mogu da uguram motor u ovo "predsoblje", deluje mi kao da bi bilo knap - baš malo fali. Ništa mu neće faliti ni napolje da me sačeka. :D

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Meni traži da se ulogujem da pogledam video :(

 

Inače, kad smo već kod šatora, kupili smo drugaru za rođendan pre dve nedelje ovaj McKinley i zadovoljan sam i ja i on :D Mada nije 3 sekunde, rasklopi se za 17 sekundi i onda samo još kočići. Za nekoga kome treba šator za motor, eto preporuke. Plus, unutrašnjost je crna, znači nema sunce da te budi.

 

 

WWW.INTERSPORT.RS

McKinley Easy Up I SW 3 je lagani putno-sportski šator. Pogodan je za tri osobe. Zbog male težine, koristan je za višednevne šetnje. Nudi posebnu zaštitu od vlage i vetra...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2841 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@Forsberg Evo samo za tvoje oči. Prezadovoljan. Danas pala nova montaža. Već mnogo bolje to ide i sledi uvežbavanje oko pakovanja. Treba sve ponovo u futrolu7120d8b537f3edcec7f518ba25441a6e.jpg4fc86b853e3483cd324d3e52484377ea.jpg19bfd6a78b1949821bb1eb208cc7875c.jpg75c60daad2852f5f286d49f636021335.jpgf7234fc09af0304a3cf6b900f6a9dafa.jpgb7d9887ec8ed34ed4097086ea75147b7.jpg3b5c53810e0c66cd13081f19196550c8.jpg

Bane lonerider
sa osmehom i stolicom


  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000
On 27. 7. 2023. at 10:00, Forsberg je napisao:

Meni traži da se ulogujem da pogledam video :(

 

Inače, kad smo već kod šatora, kupili smo drugaru za rođendan pre dve nedelje ovaj McKinley i zadovoljan sam i ja i on :D Mada nije 3 sekunde, rasklopi se za 17 sekundi i onda samo još kočići. Za nekoga kome treba šator za motor, eto preporuke. Plus, unutrašnjost je crna, znači nema sunce da te budi.

 

 

WWW.INTERSPORT.RS

McKinley Easy Up I SW 3 je lagani putno-sportski šator. Pogodan je za tri osobe. Zbog male težine, koristan je za višednevne šetnje. Nudi posebnu zaštitu od vlage i vetra...

 

Ne vidim koje su dimenzije kada se sklopi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
On 8/13/2023 at 10:31 PM, darko dav said:

Ne vidim koje su dimenzije kada se sklopi

Ne znam na pamet, ali može na motor bez problema. Veličina je u rangu sa Arpenaz šatorima iz Dekatlona. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Ovo je sator koji trenutno koristim za kampovanje i malo je reci da sam odusevljen.

 

20230822_202451.thumb.jpg.0f0bb3edf4a123273bd84a194c95e1be.jpg

 

Za ovu moto pricu je odlican. Ima mesta da se odloze koferi, obuca, odeca... Ako je lose vreme moze da se sedi u ovom  natkrivenom delu, a opet mali da moze da stane u bocni kofer i tezi svega 3kg, sto nije uopste puno za ono sto se dobije.

Sator je za 2 osobe, ima 2 izlaza, dosta pregrada, unutra i spolja, za kacenje, odlaganje sitnica i susenje raznih stvari...

Ja imam bocne kofere Shad SH36 (36l) u jedan kofer spakujem podlogu, sator, podlogu za spavanje, stolicu, jastuk za spavanje, mini lapmpu-luster, multi tool za kamp, lampa za glavu, 2 mala, jedan srednji i jedan veliki mikrofiber peskir iz Decathlona. Jedan kofer, sve za kamp:)

Jedino sto ne mogu da spakujem u isti kofer je vreca za spavanje, ona ide u topcase jer je malo veca.

E sad losa strana satora je sto je skup ali kad se preracunaju nocenja po Austriji, Italiji, Svici... sator se isplati za par nocenja, tako da i nije strasno platiti malo vise. Znaci svaka preporuka!!

Model je: Big Agnes Blacktail 2 Bikepacking

 

O ostalim stvarima pisem za koji dan cim ugrabim vremena.

 

 

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Nije u  duhu naslova objave nije ni u mom stilu kampovanja , da li je neko koristio blagodeti "GLAMPINGA" Ovaj je u Bezdanu.Postavljen sator ,kreveti,punjac  za mobilni,svetlo zeleo sam tu da prenocim.

 

 

[000461] copy.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 2. 1. 2024. at 21:43, Gliga je napisao:

Nešto mislim da to ispada preskupo (uopšteno).

10 e za noc sam platio

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660
pre 28 minuta, Sveta 5. je napisao:

10 e za noc sam platio

To jeste OK (Y)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja