Jump to content

Moto Zajednica

2017 - Yamaha Tracer 700

Recommended Posts

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ali ovo je za Tracer 900. Za njega su i fabrički nosači bočnih kofera slični ako se dobro sećam.

 

Šta znam, meni to ne smeta. Bitno da je funkcionalno i da se koferi (a i nosači) kače/skidaju brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

@Pirotehnicar 3P od Shad je najveći ulazak u kompromisnu zonu sa moje strane... 

 

 

Gledao sebi Fazer8 da kupim, test vožnju obavio, svidio mi se motor izgledom i kako se vozi no međutim kada sam vidio 3P za njega umalo se nisam onesvjestio... 

 

Reko ništa... listamo dalje... 

61BYodelOFL._SY355_.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
pre 29 minuta, GuMi5 je napisao:

@Pirotehnicar 3P od Shad je najveći ulazak u kompromisnu zonu sa moje strane... 

 

 

Gledao sebi Fazer8 da kupim, test vožnju obavio, svidio mi se motor izgledom i kako se vozi no međutim kada sam vidio 3P za njega umalo se nisam onesvjestio... 

 

Reko ništa... listamo dalje... 

61BYodelOFL._SY355_.jpg

Na Tracer 900 su uradjeni fenomenalno. Ja skroz zadovoljan. u stvari oni su razlog zasto sam otisao na Shad i bocne i top umjesto planiranog Givija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 27.9.2018. at 10:37, mali_veseljak je napisao:

Hm vidis mozda bi i moglo.

Mislis da ovaj ne moze da izdrzi?

Dal taj moze da izdrzi to vec ne znam, znam da ovaj sto ti napisah moze sigurno da izdrzi :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Krk
  • Motocikl: Tracer 700 Traveler

Ma imam ga vec godinu i 3 mjeseca. ali eto, tek sada nasao forum :D Sto se akrapovica tice, Akrap je prodan (race line se ne moze homologirati), ali sad brzo ce mi stici akrap titanium :)  Nakon sto sam skinuo akrapa, bio sam dugo u depresiji (hahah :D ) , falio mi je taj zvuk. sada sam se vec nekako navikao :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

A šta znam, voleo bih ovo da čujem na svom motoru, ali...nekad se mislim da je cena ipak dosta iznad...benefita. Da je nešto korisno i praktično pa aj, ali ovo je samo...merak. :D

 

Za sada ponovo razmišljam o sedištu. Posle 250km oće da žulja pomalo, pa se mislim šta li će biti na nekoj dužoj turi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

ja sam imao akrap race i na 07, vozio sam ga bez db killera i super je meni bio..sad imam isto race na 09 i uizvam u njemu svaki dan.. isto ga vozim bez db killera.. :) i bljuje lepu vatru :)  za 07 je meni must, jer se bez njega sa fabrickim motor cuje kao fen... sa izduvom je totalno drugi motor i dobija na ozbiljnosti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Jeste, slažem se da se sada čuje kao fen. Mislim da sam u temi za Tracer 900 pričitao da je njegova mana što se sa stok auspuhom motor na brzini preko 100km/h (ili tako nešto) više ni ne čuje, pa je malo čudan osećaj u vožnji. U principu, ta izjava je primenjiva i kod Tracera-a 700. :D

 

Mada šta znam, meni to ne smeta toliko. Čak mi manja buka i odgovara donekle.

 

Što se ozbiljnosti tiče, mislim da mu ovaj Kappa komplet daje mnogo više na ozbiljnosti nego auspuh. :)

 

Opasan je to komplet, majku mu. Baš mi se sviđa. Ja sam tu odlučio da ostajem na onim stock torbama, plus sam uzeo centralni kofer. I to mi završavao posao za sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja