Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vijesti za 2016

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Prelazak sa screamer na big bang ne znači da menaju konfiguraciju cilindara. Menjaju se uglovi na radilicama i raspored paljenja.

 

p.s. Rossi-a razumem potpuno. Ako pređe u Suzuki ili Kawu ako se vrati ima smisla da se vozi još koju godinu. Da bude 6. na fabričkoj Yamahi nema smisla.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da li je mozda vreme da se otvori tema za 2017? Pojma nemam zasto ali ja se jako uzdam da nas sledece sezone u Moto GP ceka borba na mnogo frontova.

Ma kakvi. Ne daj bože povrede MM ima da odere sa 100 bodova razlike.

JL-u će trebati bar pola godine da se sastavi sa Ducatiem. Viñales-u takođe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5241 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Da li je mozda vreme da se otvori tema za 2017? Pojma nemam zasto ali ja se jako uzdam da nas sledece sezone u Moto GP ceka borba na mnogo frontova.

Procitati prvih par postova teme :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

 

Da li je mozda vreme da se otvori tema za 2017? Pojma nemam zasto ali ja se jako uzdam da nas sledece sezone u Moto GP ceka borba na mnogo frontova.

Procitati prvih par postova teme :)

 

 

Upravo sam citao pre neki dan da bih video kakva su nam pocekivanja bila i sta se obistinilo. Rekao bih da je najveci promasaj u ocekivanjima bio A. Espargaro ali ne kod svih. Bilo je dosta polemike i stavova da je njegovo "zlatno doba" proslo u Forward Yamaha timu.

 

Sacekacemo Valensiju kako je i red i obicaj pa da vidimo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5241 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ah to da, a ja sam inace ciljao na drugi i treci post.

Mislim da su to bili najveci promasaji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Ah to da, a ja sam inace ciljao na drugi i treci post.

Mislim da su to bili najveci promasaji :)

Hahahaha to da ali ipak mogao si nekako jos malo da zakuvas. Iz ugla titule sve je na zalost reseno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

ja ne umem da nađem ta predviđanja, prelistao sam prvih 7-8 strana... ajd "citirajte" tih par postova koje spominjete.

Promenio član to crank

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

 

 

Bilo bi odlično da se Kamenko vrati, još kad bi bio konkurentan. Honda i Yamaha će biti spremne, to je sigurno. Ducati valjda spakuje sva krilca i ostale zajebancije da i Zubo može da se trga. Suzana da se nabudži, pa da Espargaro i Vinjales zagorčavaju život na podijumu. Još i ostali lagano da se tu približe, pa da bude opštenarodnoludilo.

Sve +1 sem za Espargara. Nešto mi ne deluje da bi napravio išta bolje rezultate da mu daju i fabričku Yamahu. Mislim, takav mi utisak...

 

+1. Pre par godina Kal je na T3 Jamahi često bio treći, četvrti, pa se neretko čulo mišljenje da bi trebalo da mu daju fabričku mašinu, da bi mogao bolje. Nekako sam bio siguran da su te dve godine vrhunac njegov u gp-u i da nikada neće biti bolji (što se ispostavilo tačno). Sličan osećaj imam za Aleksa, kao da je vozio trke života u Forvardu. Za dalje deluje da ide silaznom putanjom... Mada, istina je da Suzana nije bila na nivou ove godine.

 

evo deo ovde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

U suštini tačno. One dve anomalične trke u kojima je 35 zasijao su... anomalične. Ništa manje od one u kojoj je Miller zasijao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Sustinski 3006 je rekao bih najbolje izanalizirao situaciju a i shortshifter (spettacollo) je bio u pravu za starijeg Espargara. Mixa je kao plod zelje da sezona bude zanimljiva ubacio oba vozaca Suzukija sto u slucaju Vinjalesa i nije greska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ovo mi je danas stiglo na FB messenger od Troy Bayliss. Pitanje se ticalo novog "zimskog" formata ASBK:

 

"Not anymore , it is staying same format , hope it goes to summer one day"

 

:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Evo Kalio kaže da im je u Valensiji cilj prvih 15.

 

Baš sam mislio da će Suzana dvojac u kompletu biti bolji, ali Vinjales je odskočio za tri koplja ispred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

@Mixa

 

mogu ti reci da sam iskreno prijatno iznenadjen koliko su dobra predvidjanja napravljena. Svi su po meni prilicno dobro predvideli situacije sa timovima i vozacima iz "drugog plana".

 

Uz duzno postovanje prema Kaliu mislim da KTM-u za 2017 cilj nije da bude cak ni najlosije plasirana fabrika a verujem da imaju znanje i novac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Slobodno neka me demantuju rezultatima, ali sljedeće godine KTM će moći da pretrči jedino Apriliu. Honda, Yamaha i Ducati su već odradili ozbiljan posao, Suzana iako vjerovatno nema budžet KTM-a, ali su odradili dobar posao, tako da im ostaje možda Aprilia i sateliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Ja sam omanuo kod Lorenca, očekivao sam da ode u Suzuki, odnosno rokadu Lorenco - Vinjales. A siguran sam bio da odlazi iz Jamahe i da tu dolazi 25.

 

Kalio ispede bolji tim menadžel (ili šta li je) nego vozač, strašan onaj njegov mali u SSP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Suzana iako vjerovatno nema budžet KTM-a, ali su odradili dobar posao, tako da im ostaje možda Aprilia i sateliti.

 

 

Mislim da Suzuki ima daleko veci budzet od KTM-a, koji je mala kucna garaza u poredjenju sa japanskim gigantima. E sad je pitanje koliko Suzuki daje za MotoGP, ali svakako mislim da je vise od austrijske tvrtke....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja