Jump to content

Moto Zajednica

Petorica Čačana pretučena u Sarajevu

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Logican sled dogadjaja. Ne kapiram zasto glumimo nesto sto ne ide. Ljubav smo probali, zavrsilo su u moru krvi! Zato, ali stvarno zasto neko ima zelju da se upusta u takve gluposti! 

Pogotovo mi nije jasno zasto se trpamo gde nam nije mesto. Nisam za bilo koje nasilje i da se sada tu nesto vraca. Ali brate ides tamo gde si dobrodosao! Nemoj da se lazemo, ne ides kod nekoga sa kim si do pre koju godinu ratovao!

 

A inace smatram da se sra..a desavaju svuda. Debila ima svuda! Ali ovo je bonus!

Подржавам сваку реч... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

Nek idu ponovo da se dive sarajevskom cevapu a nek posle odu do Dubrovnika a onda za Albaniju da uzivaju i dive se tudjem.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Ok sad cu da "skinem rukavice" pa kud puklo. Oni su bili na skupu na Palama ako ne gresim? Gotovo je ne moguce da ih domacini nisu upozorili da ne idu sa takvom majcom u Sarajevo. Kada su ih napali skinuli su majcu i dali im da je pocepaju. Sta drugo da se desi kada su ovi namirisali da je "mekano" nego udri. Da su zauzeli stav u skladu sa nosenjem majce na "neprijateljsku teritoriju" mozda bi se i ovi u*rali pa se zavrsi na verbalnom duelu. Sto bi rekli ne ulazi u frku ako nisi spreman da ides do kraja.

 

Ja garantujem da sad ima na svakoj strani 5 budala koji su spremni na 30 da idu e takvi neka nose majce a mi koji nismo spremni da idemo do kraja ili necemo da idemo tamo ili ako vec odemo necemo da "guramo prst u oci"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Nek idu ponovo da se dive sarajevskom cevapu a nek posle odu do Dubrovnika a onda za Albaniju da uzivaju i dive se tudjem.

 

Imenjače, budi veći od tog "naše" i "tuđe" bar kad su građevine, prirodne lepote, ćevapi i slično u pitanju. Zar treba da živimo u svom dvorištu ili stanu? Gde bi vozio motor kad (i ako) jednom prođeš ovu našu zemlju uzduž i popreko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

 

Tako je sumadinac!

Kepo, ne znam da li te interesuje , maloprije primih info da je medju napadnutom ekipom iz Srbije bio i jedan iz Kosjerica.

Kosjerac se snasao, kad je zagustilo seo na motor i zbrisao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Пре неколико година када сам почео да возим дуже вожње мотором,окачио сам заставу наше земље и рекао себи да не идем тамо где не могу безбедно са том заставом да прођем и тога се држим...па у те државе ни не идем. Као неко ко је протеран са тих простора имам јако ружне успомене,мада не мрзим никога,само не желим имати никаква посла са њима. Ћевапа има и у Бањалуци и у Лесковцу,кога брига за сарајевске... сви ми гајимо неку бол са свих страна које су зараћене и управо зато не треба се мешати,а ни мрзети,само сваком своје! Окружити себе људима који имају исти поглед на свет и живети у својој зони комфора!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

I da dodam da je po meni to prvo neposteno prema Srbima koji zive u BiH ili HRV jer to sto cu ja iz Srbije 5 min ili jedan dan tamo da se k*rcim moze njima da napravi velike ptobleme

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nije krv prolivena sto je narod glumio laznu ljubav, vec zato sto je amer tako hteo. A sta amer naumi, pogotovo na sirotom balkanu vrlo lako ostvari.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Mnogo je lako raspirivati niske strasti. Ono drugo je i hrabrije i teže...

Za ovo drugo treba imati zdravu svest, al niko od glavesina nece ili ne ume da pomogne narodu da do nje dodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ako odvojite 45 minuta vremena i pogledate ovu pozorišnu predstavu, mnogo će vam biti jasnija sva isprepletenost naših, zajedničkih, sudbina i sav usud naših sličnosti i razlika. Toliko od mene u ovoj temi!

 

https://www.youtube.com/watch?v=mzy15lXa_Gw 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

Nije nista cudno sto su dobili batine od huligana, to je moglo da im se desi i u Srbiji. Problem je reakcija policije koja ih je ispratila do srpskog dela i nije nista uradila zbog ociglednog napada zbog nacionalne netrpeljivosti. Tim cinom im je dala legitimitet da sledeci put ubiju nekog zbog srpskih tablica. Kad nas bi se digla buka i ministar policije i premijer bi pola sata u dnevniku osudjivali taj dogadjaj a pocinioce osudili hiljadu godina. U istoriji nista se ne menja nego se samo vrti u krug. Sa kim smo ratovali, ratovacemo opet i kome nije to jasno u gadnoj je zabludi. Dace bog da ja nisam u pravu i da ceo Balkan i ceo svet postane jedno divno mesto.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Vi u Srbiji, (ne bih da se dijelimo, ali moram ovo napisati), se uvijek nešto pravdate, izvinjavate, pa dokle, koliko je nas u Sarajevu stradalo, na hiljade, hiljadama se ne zna ni kosti gdje su, pa je li se neko izvinuo !

Nikako nismo isti, nikako ! Svakome Srbinu koji ode na ćevape želim isto da mu se desi(nisu batine veliko zlo), eto, ako ništa, onda radi poštovanja prema našim stradalnicima koji su zaglavili u Sarajevu !

 

Mostarac , imas od mene VELIKI  plus.

A da ti kazem i da gresis kad kazes ono u prvom delu "Vi u Srbiji se nesto pravdate , izvinjavate.." Vidi , rodjeni sam Dorcolac (To Ti je Centar centra u BGD-u) ali nisam se nikad nikome izvinjavao za desavanja u bivsoj nam SFRJ niti cu se nikad nekom izvinjavati. Ni ja ni moja deca. A cevapa ima odlicnih, ako ne i boljih i u Leskovcu, pljeskavica u lepinji odlicnih na Zlatiboru. Nemoj zaboraviti da ima ljudi koji su mazohisti , i vole da ih neko pljuje. Verovatno su to i ovi nasi Cacani, cim su isli na Bas carsiju, verovatno kod "Zelje". :lol3:  Nije ovde ni mesto (a ni vreme) da pisemo o Bubnju, Kazanima, Tarcinu.. Ko je upucen u desavanja, zna odlicno o cemu pricam. 

Nego , da skratim pricu, i jos jednom da Ti kazem , svaka cast!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Nije nista cudno sto su dobili batine od huligana, to je moglo da im se desi i u Srbiji. Problem je reakcija policije koja ih je ispratila do srpskog dela i nije nista uradila zbog ociglednog napada zbog nacionalne netrpeljivosti. Tim cinom im je dala legitimitet da sledeci put ubiju nekog zbog srpskih tablica. Kad nas bi se digla buka i ministar policije i premijer bi pola sata u dnevniku osudjivali taj dogadjaj a pocinioce osudili hiljadu godina. U istoriji nista se ne menja nego se samo vrti u krug. Sa kim smo ratovali, ratovacemo opet i kome nije to jasno u gadnoj je zabludi. Dace bog da ja nisam u pravu i da ceo Balkan i ceo svet postane jedno divno mesto.

Ne, dace Bog da pa da necemo vise nikada ratovati ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nije sramota izvinuti se, pogotovo ako si kriv. Sta vise toga cu sutra mnogo vise da cenim.

Problem je sto smo neuredjena drzava, siromasna, izlagana, napacena, pokradena i sto uz to izvinjenje nemamo dostojanstven stav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1144 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Grozota i sramota,najgore od svega sto su se tim budalama prikljucili i obicni gradjani a o izostanku policijske akcije ne vredi pricati. .... a nikakvu reakciju ili objasnjenje sa strane BiH nisam cuo niti cemo verovatno cuti.Isto tako nema ni reakcije nase administracije da se ne bi zamerili slucajno mocnicima koji ih finansiraju.Nisam naucen da mrzim(smatram da ljudi koji mrze se ustvari plase-licno se plasim samo onog gore)ali me jako iritiraju nepravda i dvostruki arsini.Pre je bila poslovica pametniji popusta.Rukovodeci se time toliko puta ispadnes budala da u jednom trenutku vise neces da budes lud i da popustas nego odmah zauzmes stav budale i ludaka pa onda ispadnes pametniji-jebiga takav je svet postao ko se ne prilagodi propada.

Treba smiriti strasti ali isto tako ne dajte na sebe i na svoje treba jednom reci dosta,ko je dobar dobar ko nije mars u tri lepe.

I vec jednom naucite pravopis pise se MAJICA a ne majca(ne znam ni odakle se to primilo),stvarno bode i oci i usi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Nije sramota izvinuti se, pogotovo ako si kriv. Sta vise toga cu sutra mnogo vise da cenim.

Problem je sto smo neuredjena drzava, siromasna, izlagana, napacena, pokradena i sto uz to izvinjenje nemamo dostojanstven stav.

Bez namere da te uvredim, problem je ogroman jer ako se neko od politicara  IZVINUO  to je onda u pitanju verovatno most, a ljudsko bice moze samo da se izvini... Naravno , kad se i oni izvine nama. Ali, kako ja nisam nista kriv MOLIM LEPO  sve politicare i nesrbe da se ne izvinjavaju u moje ime , do daljnjeg! Hvala lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Sabac,beograd
  • Motocikl: yamaha 600 r thundercat

 

Nije nista cudno sto su dobili batine od huligana, to je moglo da im se desi i u Srbiji. Problem je reakcija policije koja ih je ispratila do srpskog dela i nije nista uradila zbog ociglednog napada zbog nacionalne netrpeljivosti. Tim cinom im je dala legitimitet da sledeci put ubiju nekog zbog srpskih tablica. Kad nas bi se digla buka i ministar policije i premijer bi pola sata u dnevniku osudjivali taj dogadjaj a pocinioce osudili hiljadu godina. U istoriji nista se ne menja nego se samo vrti u krug. Sa kim smo ratovali, ratovacemo opet i kome nije to jasno u gadnoj je zabludi. Dace bog da ja nisam u pravu i da ceo Balkan i ceo svet postane jedno divno mesto.

 

Ne, dace Bog da pa da necemo vise nikada ratovati !

Ja sam to i napisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Ne lozi se. Zajebi mrznju, siri ljubav ako mislis da zivis, i deci obezbedis buducnost. Ovo se desilo iz ciste gluposti i treba sto pre zaboraviti.

Sto je neko drugi veci kreten nego ti? Svi smo isti.

Pa Mile Fazer i kolege su pre svega normalni porodicni ljudi ostvareni u zivotu i poslu i stoga slobodni da se posvete uzivanju u istom bez potrebe da zastavama ili dijalektu daju veci znacaj od ljudskosti i ptijateljstva i to je bad toliko jednostavno. Ovi "navijaci" verovatno nemaju ni posao ni devojku a ovi nasi bajkeri mi nisu jasni jel poenta bila provesti se i pojesti cevape ili prosetati Srpsku zastavu?

Bravo momci!Propatilo se u ovom ratu ali najveci gubitak, po meni, je prestati biti covek.

 

Razumem ja i kolegu Mostarca, ali mrznja mora da ima alternativu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Evo ja da obucem majicu sa srpskim grbom, hrvatskim, polusmesecom, kukastim krstem, bilo kakvu majicu da obucem...niko me nece dirati ovde u NL. Da ubucem suknju i najlonke niko me nece dirati..

 

Zar ne bi trebalo tako da bude svugde?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: cbr 900 rr

E pa djoka od toga izvini,kad neko ostane bez oka,uha polomljene glave.... nego tu gomilu namazanih narkomana iza resetaka staviti,znamo svi da je bas carsija turisticka razglednica Sarajeva koju obidje  2 miliona ljudi u sezoni.

I da su tuce retka pojava jer postoji policija u civilu,bio sam jedno tridesetak puta sa turistima i nikad nije bilo problema,ali : "za neke rat jos nije prestao "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2354 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Znam ja sta je u pitanju...

Svaki put se zamislim I uhvati me jad
Kada prosetam kroz ono sto je nekad bio grad
Shvatam zasto ljudi sada mahom odlaze I sele
Jer ne mogu vise da gledaju podvrnute pele

Koji ne samo da su oko zgrade pocupali cvijece
Vec na isto mjesto sa prozora pobacali smece
Ali avaj, sta ces, s' asfaltom tesko se barata
Vala, teze su mi od granata posledice rata

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Mnogo je lako raspirivati niske strasti. Ono drugo je i hrabrije i teže...

Upravo tako .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Cek, sta fali cevapima na Sokocu? :)

Nije problem ni Sarajevo ali jos uvjek bi preporucio "dvije" porcije umjesto "dve" cisto da ne mislis sta jedes :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja