Jump to content

Moto Zajednica

3. MotoGp, Argentina 2015

Recommended Posts

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Propao mu sljunak ne kocnica :)

 

Neznam sto ali me ovo podseca na raspravu o Senna vs Prost  puta 2 :)

 

Ja sam uvek bio za Sennu ....tako sad Rossi a honda travu kosi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

E da, ne tvrdim da je htio 100% da ga omlati, ali je htio da ga sj.e 

 

Nemoj samo da neko kaze da je ovde zubi propala kocnica :)

 

 

http://youtu.be/NZZd58tmiLA?t=82

 

Braco, ovde je sve čisto... Kejsi je sam priznao da je pogrešio, odnosno da ga VR46 nije navukao na kočenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sto li su trke kad se Rossi bori za pobedu tako zanimljive da i babe i zabe bruje o tome kako je Rossi ovo i ono ....... , a dok je covek bio mentalno i motorno odsutan na Dukatiju trke bile smor ??? osim pojedinih ali Stoner odmagli i to je to....

 

Nekako kao da bez Rossija moto gp je kao da gledas italijansku drugu ligu u fudbalu....

 

Sva sreca pa su tu Mark i Iannone da ga zamene kad ode u penziju

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow
 

 

E da, ne tvrdim da je htio 100% da ga omlati, ali je htio da ga sj.e 

 

Nemoj samo da neko kaze da je ovde zubi propala kocnica  :)

 

 

http://youtu.be/NZZd58tmiLA?t=82

 

Braco, ovde je sve čisto... Kejsi je sam priznao da je pogrešio, odnosno da ga VR46 nije navukao na kočenju.

 

 

 

Ja mislim da on nikad ne bi priznao da ga je neko namagarcio.. Sto bi stari rekli takva je to sorta..Da je htio da prihvati pravila cirkusa ne bi ni otisao.Nesto kao B Babic :)

 

Moze li neko naci clanak kada su citali njegovu telemetriju sa neke staze i svi ostajali zapanjeni kada su vidjeli da je neke krivine prolazio bez pustanja gasa, sto je bilo skoro pa nemoguce? Ja trazio i ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Moze li neko naci clanak kada su citali njegovu telemetriju sa neke staze i svi ostajali zapanjeni kada su vidjeli da je neke krivine prolazio bez pustanja gasa, sto je bilo skoro pa nemoguce? Ja trazio i ne znam.

 

 

Imam taj tekst negde na hardu, moram da vidim gde je... Evo npr. šta je rosi izjavio:

 

“Stoner did an amazing job at Ducati. When I looked back at his telemetry I used to wonder how he’d achieve such times!” Rossi said.

 

http://gpxtra.com/2013/12/03/rossi-admits-that-he-misses-stoner/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
Sylvain Guintoli - Q&A

6 August 2013

"We had [Casey Stoner's] data available and I remember thinking 'F**king hell, this guy is entering every corner like he doesn't want to get out'" - Sylvain Guintoli.
 
Crash.net:

Can you put your finger on what makes the Ducati Desmosedici so difficult? 

Sylvain Guintoli: 
If I knew, I'd probably still be there. In short, I don't know. 

I'm not the only one who broke his arse on that bike. It's a very different bike in many ways and at the time it was also different to the one they're using now, we were using the tubular frame. It's a bike I enjoyed riding but it just wasn't fast. 

To this day there was only one rider who could make the bloody thing work. Some people say the front end is vague but if you look at how Casey was using it, you could say there was no massive problem with the bike because he could do it. He's not a bloody magician, he just understood it. Either he was more clever or more brave, whatever, he was permanently 'on it' on that bike. 

We had his data available to us and I remember looking at it and thinking ''F**king hell, this guy is entering every corner like he doesn't want to get out'. He was doing things on the bike that you wouldn't normally do. 

 

http://www.crash.net/wsbk/interview/194304/1/sylvain-guintoli-qa.html

 

http://www.crash.net/wsbk/interview/194304/2/sylvain-guintoli-qa.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja mislim da on nikad ne bi priznao da ga je neko namagarcio.. Sto bi stari rekli takva je to sorta..Da je htio da prihvati pravila cirkusa ne bi ni otisao.Nesto kao B Babic :)

 

Moze li neko naci clanak kada su citali njegovu telemetriju sa neke staze i svi ostajali zapanjeni kada su vidjeli da je neke krivine prolazio bez pustanja gasa, sto je bilo skoro pa nemoguce? Ja trazio i ne znam.

Stoner je prihvatio pravila sporta samim tim sto je Vadicep prosao asfaltom, po MotoGP pravilima. Onaj ko ta pravila nije postovao je presekao krivinu, ustedeo vremena taman toliko da se na stazu vrati ispred Stonera. Da je sudija trke postovao pravila o kojima pricas, Rosi bi u sledecem krugu imao "prodji kroz box" kaznu i do ove scene iz tvog klipa nikad ne bi ni doslo, a Stoneru bi to bila cetvrta pobeda za redom.

 

Ali prodaja kacekta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nisu ni Markeza kaznili  za vadicep, i niko se ne nervira..a on  >:(

 

Sto ne idu neki drugi kacketi? 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nisu ni Markeza kaznili  za vadicep, i niko se ne nervira..a on  >:(

 

Sto ne idu neki drugi kacketi? 

Pa naravno da nisu.. Rossi postavio presedan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Što se mene tiče Rossi se okrenuo da vidi da li je MAQ pored njega (ko vozi motor s kacigom zna da je vidokrug ograničen na napred i veoma malo sa strane) nije ga video i nastavio sa operacijom kao da ga nema. Što bi svako drugi na njegovom mestu uradio. Iz Emmetovog teksta se nigde ni ne nazire insinuacija da je postojao nekakav nameran manevar usmeren k rušenju Marqeza

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Aman ljudi navalili ste kao gladne godine da li je hteo da ga omlati, ili nije. Markez se preracunao, omlatio i kraj. Rosi bi svakako pobedio.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

 

 

E da, ne tvrdim da je htio 100% da ga omlati, ali je htio da ga sj.e 

 

Nemoj samo da neko kaze da je ovde zubi propala kocnica  :)

 

 

http://youtu.be/NZZd58tmiLA?t=82

 

Braco, ovde je sve čisto... Kejsi je sam priznao da je pogrešio, odnosno da ga VR46 nije navukao na kočenju.

 

 

 

Ja mislim da on nikad ne bi priznao da ga je neko namagarcio.. Sto bi stari rekli takva je to sorta..Da je htio da prihvati pravila cirkusa ne bi ni otisao.Nesto kao B Babic :)

 

Moze li neko naci clanak kada su citali njegovu telemetriju sa neke staze i svi ostajali zapanjeni kada su vidjeli da je neke krivine prolazio bez pustanja gasa, sto je bilo skoro pa nemoguce? Ja trazio i ne znam.

 

 

Ne znam je li ovo dobro ili lose, pa cutim! 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja