Jump to content

Moto Zajednica

3. MotoGp, Argentina 2015

Recommended Posts

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

vr-1.jpg

 

:oda2:  :oda2:  :oda2:  :oda2:  :oda2:  :oda2:  :oda2:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :jee1:

Kolega, pogresio si rubriku! Ovo je za Smjesne slike. :aha:  Molim admine da se izjasne. :popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Posle pogledane trke mogu da kažem Markez je ispao totalni magarac. I to je sam uradio. A inače mi djeluje kao potencijalna kurvica i dobro kalkuliše, ali ovdje se prejebao sam. nije Rossi trebao ništa da mu pomaže, klasično siljenje. Dobro je da malci nije ništa i da će moći da gasa na sljedećoj trci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Meni se to bas i svidja sto nije kalkulisao i isao na 20 bodova nego udri za "cast". 

 

Sviđa se to nama, ali nije baš da je isplativo. U većini slučajeva. Treba ipak malo i kalkulisati. I Lorenzo je vozio na nož i preko toga, pa je uklavirio da bi se posle prve Njegove godine u Moto GP mogao zaboraviti Doohan po broju lomova, i onda malo oladio. Samo ne vjerujem da će uvijek imati ovako sreće sa padovima, bolje da se malo pripazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova

Ma naravno i u potpunosti se slazem sa tobom i cak mislim da je imao "predavanja" ko zna do koliko u noc jer realno timu nikako ne odgovara da ima ego manijaka ako moze da ima garantovano negog ko moze sa tim motorom da uzme preko 300 bodova bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5243 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Tacno nisu normalni ovi svjetski novinari, samo pisu o smunjivom Rosijevom manevru a meni ljudi kazu ne budi budala, to je sve posteno... :)

 

Cak jedan poznatiji novinar opisuje dan poslije mene situaciju istim rjecima, garant cita bjb. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Čak i da ga je Rossi odradio, uradio je to majstorski. Tako da mali može da bira između "samonamagarčenosti" i "rossimenamagarčiokaoposljednjeglevata". Mali Rossija počeše po nozi, ovaj njega na ipon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5243 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Neki trkac je napisao 'stari fol, ubio ga je na oči svih a dokaza nema'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Znam da bi ti Braco voleo da je Rosi to izveo namerno, ali sam ubedjen da nije. Meni se cini da je Markez zeleo da izvede njegovo omiljeno preticanje Rosija, kako je to najcesce radio, da se uvuce izmedju Jamahe i ivice krivine. Pogresio je u proceni, krenuo da obori motor u levo, ali prostora za prednji tocak nije bilo i mislim da je Markezov tocak bocno zakacio Rosijev zadnji.

 

http://www.youtube.com/watch?v=yuTYWHX1cZM

 

Nije Rosi imao pojma gde se ovaj nalazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

nema tu bas nikakvog zlocina, mali je sam kriv ,hteo je previse a u datom momentu to nije mogao da izvede pa zavrsio neslavno, daje pametniji, zadovoljio bi se sa drugim mestom i bodovima.

Problem s njim je to sto previse rizikuje, ide na sve ili nista, a nije se jos nijednom dooobro izlomio na stazi, a kad se to desi, malo ce vise da kalkulise a manje srlja...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Lalajko, pogledaj kako Rosi okrece glavu sekund pre nego sto obara motor...Znao je on itekako gde se nalazi Markez, cak mislim da ga je namerno izdigao...Prvi je, sam bira putanju, ovaj mu se uvlaci, pad  i niko mu nista ne moze, jer je sve regularno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5243 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Znam da bi ti Braco voleo da je Rosi to izveo namerno, ali sam ubedjen da nije. Meni se cini da je Markez zeleo da izvede njegovo omiljeno preticanje Rosija, kako je to najcesce radio, da se uvuce izmedju Jamahe i ivice krivine. Pogresio je u proceni, krenuo da obori motor u levo, ali prostora za prednji tocak nije bilo i mislim da je Markezov tocak bocno zakacio Rosijev zadnji.

 

 

 

Nije Rosi imao pojma gde se ovaj nalazi.

 

Los ti je ovaj snimak, ovaj je bolji  mada ima jos bolji sa kombinacijom iz vazduha..pogledaj od 3:43 okretanje i manevar

 

 

 
 
Evo mog pisanja na koje sam znalcima ispao magarac(pogledaj vrijeme)
 

Pogledaj snimak, rosi je isao u siroku pripremu za ulazak u sledecu krivinu ali naglo dok ovi iza Dovi i Kal idu uzom putanjom kojom je i on do tad ulazio, ali lisac se okrenuo snimio gdje je i zalomio desno  :) pogledaj polozaj tjela, znao je da sledi dzumbus 100% 

Mozda ne bi da ga dvije sekunde ranije markez nije nabo u ledja.

 

 

 

 

A cuveni

 David Emmett on Mon, 2015-04-20 22:43

 

 

Rossi exits Turn 5, and flicks his bike over to lean left, lining up ready to attack the sweeping left hander of Turn 6. In doing so, he casts a very rapid glance to his side, the side where he had just felt the impact from Márquez. As he flicks left, the bike jumps across the track a little, and clips Márquez' front wheel. 
 
 
Tu isto pise da samo Rosi zna je li ga "vidio".
 E drago mi da sam prije njega napisao :D
 
Pogledaj i Kalovu facu dok je slusao opis situacije :)
 
 
A Livio Supo govori isto i da je Markezu jasno sta se desilo i da je zato rekao izjavio "da jos uvjek uci od dede"
 
I on je pisao iza mene :D
 
Ne bi vise jer me izazivaju ovi opaki.
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova

Sto se mene tice a nisi se meni ni obratio tvoj argument o nacinu ulaska u krivinu u odnosu na Dovia mi je jaci od toga da li se okrenuo ili nije. Po meni ti si sasvim dobro objasnio da je Rosi imao nameru bar da omete Markeza tako sto ce ga naterati ili na pustanje gasa ili da jos vise siri putanju sto bi mu za preostalih krug i po verovatno bilo dovoljno za pobedu. Ovaj pak nije hteo da popusti i desilo se sto se desilo

 

Samo sam napisao da ne vidim da se okrece a ako si na mene mislio da te izazivam i da sam opak obecavam da se necu vise nadovezivati na tvoje postove jer nikoga ne zelim da izazivam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Mislim da je okretanje glave bilo, jer ga je ovaj udario sa motorom, a ne da pogleda kako da ga satare.

 

Evo baš me zanima da li bi iko ostao fokusiranog pogleda naprijed, da ga neko zvekne u nogu sa motorom???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Znači po nekima je Rosijeva taktika bila da se tako postavi i malo uspori da ga Mark spuca od pozadi na "200km/h" i da padne a on lagagno da nastavi i završi trku kao prvi ?!?

 

Ako je tako, onda je to izuzetno hrabra taktika i glupa  :D

a ne verujem da je iko toliko hrabar.

 

Pa valjda je trkaču posao da blokira putanju i da sprečava da ga neko obiđe a na ovom iza je da se tome prilagodi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja