Jump to content

Moto Zajednica

Prvi Kurs Bezbedne Vožnje 2015

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

 

Na žalost, ovo drugo odlaganje nisam uspeo nikako da uklopim u privatne obaveze.

Postoji li mogućnost da praktični deo kursa izvezem  sledeći put kada se bude organizovao kurs - pretpostavljam da će biti toga još ove godine...

Takođe, nije toliko bitno - ali bih voleo da znam, da li će tom prilikom biti priznata kotizacija koju sam sada platio ?

 

... želim vam toplo vreme I suvu stazu  u nedelju :)

+ 1

 

 

Da, za ovaj prvi kurs nam je stav da kotizaciju mozete preneti na naredni kurs, ali videcemo kako cemo proci sada sa finansijama u smislu placanja staze, pa ukoliko se ispostavi da necemo moci da pokrijemo stazu od preostalih kotizacija, mozda cemo morati da korigujemo taj stav za ucesnike narednih kurseva.

 

Dakle, za vas sada vazi da mozete preneti kotizaciju na neki naredni kurs.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

 

 

 

Na žalost, ovo drugo odlaganje nisam uspeo nikako da uklopim u privatne obaveze.

Postoji li mogućnost da praktični deo kursa izvezem sledeći put kada se bude organizovao kurs - pretpostavljam da će biti toga još ove godine...

Takođe, nije toliko bitno - ali bih voleo da znam, da li će tom prilikom biti priznata kotizacija koju sam sada platio ?

 

... želim vam toplo vreme I suvu stazu u nedelju :)

+ 1

Da, za ovaj prvi kurs nam je stav da kotizaciju mozete preneti na naredni kurs, ali videcemo kako cemo proci sada sa finansijama u smislu placanja staze, pa ukoliko se ispostavi da necemo moci da pokrijemo stazu od preostalih kotizacija, mozda cemo morati da korigujemo taj stav za ucesnike narednih kurseva.

 

Dakle, za vas sada vazi da mozete preneti kotizaciju na neki naredni kurs.

Ako postoji problem sa placanjem,tacnije ako je potrebno da se doplati, to nije problem, bilo bi glupo da vi kao organizatori morate da doplacujete iz nekog razloga, em drzite dzaba sve em jos i da nama doplacujete neku razliku koja je iskrsla,to bas ne bi imalo smisla.. verujem da ce se i ostali sloziti samnom..
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

 

 

 

Na žalost, ovo drugo odlaganje nisam uspeo nikako da uklopim u privatne obaveze.

Postoji li mogućnost da praktični deo kursa izvezem sledeći put kada se bude organizovao kurs - pretpostavljam da će biti toga još ove godine...

Takođe, nije toliko bitno - ali bih voleo da znam, da li će tom prilikom biti priznata kotizacija koju sam sada platio ?

 

... želim vam toplo vreme I suvu stazu u nedelju :)

+ 1

Da, za ovaj prvi kurs nam je stav da kotizaciju mozete preneti na naredni kurs, ali videcemo kako cemo proci sada sa finansijama u smislu placanja staze, pa ukoliko se ispostavi da necemo moci da pokrijemo stazu od preostalih kotizacija, mozda cemo morati da korigujemo taj stav za ucesnike narednih kurseva.

 

Dakle, za vas sada vazi da mozete preneti kotizaciju na neki naredni kurs.

Ako postoji problem sa placanjem,tacnije ako je potrebno da se doplati, to nije problem, bilo bi glupo da vi kao organizatori morate da doplacujete iz nekog razloga, em drzite dzaba sve em jos i da nama doplacujete neku razliku koja je iskrsla,to bas ne bi imalo smisla.. verujem da ce se i ostali sloziti samnom..

 

Slazem se u potpunosti, evo ja sam otkazao prakticni deo, pa cu sledeci put sve iz pocetka i platicu sledeci put kotizaciju opet, a mislim da je sam teorijski deo vredeo kotizacije!  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Tibor o kakvom drugom kraju pricas? Mesto okupljanja kod Bogoslovije je ulica tj. krak od skvera koji ide nizbrdo ka Pancevcu. Staza je odatle na 10tak min. Nije okupljanje na Kanarevom brdu. Neko je predlozio to mesto, nekoliko ljudi se slozilo, pa sto sad cimati i pomerati.

 

Inace, ako se ispostuje satnica i sve bude gotovo do 12:00 ili malkice ranije, moze da se stigne do 12:15 ispred Skupstine na otvaranje moto sezone tj. na sam defile kroz grad koji traje do 13:00h. :)

 

Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Tek sad videh post.. jeb,ga

Sve pohvale organizatorima, uključiću se (nadam se), sledeći put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Navodno hoce, ali ce ujutro svakako biti hladno i mokro. Mislim da je ovo najhladniji vikend u narednom periodu, pa ako je izvodljivo mozda ne bi bilo lose razmisliti da se staza pomeri za bilo koji iduci slobodan. Bice dosta mladiih i ne toliko iskusnih vozaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Iako sam posle teoretskog dela bio vise nego siguran da ne zelim da propustim i prakticni deo, nazalost necu biti prisutan. Zaista svaka cast predavacima i vidimo se na sledecem kursu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Malenov

Izjavu imas u prvom Arakisovom postu u pdf formatu, ako imas kuci stampac ti ostampaj, a ako ne skoro sam siguran da ce i organizatori imati na samom poligonu neku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: X9

Kad sam morao prvi da odem, prvi i da se javim i pohvalim celu organizaciju i ucesnike. Vreme nas je posluzilo, kao i staza. Koliko sam ja mogao da primetim sa moje strane, sve je bilo odlicno uradjeno. Samo nastavite sa dobrim radom i dalje. 

Nadam se da ce se filmovi i fotografije okaciti negde gde cu moci da ih skinem :)

Ko je bio - secace se, ko nije bio - imace drugu priliku. :sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • RR rookie, 172 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR1000RR

Nažalost, morao sam da prisustvujem samo u oliku kamermana. Gledao sam da budem u blizini instruktora da čujem šta kažu :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Vrhunska stvar! Ja bi ovako svaki vikend,pogotovo onaj deo sa slobodnom voznjom.. :D ko nije bio sl. put obavezno da ode.. mada sl. put cu i ja da odem opet :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Čovek se uči dok je živ, i danas je bio odličan dan za učenje :) Stvarno sam uživao, i mislim da je svima koristilo, od početnika pa do iskusnih... veliko hvala svima na organizaciji, korisnim savetima, ohrabrenju i ljubaznosti.

 

2557ae925822301e8c78b53a8b524a3b.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Nažalost, morao sam da prisustvujem samo u oliku kamermana. Gledao sam da budem u blizini instruktora da čujem šta kažu :D

I sta kazu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • RR rookie, 172 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR1000RR

Pa kažu sve i svašta. U zavisnosti od toga šta je uradio kolega koji je došao do njega. Da li greši, ili ne i šta greši, ako greši.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja