Jump to content

Moto Zajednica

Ovo morate videti! (Udes u Indjiji)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

Brate pa potpuno si u pravu, tip je degenerik sigurno. Kakva budala Boze dragi ne mogu da verujem, da se ukinu motori? Ma decko je bolestan mentalno...

 

A sto je najcrnje admin sajta. Ccc - kakav moronski sajt ako su mu admini tako sirokih pogleda na svet plus glume neku shatro intelegenciju & razumnu toleranciju. Dabogda ceo zivot vozio onog keca sa avatara glodar.  Da se udarim po krstu... Cuj - treba ukinuti motore mu predlog nakon onog snimka!? Zaliti betonom...

 

 

Najbitnije je da se bajker izvukao zhiv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

Brate pa potpuno si u pravu, tip je degenerik sigurno. Kakva budala Boze dragi ne mogu da verujem, da se ukinu motori? Ma decko je bolestan mentalno...

A sto je najcrnje admin sajta. Ccc - kakav moronski sajt ako su mu admini tako sirokih pogleda na svet plus glume neku shatro intelegenciju & razumnu toleranciju. Dabogda ceo zivot vozio onog keca sa avatara glodar.  Da se udarim po krstu... Cuj - treba ukinuti motore mu predlog nakon onog snimka!? Zaliti betonom...

 

Ja sam se lepo dao sa njim u diskusiju. Ali nemozes sa njim na kraj! I posle sam skontao da ne vredi se sa takvim ni objasnjavati... Misli da je najpametniji na svetu! A ima shvatanja....  ::)  Koliko sam ja upoznat, taj crveni kec sto je na avataru je slupan, tako da decko ni ne vozi nista. A cini mi se da na motor u zivotu nije seo cim tako crno prica o motorima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

je....te

ja sam raspolozen da mu licno presudimo ;D ;D

da se sud ne bi puno mucio

 

nego saznajte kad je sudjenje da idemo da posetimo svi djuture a ako treba da se sazna i ko je sudija pa cik da proba da mu da blagu kaznu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ipak me raduje cinjenica sto su ostali sa auto foruma razumni.po njihovim izjavama to zakljucujem,a vule to vam je ,nesto kao kada lud u ludnici kaze

ma ja nisam lud ali svi oko mene jesu,mislim da se ponasa autom onako kako razmislja,tu nema pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

STRASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Covek zamalo da nastrada zboj j...... narkomana i tatinog sina!!!!

Dokle vise. Imaju pare pa mogu da rade sta hoce!!!!!!!

Ne mogu da verujem!!!!

Samo da je Nane dobro  Hvala Bogu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mislim da bi nam svima prijalo jedno okupljance na dan ročišta, al' nešto sumnjam da će Gargamel da se pojavi... Svejedno, treba poslati poruku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Braco,ja ne mogu da jebeno verujem... ako ste ozbiljni za taj skup,hajde da se dogovorimo... po mogucstvu nek bude vikend da ne moram da bezhim iz shkole... motor tek treba na carinu da mi ide al uzecu skuter od drugara,blizu mi je Indjija od NS a... ja sam za taj skup jakoo!!!  joj..... pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

Brate pa potpuno si u pravu, tip je degenerik sigurno. Kakva budala Boze dragi ne mogu da verujem, da se ukinu motori? Ma decko je bolestan mentalno...

A sto je najcrnje admin sajta. Ccc - kakav moronski sajt ako su mu admini tako sirokih pogleda na svet plus glume neku shatro intelegenciju & razumnu toleranciju. Dabogda ceo zivot vozio onog keca sa avatara glodar.  Da se udarim po krstu... Cuj - treba ukinuti motore mu predlog nakon onog snimka!? Zaliti betonom...

 

Ja sam se lepo dao sa njim u diskusiju. Ali nemozes sa njim na kraj! I posle sam skontao da ne vredi se sa takvim ni objasnjavati... Misli da je najpametniji na svetu! A ima shvatanja....  ::)  Koliko sam ja upoznat, taj crveni kec sto je na avataru je slupan, tako da decko ni ne vozi nista. A cini mi se da na motor u zivotu nije seo cim tako crno prica o motorima....

 

ej bre, decko provereno ne zna ni bajs da vozi pa je ljubomoran sto ne tera motor, a i sigurno ga je riba napustila ybog nekog lika na motoru, ja ne vidim drugi razlog sto hoce da se ukinu motori....Ja na primer nemam avion niti znam da ga vozim, a ne zelim da se avioni ukinu ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

dijagnoza je sledeca!korito koliko treba,nadamo se da nece biti dugo, pa ako doktori procene mozda i operacija!nane je sada dobro,drzi se muski i ceka da sedne ponovo na motor!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Mislim da je sve rečeno vezano za orangutana u autu, ali ja bi samo da se nadovežem na priču da je orangutan uzeo najjačeg advokata u Inđiji. Dakle, činjenično stanje je sledeće:

1. Automobil koji je učestovovao u nesreći je pobegao sa lica mesta.

2. Automobil je identifikovan, i dokazano učestvovao u navedenoj nesreći.

3. Auromobil NIJE prijavljen ukraden te noći niti narednog jutra.

 

Iz ovoga se da zaključiti da je vlasnik vozila odgovoran za nesreću i da je isti pobegao sa lica mesta. Ukoliko on nije upravljao vozilom, on daje iskaz o to me ko jeste, i slučaj se na taj način dalje odrađuje. Ukoliko vlasnik automobila ne želi da kaže ko je vozio (a morao je da vozi on, ili neko kome je on direktno dao odobrenje, jer nije prijavio krađu auta), u tom slučaju vlasnik odgovara za krivično delo i odležaće zbog toga.

 

A što se tiče dobrog advokata, on ga neće moći osloboditi krivice, ali će moći da beskonačno odlaže slučaj, odnosno kaznu zatvora, i da se konstantno žali višim instancama, a nakon smirivanja situacije, eventualno sa nekim mitom i preinačiti kaznu u uslovnu. I tu je bitno samo istrajati i insistirati na zatvorskoj kazni, i dizati frku konstantno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

  @ SHONED 022 ko je Nanetov advokat?

Da li mi mozemo da se organizujemo i skupimo dovoljno para za boljeg advokata,od tog "najboljeg u Indjiji"? I od najboljeg ima bolji. ;)

Mozemo da napravimo skup gde ce mo doneti pare,da bi resili ovaj slucaj.A to da idemo nekog da bijemo i da se lozimo s motorima po Indjiji,to mi je klinacki....to su prazne price.Od toga nema nista. ;) Niti bi resili bilo sta.

Jer ima ovde pravnika,advokata,...?(mislim da ima) Koji bi mogli da pomognu.Samo da predloze nekog ko je najbolji.Pitaju koliko para to kosta,mi skupimo i zavrsimo ovo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Drugari, pratim ovu diskusiju od početka, sa istim usranim osećajem u stomaku kao i svi ostali. Osećam prezir i šta-sve-ne prema vozaču automobila, i želim da ga stigne najgora zakonska i ljudska kazna. Bez obzira na to, molim vas da (bez obzira koliko je to _______ [ubaciti uvredu po želji] zaslužio) smanjite malo vulgarnosti i prozivke na linč.

 

'Fala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Pogledajte reakciju na jednom auto forumu povodom ove saobracajke!

 

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

Ovu temu sam ja postavio sa ciljem da delujem edukativno koliko je to moguće na vozače automobila, jer svi smo mi i vozači automobila, i trudio sam se da ostanem nenaklonjen ali džaba, ljudi kao što je admin foruma što je najtužnije šire gluposti na ostale članove, medju kojima je ipak većina razumnih...

 

Forumi na koje sam postavio temu (osim nsautoforuma):

 

http://www.tuningstyling.net/forum/index.php?showtopic=19428&hl=,

http://www.vrelegume.co.yu/forum/viewtopic.php?t=11192&highlight=

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Moram da priznam da su mi se u trenutku gledanja snimka nezgode koju je doziveo nas drug i kolega stvorilo  toliko negativnih misli u glavi prema debilskim vozacima koji bez ikakve grize savesti obaraju motocikliste , beze sa lica mesta ostavljajuci bespomocne ljude da se bore za zivot i time dokazuju koliki su to neljudi. Svi ti nesavesni vozaci su nase potencijalne ubice i zato smatram da treba organizovati protesne skupove pod raznim parolama zastite motociklista u svim vecim gradovima.

Decku zelim brz oporavak, a vozacu automobila najgoru mogucu kaznu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

posto se kod nas sve oteze,tako moze i ovaj slucaj da bude gotov ko zna kad.

ukoliko stupi novi zakon na snagu o bezbednosti u saobracaju,a ovo jos nebude zavrseno,dali ce onda ovome biti odredjena kazna po novom zakonu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

  @ SHONED 022 ko je Nanetov advokat?

Da li mi mozemo da se organizujemo i skupimo dovoljno para za boljeg advokata,od tog "najboljeg u Indjiji"? I od najboljeg ima bolji. ;)

 

 

najbolji predlog do sada + protesno okupljanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

posto se kod nas sve oteze,tako moze i ovaj slucaj da bude gotov ko zna kad.

ukoliko stupi novi zakon na snagu o bezbednosti u saobracaju,a ovo jos nebude zavrseno,dali ce onda ovome biti odredjena kazna po novom zakonu?

Ne. Zakon ne vazi retroaktivno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja