Jump to content

Moto Zajednica

Ovo morate videti! (Udes u Indjiji)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Mali off.

Skoro smo citali onu temu.10 motorista pretukli decka bez razloga. ;)

 

Koliko se vidi,bilo je dosta svedoka.Nadam se da ce pomoci u resavanju ove nesrece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Kada sam vozio obuku  instruktor mi je sto puta(na svakoj raskrsnici) govorio:"U raskrsnicu se ulazi sa povecanim oprezom i najmanjom mogucom brzinom a da se ne ometa saobracaj..." a sada  vidim i zasto! Ne predvidivo je kako ce se ponasati drugi ucesnici ........

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

ja sam za. Samo da se pojavimo,  u opremi, da se zna na cijoj smo strani, ali da se to ne pretvori u vasar...  da neko hvata za gushu osudjenog ili sudiju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

vrtio sam snimku nekoliko puta.Iako ga je auto udario ,vozac auta ga je morao vidjeti jer decko nije uopce brzo vozio motor kroz grad,a imao je upaljena svjetla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

ljudi, pronadjite ga, za ovo se duuuugo lezi u zatvoru

 

Kako se tačno kvalifikuje bežanje? Čeka me suđenje sa tipom koji je mene oborio i pobegao, pa čisto da znam.

 

Prosto mi je neverovatno da su ga pronašli ovako brzo. Policiji je trebalo 3 meseca da pronađu lika koji me je oborio, a imali su broj tablica. A možda je ovaj pronađen alternativnim metodama...  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia

ostala sam bez teksta  :-X  covece!!!! dobro je da je decko ok...

motor nije isao brzo, ne mogu sebi da objasnim postupak vozaca automobila , KONJINA!!

Kad vidim kako se ovde voze kola nesto mi se i ne kupuje motor, bolje da sacekam stare dane , odselim se na selo i kupim motor pa se izivljavam po selu i poljima  8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

ljudi, pronadjite ga, za ovo se duuuugo lezi u zatvoru

 

Kako se tačno kvalifikuje bežanje? Čeka me suđenje sa tipom koji je mene oborio i pobegao, pa čisto da znam.

 

Prosto mi je neverovatno da su ga pronašli ovako brzo. Policiji je trebalo 3 meseca da pronađu lika koji me je oborio, a imali su broj tablica. A možda je ovaj pronađen alternativnim metodama...  :-X

 

Krvicno delo >:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

alo bre, ova majmuncina je poblegla, nemogu da verujem! znaci ladno, je raspizdio coveka, i pobego! kao najobicnija picketina! pa sta je taj razmisljo u glavi, kao.. pobecu, i nece nista biti.... jao jebo  bi ti mamu! zatro bi i seme i pleme, majku ti! >:( >:(>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Uhhhhhh...nemem reci da opisem sta bih KONJINI  uradio...  >:( >:(>:( >:(>:( >:(

 

A da odemo svi na sudjenje da pokazemo da nam je stalo. Malo  ce i sudija da se zamisli o kazni onda.

 

 

Ajmo stvarno ljudi, ovo ne sme da prodje olako.

 

 

Čeka me suđenje sa tipom koji je mene oborio i pobegao, pa čisto da znam.

 

I ti druze da javis kad je sudjenje za tvoj slucaj, pa i kod tebe da se pojavimo. Pa stvarno bre ovo prevazilazi sve kriterijume.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Iz prve ruke sam saznao da je tip za volanom bio drogiran, totalno razvaljen, osetio je da ga je "nesto" udarilo, nije bio svestan uopste da je presekao put motoristi, nakon sudara odvezao je auto kuci (ne bi li ga sakrio) i vratio se peske do kafane koja se nalazi blizu same raskrsnice gde se desio udes...  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Iz prve ruke sam saznao da je tip za volanom bio drogiran, totalno razvaljen, osetio je da ga je "nesto" udarilo, nije bio svestan uopste da je presekao put motoristi, nakon sudara odvezao je auto kuci (ne bi li ga sakrio) i vratio se peske do kafane koja se nalazi blizu same raskrsnice gde se desio udes...  :o

 

 

  ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

NANETU je dobro, posekotina glave i naprsnuce 6 i 7 prsljena, doticna osoba je pronadjena tj. zna se ko je ali je u bekstvu, priveden je otac vozaca i brani se cutanjem, pronadjena su i kola. Skup ce mo praviti kad se Nane oporavi i nadoknadi stetu koja je napravljena. Prvo cemo da slavimo i pijemo u  N. Pazovi a zati tako pijani  idemo u indjiju da vidimo koliko smo ludi!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Uzas!

+Jos uvek u bekstvu! Pa ne mogu da verujem  ???

+Pogledajte koliko posmatraca, i samo jedan prilazi da pomogne. Stajao je tamo i neki kamion na semaforu, ni taj vozac nije izasao...  :(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

ljudi, pronadjite ga, za ovo se duuuugo lezi u zatvoru

 

Bogme ne lezi. >:(  Mene je na istu foru pokupila riba kod 1000du ruza, zapalila i nikom nista.... Malo sud malo kinta, plati se kazna i kraj Srbija je ovo!! >:( >:(>:(  Da neidem daljeu off pricaosam o ovome davno .Nadam se samo brzom oporavku coveka  a sve ostalo ce se reshiti. A onaj sa kolima njemu bi  >:( >:( ufff bolje da nepricam vishe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

 

  Kao sto Velibor rece, bili smo kod decka danas u bolnici i nije bas dobro s obzirom na vratne prsljenove, saznacemo u ponedeljak vise kad doktori izvrse sve analize, e sad sto se tice ``SPODOBE``  koja ga je udarila ja stvarno bolje da ne komentarisem jer ni administratori to nece objaviti to sto budem napisao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Vozac se zove Skoric Sasa i danas se vozika skuterom po Indjiji kao da se nista nije desilo.Trebalo bi da ga neko sa nekim*R-om malo gurne pored puta to jest u kanal.

Jel moguce ?!

 

Pogledajte reakciju na jednom auto forumu povodom ove saobracajke!

 

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

A sto se ovog tice, na cast im !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja