Jump to content

Moto Zajednica

Ovo morate videti! (Udes u Indjiji)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Par puta sam se vracao na prvi post da se uverim da je stvarno napisano da je bajker ok...

 

Brate mili, pretpostavljam da je debil u kolima bio odvaljen, posto nikako drugacije ne mogu da razumem njegovu reakciju. Daj Boze da robija za ovo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Au brate, NE MOGU DA VERUJEM DA JE SMRADINA POBEGLA!!! >:( >:(>:(

Ljudi su prolazili tamo mora da ima svedoka, naci ce ga oni naj verovatnije, kad tad ce sam da se izda... >:( >:(>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

lik koji je vozio auto je pronadjen! ;)

malo ce da bude ubedjivanja...objasnjavanja ....

policija je primila sve sto je trebalo da primi,tako da ce,nadam se,kreten dobiti sve po redu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

strasno ,treba ga pokazno u corku,i dozvolu na duze vreme!  desi se svakom da pogresi...ali da onako pederski ode kao da nista nije bilo,a covek se ne dize sa ulice...pa to je van svake pameti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

A da ga mi malo nadjemo, aaa ?!?!?!

Jel mi verujes da sam to isto pomislio posle odgledanog snimka .........toliko mi je nakupio besa da mislim da ne bi imali sta da privedu u stanicu posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Freewind XF650

Ljudi ako idete za indjiju recite i meni samo jedno 2 dana ranije posto ja jos nisam kupio motor pa bih dosao biciklom :)

Inace ovakvu stoku bih nabijao na kolac mater im ...... znaci ne verujem ... bacio bih ga u zoo vrt da ga siluju gorile #^%@!@!@@!!!!! ... daj sta se desava sa ovim buzdovanom osecam da je platio policiiji da ga puste .. uf al sam se iznervirao jbt ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Beograd

mene je pre godinu dana u tunelu na zelenom vencu oborio jedan beli jugo, prikocio je malo i kad je video da dizem glavu sa asfalta, pobegao je...u tom trenutku postajes neko drugi i mislis samo na to da ga stignes i da mu sam presudis...srecom po njega i po mene, nisam uspeo da upalim motor, i morao sam da ga izguram iz tunela...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Ti druže reče da je nađen. Šta se dešava?

pronadjen je tip,mada evo sada su mi javili,momak koji je vozio motor malo ima koplikacije oko 3-4 prsljena!nadam se da ce on biti ok,a za onog smrada cuujem da je vozio odjavljeni auto na strane table,pobegao sa lica mesta.pa sada nase zakonodavstvo treba da ga vija.steta na motociklu je pozamasna,pa sada od nekog osiguranja treba naplatiti novac!strasno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kosa mi se digla na glavi, nemam rijeci na ovo , mada je i brat malo brze vozio il mi se cini, jbg , kad znamo da nas niko ne pazi, pazimo sami sebe jebgia

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kosa mi se digla na glavi, nemam rijeci na ovo , mada je i brat malo brze vozio il mi se cini, jbg , kad znamo da nas niko ne pazi, pazimo sami sebe jebgia

 

psssst, ni ti nisi polako isao kad si letio prosle godine :P

 

samo se nadam da ce ovoga tipa stic LJUDSKA, ne Bozja kazna.... jer je ovo PRESTRASNO da covjek ovako postupi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Za ovoga je kamenovanje. Udari coveka i onda pobegne! Ako ga pored snimka ne osude debelo onda je ovo najusranija zemlja na svetu. Zakopati ga u zemlju do pola a onda ga kamenovati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja