Jump to content

Moto Zajednica

Ovo morate videti! (Udes u Indjiji)

Recommended Posts

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Vozac se zove Skoric Sasa i danas se vozika skuterom po Indjiji kao da se nista nije desilo.Trebalo bi da ga neko sa nekim*R-om malo gurne pored puta to jest u kanal.

 

Ne mogu da verujem da je on normalan.Da li je svestan da su ga videli mnogi bajkeri i da mu znaju ime.Treba momentalno da robija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Ovako sam ja BUKVALNO ISTO PAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:(>:( >:(>:( >:(

Je...o bi im mamu .......I meni je ovako lik isto bobegao iako je video da sam  ustao......Strasno ne mogu da verujem kakvih debila ima......Ovo treba na kolac......

Nadam se da ce se decko brzo oporaviti jer znam kako se osecao kada je leteo....

P.S.Izvinjavam se na postu ali sam strasno iznerviran jer se ovo i meni desilo.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Nasli su vozaca i unajmijo je kako sam cuo od Naneta nekog vrh advokata da ga zastupa i verovatno mu on govori da se brani cutanjem za sada tj. prave se ludi tipa ne vidi se na snimku ko je vozio, ako ovo proguta nas sud onda stvarno zivimo u jebenoj Srbiji i ne vidim da ce se ista promeniti za narednih 50 godina. Ako dodje do toga ja mogu samo da pozovem sve bajkere da se napravi protes i digne ovo na visi nivo! To moze da bude dobar temelj za neke promene!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

I dalje ne mogu da dodjem seb,prosto ne mogu da verujem.Evo vec par puta gledam snimak

i ne ide mi u glavu kakav majmun moras da si da napravis onako sranje.Decku zelim brz oporavak,a ovom bi

.................. >:( >:(>:( >:(,ne znam sta bi mu uradio.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

moze on da se pravi lud,ali zasto policija neuzme otiske iz kola,i na taj nacin bi bio povezan sa kolima,a za kola se moze dokazati da su ucestvovala u udesu.

na kraju krajeva nemogu da verujem da neko od svedoka nije video lik vozaca,i kao svedoci ce moci to da potvrde na sudu.ipak je ta raskrsnica bila osvetljena,bilo je dosta ljudi koji su ga mogli videti.ova lik po meni.moze neko da kaze da sam i ja vozio auto,ali kako kada nemo mojih otisaka u autu?

bas zbog toga sto se pravi lud,nema grizu savesti,ovaj bi meni robijao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Evo tek sada vidim ovo. Nadam se da ce vozac motocikla biti dobro. Koliko je to moguce sa povredama kicme.

Bilo bi lepo pratiti razvoj situacije ovog slucaja. Kada dodje do sudjenja ili cega vec, da se angazujemo. Da privucemo paznju na sebe. Ima ovde ljudi koji rade u novinama. Ne smemo dozvoliti da ovaj slucaj prodje nekaznjeno. Da ne bi posle bilo nesto slicno (neko spomenu belog juga u tunelu u Bg-u, itd). Mislim, bice. Ali cemo time bar malo da poboljsamo svest otalih vozaca da smo i mi na asfaltu. Da me pogresno ne shvatite, ne zelim da se ova nesreca iskoristi za "nase" ciljeve, vec da zivot bude pravedniji.

Kazes:

Vozac se zove Skoric Sasa i danas se vozika skuterom po Indjiji kao da se nista nije desilo.Trebalo bi da ga neko sa nekim*R-om malo gurne pored puta to jest u kanal.

Ne, to bi bilo suvise blago za njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1200GS

Ako on moze da se brani da nema dokaza da je to on u kolima, takodje niko ne moze dokazati da mi nismo bili tamo i licno ga videli kako upravlja tim vozilom, tj posvedocili bi svi mi da je on vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Druze totalno si upravu, necu da pljujem ali Injija ima ubedljivo najlosije sudstvo tj. sve se sudi u korist indjincana jos ako imas neku vezu u sudu pa ti rusis i haske optuzbe, ja sam isto tako pao sa motora jedino sto sam uspeo da izbegnem vozilo izgubio kontrolu nad motorom i pao, kad bi ti pokazao sta su mi napisali u tuzbi ispadoh kriv!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Zar za tog magarca nije izdata poternica tj. priveli mu oca.

Ne daj boze nikom ali za ovakav udes mali procenat ljudi prezivi, a ako prezivi sigurno ostaju neke posledice. Sva sreca pa je decku dobro ali ako se ovaj bude izvukao, sto postoje vidni dokazi e onda serem ti se u DRZAVU. Je... bi mater i tom smrdljivom advokatu koji moze da brani takvo djubre, a doticnom sta treba uraditi to je vec posebna prica.

Ja se izvinjavam zbog izbora reci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Sinoc sam (od jednog pandura) saznao da su uzeti otisci iz auta i da se, naravno, ne poklapaju sa otiscima njegovog oca. Unajmili su mozda i najjaceg advokata u Indjiji, sad je sve moguce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre petnaestak godina doziveo isto na motorciklu BSA 500 iz 1954 godine, i dan danas placem nad njim ali ga jos ne popravih, treba sve sem agregata i menjaca, ram prso, viljuska prednja zadnja, rezervoar i obe felne, prednji dobos se razleteo, a ja srecom ugruvan i ogreban, Kada bi ga naso obojicu bi vezao za drvo, uzeo noz pa ge rezo mesec dana, komad po komad, parce po parce......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

Auuu - zaliti betonom!

 

Ja vozim sapatnicu pre neki dan, kad ispred nas prolete zadrigao komad govedine u obliku nashmrkanog klinca u nekom golf2 gti fazonu nafriziranog govanceta, iz koga tresti ali TRESTI goga sekulic sexy biznismen fazon zike, i klinja mahnito vozi suprotnom trakom, nas samo sto nije oborio, pa umalo se nije zakucao u autobus, kretanje i skretanje potpuno mahnito,  i prolete dalje uz shkripu guma i sirene drugih ucesnika u saobracaju. Posle jedno 1000m nailazimo na njega, upalio sva 4 i izashao iz kola, posto se ocito overdozovao, da se isqulira malko, i stoji na sred ulice razvaljen ko zmaj sa rukama na kukovima, i pogledom kuda idu divlje svinje. Horor..

 

Sve to treba zaliti betonom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ljudi jel moguce? Sad me zvao kolega iz Indjije i kaze mi da je decko iz saobracajke sa snimka preminuo!?

Da li je neko nesto cuo??? Nadam se da je u pitanju dezinformacija  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

OH ne, ne daj Boze molim te! Pa isto tako sam  nastradao prosle godine 01.09 na 300m od kuce, pijana stoka za volanom i naravno pobegne sa lica mesta. Sada imamo sudjenje koje je odlagano 3 puta, zakazano je za 19.03 u 08,30 pa ako ste zainteresovani da pokazemo da nas ima izvolite u Mladenovac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pogledajte reakciju na jednom auto forumu povodom ove saobracajke!

 

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

prvo bitno je da je Nane dobro, a ovom Vuletu Adninu treba napisati post tipa pa sta da sam ja vozio sleper pun peska , a ti tu tvoju crvenu zastavu i da sam te isekao i da si mi zavrsio pod tockovima, sigurno nikada ne bi  ponovo seo ponovo za nesto sa 4 tocka i sto ima volan....decko je dalabu opterecen kompleksas, uopste se ne bavi time ko je kriv vec 2 tocka su bezveze.....nema danas sigurnog vozila makar i blinda bio, vidi sta bi sa minstrom policije......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pogledajte reakciju na jednom auto forumu povodom ove saobracajke!

 

http://www.nsautoforum.com/index.php?topic=2143.msg22434;topicseen#msg22434

 

prvo bitno je da je Nane dobro, a ovom Vuletu Adninu treba napisati post tipa pa sta da sam ja vozio sleper pun peska , a ti tu tvoju crvenu zastavu i da sam te isekao i da si mi zavrsio pod tockovima, sigurno nikada ne bi  ponovo seo ponovo za nesto sa 4 tocka i sto ima volan....decko je dalabu opterecen kompleksas, uopste se ne bavi time ko je kriv vec 2 tocka su bezveze.....nema danas sigurnog vozila makar i blinda bio, vidi sta bi sa minstrom policije......

Brate pa potpuno si u pravu, tip je degenerik sigurno. Kakva budala Boze dragi ne mogu da verujem, da se ukinu motori? Ma decko je bolestan mentalno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

demanti!

nane je ziv i zdrav koliko se moze reci za njega!trenutno je na banjici na spinalnom odeljenju,sutra ujutru ceka dijagnozu!Moguca je opereacija ili korto !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

demanti!

nane je ziv i zdrav koliko se moze reci za njega!trenutno je na banjici na spinalnom odeljenju,sutra ujutru ceka dijagnozu!Moguca je opereacija ili korto !

Dobro je! Sutra ima da napusim kolegu koji mi je javio onu glupost  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Jadno da jadnije ne moze biti,a jos mi je jadnije da oni ljudi prolaze drugom stranom ulice dok covjek lezi na sred puta! Eto tek onaj cicica pridje. Strasno. >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja