Jump to content

Moto Zajednica

Ovo morate videti! (Udes u Indjiji)

Recommended Posts

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

nema u srbiji prava niti vlasti tu ti svako kroji sudbinu kako on  hoce , procitao sam svaki post od pocetka i mogu samo da kazem da to nije nista novo i vec nevidjeno sve se zavrsava tako isto i zavrsavace se dok god bagra vlada i korupcija postoji.

moj  zakljucak : nabijem ih sve od policije do pravosudja na ovaj moj.

 

dobro je da je momak ipak izvukao deblji kraj a to je u ovom slucaju ziva glava.

a prekrsioca ce sacekati pravda kad tad,meri neko sve i vaga.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako bi neko našao ime i prezime svedoka, kao i njegovu adresu, znam momke koji bi uz minimalnu novčanu naknadu uspeli VERBALNO da ubede svedoka da kaže istinu,. istinu i samo istinu. Kada bi svedoku bilo predočeno da i on ide na robiju ako osude momka, a ja mislim da bi mu objasnili da ako ne svedoči bilo bi mu bolje da promeni mesto prebivališta, jer ima neki ludaci......

Ovo je momenat da moto zajednica napravi neki protestni skup ili vožnju po ulicama Indjije, kao bi izvršili pritisak na pravosudne organe preko medija, jer o vako samo ispiramo usta. Srećom momak se oporavlja, a ja sam imao sličan slučaj pre dvadestak godina i nikad nije došlo do suda.....zaturilo se , ali sam ja svejedno opeglao majmuna, nadao sam se da će on mene da tuži. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Paz1 sad, osiguranje ovog lika koje ga je udarilo ima da plati i stetu i bolove i povrede, krivicni postupak je druga stvar. Dakle, juriti osiguranje za sada!

 

A i od osiguranja nece biti mnogo vajde siguran sam ,a i ako bude neke sanse za naplate smorice se dugotrajnim sudskim procesom oko utvrdjivanja te ovog te onog a u cilju izvrdavanja placanja odstete,al neka te nema veze mlad si jos zivot je pred tobom naucices da nije sve onako kako pise u knjigama.Pozdrav.

 

Upravo tako pit. Teorija(fakultet) je jedno a praksa (zivot) nesto poootpuno drugo, pogotovo kod nas. I otkud ti endurac znas da nista nisam zavrsio? Nista u vezi sa pravom sigurno ali zavrsavam informatiku (i vec bih je zavrsio da se nisam zaje8avao).

 

E da nema potrebe da pravdas maloga kako je neko htio da mu siluje majku, mali je obicno nadrogirano razmazeno derle kome je sve bilo obezbijedjeno u zivotu. Jako mi je poznat taj psiholoski profil i nikakvo mi pravo ne treba da bih ga procijenio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Revolution je dao odlicnu ideju!!! Trebalo bi se skupiti u Indjiji i napraviti neku protestnu voznju! Pisati peticiju ili nesto slicno. Bilo sta samo da se talasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Vozac auta je tu, opet pije po Indjijskim kafanama.Uskoro pocinje suenje i pojavljuju se dva svedoka koja ga direktno optuzuju. Oni ga dovode u direktnu vezu sa vozilom kojim je udario Naneta. Sto se tice osiguranja auto je odjavljeni stranac u prevodu divljak. Znaci samo privatna tuzba moze eventualno da dovede do naplate stete.Najvaznije je da Nane i dalje jase na svojoj HONDI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Vozac auta je tu, opet pije po Indjijskim kafanama.Uskoro pocinje suenje i pojavljuju se dva svedoka koja ga direktno optuzuju. Oni ga dovode u direktnu vezu sa vozilom kojim je udario Naneta. Sto se tice osiguranja auto je odjavljeni stranac u prevodu divljak. Znaci samo privatna tuzba moze eventualno da dovede do naplate stete.Najvaznije je da Nane i dalje jase na svojoj HONDI.

Postoji obavezni fond osiguranja tako da treba da ide u svoje osiguranje  i podnese zahtev za naplatu materijalne štete i za povrede, za duševni bol će morati da se sudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Vidim da će opet vuk da pojede magarca. Dokle god ne postoji dovoljna galama i medijska pažnja, dotle će ''odbrana'' da radi svoj posao perfektno. Skupo, ali perfektno! Žalosno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Pa jel postoji u Indjiji neka TV stanica. Nek ode neko, ili nek neko odande nadje novinara koji ce biti zainteresovan da napravi reportazu. Neka puste opet taj snimak, neka se pokaze ljudima sta je uradio i sta sad radi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

a brate mili......znaci crko sam dok sam gledao...ovakve manijake sve u cuzu treba strpati ali sa nekim napaljenim pederima....a majko rodjena:S:S:S:S:S:S

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Pa jel postoji u Indjiji neka TV stanica. Nek ode neko, ili nek neko odande nadje novinara koji ce biti zainteresovan da napravi reportazu. Neka puste opet taj snimak, neka se pokaze ljudima sta je uradio i sta sad radi!

snimak udesa je poslat u skoro sve tv stanice koje su mi dostupne.(lokalne).mislite li da je neko to objavio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Paz1 sad, osiguranje ovog lika koje ga je udarilo ima da plati i stetu i bolove i povrede, krivicni postupak je druga stvar. Dakle, juriti osiguranje za sada!

 

Jel ti ja reko Endurac da nema nista od zakona a ti meni zakon ,zakon pravni sistem i sta sad.

Postoji video snimak al dripac kaze da nije on i nikom nista puj pijke ne vazi ,e zato sam se ja iznervirao znajuci unaored ( nisam uopste vodovit samo sam poucen dosadasnjom praksom) i rekao da bi ga trebalo proppeglati sto je sad naravno nemoguce jer je smrad pobegao u Nemacku.

A i od osiguranja nece biti mnogo vajde siguran sam ,a i ako bude neke sanse za naplate smorice se dugotrajnim sudskim procesom oko utvrdjivanja te ovog te onog a u cilju izvrdavanja placanja odstete,al neka te nema veze mlad si jos zivot je pred tobom naucices da nije sve onako kako pise u knjigama.Pozdrav...

 

Da se razumemo.....

 

Ja zaista nemam pojma ko si ti dragi kolega bajkeru PIT, a ti josh manje ko sam ja, uopste se tebi ne obracam. U ovoj prici ja se obracam momku kome treba savet. meni to zvuci logicno. ne znam zasto si se ti nasao prozvanim... ???

 

Mozda ti cituckash neke knjige za skolu koje pominjesh, ja sam fala bogu moje procitao, mada nikad dosta ucenja  ;D, inace sam sudijski pomocnik u II opstinskom sudu, daklem pisem 20 etak ovakvih ili slicnih presuda mesecno, a nisam na fakultetu prijatelju moj dragi, odavno sam to zavrsio....   Dakle ukoliko nisi decko koji je oboren, a verujem da nisi, zamolio bih te da govorish u svoje ime a da savete meni  preskocish, narocito te licemerno - ironicne ;) Prosto, ja sam gospodin covek, to nije moj stil.  Naprotiv, pazljivo slusaj i mozda nesto nauccis;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Dakle lokalne tv stanice su potupno nezainteresovane. Pa treba ih onda zainteresovati. Jedan protestni skup bi privukao medijsku paznju. Tek da se vidi da je neko i zainteresovan, a i okupimo se u Indjiji  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Dakle lokalne tv stanice su potupno nezainteresovane. Pa treba ih onda zainteresovati. Jedan protestni skup bi privukao medijsku paznju. Tek da se vidi da je neko i zainteresovan, a i okupimo se u Indjiji  :D

 

Mislim da je ovo vrhunska ideja. Mupu se najavi skup, ne mogu da ga zabrane po zakonu, cisto da sve bude legal i da niko ne pravi problem. Transparenti, obavestenja i najave svim stanicama, pa kad nas se u indjiji skupi 300, da vidim kako niko nece da reaguje!

 

Istovremeno se posalje pismo monistarstvu pravde, kako niko ne reaguje povodom tog i tog slucaja, pa se gradjani sami okupljaju.

 

Pa kad onda krene previranje da ih vidim.

 

Bitno je samo da se mi ne ponasamo kao siledzije tokom skupa kako ne bi pretvorili ovo u sopstvenu optuznicu, niti da se prejudicira ishod postupka, jer je onda poziv na linch......;) Dakle posto pravosudni organi ne reaguju, mi trazimo reakciju drzave. Pa nek se onda oni stiskaju i optuzuju...

 

Takodje moze i da se kadar obaranja naseg druga skenira i uradi plakat;) pa nek gleda cela Srbija, i nek razmisljaju ko koga potklupljuje i ko ne radi svoj posao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Dakle lokalne tv stanice su potupno nezainteresovane. Pa treba ih onda zainteresovati. Jedan protestni skup bi privukao medijsku paznju. Tek da se vidi da je neko i zainteresovan, a i okupimo se u Indjiji  :D

 

Mislim da je ovo vrhunska ideja. Mupu se najavi skup, ne mogu da ga zabrane po zakonu, cisto da sve bude legal i da niko ne pravi problem. Transparenti, obavestenja i najave svim stanicama, pa kad nas se u indjiji skupi 300, da vidim kako niko nece da reaguje!

 

Istovremeno se posalje pismo monistarstvu pravde, kako niko ne reaguje povodom tog i tog slucaja, pa se gradjani sami okupljaju.

 

Pa kad onda krene previranje da ih vidim.

 

Bitno je samo da se mi ne ponasamo kao siledzije tokom skupa kako ne bi pretvorili ovo u sopstvenu optuznicu, niti da se prejudicira ishod postupka, jer je onda poziv na linch......;) Dakle posto pravosudni organi ne reaguju, mi trazimo reakciju drzave. Pa nek se onda oni stiskaju i optuzuju...

 

Takodje moze i da se kadar obaranja naseg druga skenira i uradi plakat;) pa nek gleda cela Srbija, i nek razmisljaju ko koga potklupljuje i ko ne radi svoj posao..

 

super....i za kad smo se dogovorili da je taj skup  ;) posto ja dolazim pa da ne pogresim datum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Sada sam se video sa Nanetom(vozacem motocikla),razgovarali smo o slucaju.rece da je u toku izvodjenje svedoka koji su prisustvovali udesu,ocevici i vozaci.rece da je onom konju uruceno vec tri ili cetiri poziva,ali da se ne odaziva na iste.posto u srbiji sudovi leti ne rade po mesec ili vise dana ,zbog njihovih godisnjih odmora,ceo pretres stoji.Tacan datum sudjenja cu javiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Vozac auta je tu, opet pije po Indjijskim kafanama.Uskoro pocinje suenje i pojavljuju se dva svedoka koja ga direktno optuzuju. Oni ga dovode u direktnu vezu sa vozilom kojim je udario Naneta. Sto se tice osiguranja auto je odjavljeni stranac u prevodu divljak. Znaci samo privatna tuzba moze eventualno da dovede do naplate stete.Najvaznije je da Nane i dalje jase na svojoj HONDI.

Postoji obavezni fond osiguranja tako da treba da ide u svoje osiguranje  i podnese zahtev za naplatu materijalne štete i za povrede, za duševni bol će morati da se sudi.

 

Taj obavezni fond osiguranja isplacuje koliko znam samo stete nepoznatih ucinilaca, ili u ime likvidiranog drustva, a ne i u redovnim situacijama...

 

Shone onda mislim da nema svrhe da mitingujemo, jer je masinerija pokrenuta...ako se ne odaziva, izdace sud poternicu pa ce ga pre ili kasnije savatati, bez brige;) A onda ce da ga ture u bacvansku u Okruzni, pa ce ga odatle privoditi na pretrese...Samo sebi pravi problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Jagodina

Ja neznam o čemu se ovde radi, ali ovaj snimak sam ja gledao jako davno, i čudno mi je da se baš sve poklapa, a ako vidite u gornjem levom uglu vreme snimka, možda će te se i vi naći u čudu!!!

U svakom slučaju jeziv snimak!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

E ovo je vec konstruktivno. Dogovor kucu gradi! Treba se skupiti, i treba biti najljubazniji, najpristojniji, nikakvih izgreda. Treba da posluzimo kao primer svi do jednog. Jos kad bi neko u indjiji stavio video beam pa na njemu stalno pustao taj snimak... Pfffffffffff. Pa da vidis kako ce da se skupe novinari, kad zagrme mocne masine  ;D Sad je samo pitanje organizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Problem je u tome što u poslednje vreme ni jedan veći skup nije prošao bez incidenata, koji su totalno zasenili i obezvredili prvobitnu ideju. Ko može da garantuje da neće biti "ubačenih provokatora" koji će ršum da naprave u roku od 5 minuta??

I onda motoristi opet krivi, opet prežvakana floskula o divljim hordama koji samo znaju da loču, tuku se i ginu....

 

Nemojte da mislite da nisam za akciju pokazivanja našeg stava i solidarnosti sa kolegom, prvi ću doći, samo organizacija mora da bude savršena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja