Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

OK, stavio čovek (debeljen) "mislim" na početak rečenice... verujem da je stav koji je izneo posledica njegovog razmišljanja o vožnji na stazi a ne ličnog iskustva iz vožnje na stazi. Možda je hteo da kaže: "zašto mislite da se razlikuju putanje?"

 

 

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Kolege obecao sam javiti kada dolazim na adu huju.Danas sam se cuo sa vlasnikom staye proverena informacija staza ce raditi jos dve nedelje i zatvara se do sledece godine.Sutra tj.u Subotu je ceo dan za karting a u Nedelju moze da se vozi.Ja dolazim sa ekipom od par drugara kako sam vec i napisao ranije da vidim kakve su mogucnosti da se vozi hiljada na huji verujem da ce biti dobro jer ionako vreme i temperatura podloge nece dozvoljavati neko jurcanje pa cemo koristiti dan za vezbanje i verujem u te svrhe ce biti dobro,i posto sam ja relativno blizu vidjacemo se tamo redovno.Ako je neko jos zainteresovan za dolazak vidimo se na Huji posle 11 h.Poz.za sve na forumu.1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Kolege obecao sam javiti kada dolazim na adu huju.Danas sam se cuo sa vlasnikom staye proverena informacija staza ce raditi jos dve nedelje i zatvara se do sledece godine.Sutra tj.u Subotu je ceo dan za karting a u Nedelju moze da se vozi.Ja dolazim sa ekipom od par drugara kako sam vec i napisao ranije da vidim kakve su mogucnosti da se vozi hiljada na huji verujem da ce biti dobro jer ionako vreme i temperatura podloge nece dozvoljavati neko jurcanje pa cemo koristiti dan za vezbanje i verujem u te svrhe ce biti dobro,i posto sam ja relativno blizu vidjacemo se tamo redovno.Ako je neko jos zainteresovan za dolazak vidimo se na Huji posle 11 h.Poz.za sve na forumu.1zdravo.gif

na 13C? pa ti si lud totalno :D

svaka chast :takoje:

 

EDIT:

dochu i ja ako se dogovorite da uradim neki dobar video :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Ma nama je samo da vozimo kako god navikli smo na svakakve uslove iskustvo od preko 15 god.voznje na ulici sa erom.Moze naravno da se vidimo cujem da ce biti jos neki momci a ja i Daca Miletic dolazimo sigurno i jos jednom hvala ti za sllke sa Navaka super su.Poz za tebe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

bilo je bash bezveze.

Spajk je super proshao, zalivadio malo. Milosh se prosuo u krivini, nishta strashno i Dimi se bogami nauzhivao highsidea. nechu dalje komentarisati taj highside..

sve u svemu pouchan dan, retrovizori zlata vrede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV650 S

Prvi put sam bio na ovoj stazi, zanimljiva je ali zahtevnija od navaka, malo prostora za gresku, pogotovo na 12-13 stepeni. Za letnju varijantu extra prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Evo i mog zapazanja od juce.Mi smo bas dosta kasnili ali bar sam dva puta izasao i probao stazu.Doterao sam suzukija 1000 kubika i 750. Prvi utisak nikad ne davati drugom motor jer drugar zamalo nije pao i razbio mi motor.Drugo staza je takva kakva je nije za voznju i jurenje ali moze da se vozi i malo vezba i uvozava pogotovu za tu cenu je ok jer sta traziti za 500 kinti vise bilo bi sramota.Za hiljadu je veci problem gas nego kocenje jer je i klizavo i tesko je kontrolisati gas na izlazu narocito kod boksa gde se izllazi prvom.Sve u svemu ja cu dolaziti sigurno i dalje na Huju bar jednom mesecno jer nam je to vise nizno zlo kada nemamo neku bolju stazu bar jbg.nema traktora freza i bahatih vozaca kao na ulici.Poz za sve na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

I da jos jedna lepa stvar sto dolaze momci sa bj.foruma i sto se upoznajemo i druzimo i na stazi ja juce upoznao Spajka ukapirao da je Carli i Marko jedna osoba super idemo dalje sa druzenjem.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

I da jos jedna lepa stvar sto dolaze momci sa bj.foruma i sto se upoznajemo i druzimo i na stazi ja juce upoznao Spajka ukapirao da je Carli i Marko jedna osoba super idemo dalje sa druzenjem.

care :lol:

zhao mi shto nisam zadnja 2 stinta fotkao, jer su ovi padavichari uzeli maha. al vidimo se opet za vikend :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja