Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • Integrisan, 12772 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Hmmm lepo se sprdate s Paukom, samo da vas podestim kako izgleda kad stvarno vozi (pogotovu ove koji ulaze u krivinu vertikalno)

 

 

 

06ef3acad89018caac9892ce9790bf03.jpg

 

Evo jedna Miloševa u dinamici, i javite kad se vozite na

Adi ... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Hmmm lepo se sprdate s Paukom, samo da vas podestim kako izgleda kad stvarno vozi (pogotovu ove koji ulaze u krivinu vertikalno)

 

 

 

06ef3acad89018caac9892ce9790bf03.jpg

 

Evo jedna Miloševa u dinamici, i javite kad se vozite na

Adi ... :moto3:

dobro de to crank, zezanje, niko nije rekao da tip ne zna da vozi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Neverovatno kako je Milos od jednog prosecnog trkaca brzo skocio na nekoga ko moze da se juri za titulu.

Uglovi su mu stvarno impresivni.

 

Neverovatnije je sto je to bio prvi motor koji je imao, skupio pare, kupio motor, nabacio oklope i krenuo da se trka... Par puta vezbali start, vozao malo na ulici i par voznjica na Ada Huji gde se u pocetku lomio kao lud.... I posle toga pravo u prvenstvo, gde sam ja mislio da ce da vozi HEPENING.... Kad PAUK javlja vozim STOCK 1000 fali im jedan vozac!!!! Ludak!!!!!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Pomenuti momak vrlo male razlike u statici i dinamici na slikama...respekt.. nego vec nedostaje sunce,ko zna kad cemo opet na ulicu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Što, ne vidim da ima čega da se stidi? :D

 

 

 

 

 

Šala mala, razonoda, vidiš da je okisnulo, ne može se više ni na Huju (prošla nedelja bila super za to, radnim danom kad se uhvati).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW S1000 rr

Sada sam video ovu temu. Poz.za sve na forumu,a u vezi fotke bogami cu sutra ujutru nazvati Misu da vidim dali je slika montiirana znam da je usavrsio tog GSXRa K8 i iz njega izvukao sve sto moze ali ovo je bogami nemoguc ugao obaranja po meni.Jeli neko vozio skoro na adi sa er motorom i moze li kako tako da se vozi litra tamo meni je to blizu isao bih da vidim kako je pa bih redovno dolazio.Unapred hvala na informacijama ako ih neko ima.Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Sada sam video ovu temu. Poz.za sve na forumu,a u vezi fotke bogami cu sutra ujutru nazvati Misu da vidim dali je slika montiirana znam da je usavrsio tog GSXRa K8 i iz njega izvukao sve sto moze ali ovo je bogami nemoguc ugao obaranja po meni.Jeli neko vozio skoro na adi sa er motorom i moze li kako tako da se vozi litra tamo meni je to blizu isao bih da vidim kako je pa bih redovno dolazio.Unapred hvala na informacijama ako ih neko ima.Poz.

 

Voze ljudi, al' realno nije za to.

 

Za nas ostale je lepo i jeftino sigurno jurcanje, kratke krivinice, možeš da voziš oba kruga (i levi i desni), obično ne prave pitanje ako se ljudi dogovore, a tada su to dve stazice.

 

Mada, toliko je jeftino i fleksibilno (kada hoćeš, koliko hoćeš) da je priča izlišna - odeš, probaš i zaključiš da li ti igra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ja gledao kako ljudi voze litre i ne zale se,ja nisam pa ne mogu reci nista. Moj osecaj je kad vozim 600 po Huji da me one krivinice vuku sve vise i sve brze pa se zavozam po 30,40 krugova u stintu..meni super..ima u prosloj temi o Huji slike sa ozbiljnim vozacima na litri,znaci dobro je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ja lično izbegavam da vozim Huju jer da bi imalo ikakvog smisla (mada za R motor nema nikakvog) morao bih da vozim samo u prvoj brzini a toliki rizik od highside-a mi je neprihvatljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja